Ankaralı Coşkun

Ankaralı Coşkun

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Ankaralı Coşkun’un kısa özgeçmişi

Ankaralı Coşkun hem çok iyi bir bağlama virtüözü yani ustası, hem de günümüzde pek çok sanatçının seslendirmekte olan eserlerin sahibi olan Ali Direk’in oğlu, Orhan Gencebay ve Neşet Ertaş’ın ustası olan Bayram Aracı’nın torunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Daha henüz 5 yaşında iken eline aldığı bağlama ile “Zühtü” türküsünü çalmaya başlayan Ankaralı Coşkun; ailesinden gelen yeteneğe ve hevese sahip olduğunu kanıtlamıştır. Hatta henüz 8 yaşında iken babası ile birlikte katıldığı düğünlerde saz çalıp türküler okumaya başlamıştır. Böylelikle her daim sanat ile iç içe olan 1996 yılında ilk albümü “Vay Seni Vay Vay” ile müzik severlerin karşısına çıkmıştır. 2001 yılında çıkan Best Of Sincan 2 albümünde okuduğu “Çilli Horozum” türküsüyle tüm Türkiye çapında büyük ses getiren bir çıkış yaptı. Ardından “Ankara’nın Bağları” adlı meşhur Ankara havasını 2011 yılında çıkardı. Bu da onun kariyerinde adının neredeyse tüm dünya tarafından duyulmasına sebep oldu. Ankara’nın Bağları türküsü 2013 ve 2014 yılında en çok aranan ilk 10 eseri arasında yer almakla birlikte birçok dizide dizi müziği olarak kullanıldı. Festivallerin, düğünlerin, konserlerin ve hatta açılışların vazgeçilmez müziği olarak kullanılan bu müzik unutulmaz bir yer edinmiş oldu.

Ankaralı Coşkun Menajerliği

Çoşkun, kariyerine de başarılı ve deneyimli şekilde sağlam adımlar ile ilerlemeye devam etmiştir. Bağlamada ustalık mertebesine ulaşmış olan Coşkun Direk, Ankara’da doğmuş ve büyümüş olması sebebi ile Ankara’nın kültüründen beslenerek çalışmalarına yön vermiştir.

Özellikle düğün organizasyonlarında geçmişten gelen deneyimi ile birlikte başarılı şekilde boy göstermekte olan Ankaralı Coşkun adı ile Coşkun Direk sevenleri ile buluşmaya devam etmektedir.

Sanatçı menajerliğini ve booking haklarını sürdürmekte olduğumuz sanatçımızı organizasyon etkinliklerinizde görmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden FA Organizasyon ile iletişime geçebilir ve tüm süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Ankaralı Coşkun Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.