Hayko Cepkin

Hayko Cepkin farklı tarzı ile öne çıkan Rock’ın Dark 2010 Organizasyonunda bulunan jüri üyelerindendir. Ermeni kökenli olan aileden gelen şarkıcı Yozgatlıdır. 1978 senesinde dünyaya gelmiştir ve değişik tarzı ile müzik dünyasında tanınmayı başarmıştır. Özellikle Alternatif Metal, Post HArdcore, Anadolu Rock, Endüstriyel Metal alanında oldukça başarılı isimlerden biridir. Müzisyen ve piyanisttir.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Hayko Cepkin’in kısa özgeçmişi

Hayko Cepkin Kimdir?

Hayko Cepkin Metal müzik tarzının önde gelen isimlerinden biridir. Birçok ünlü isimle de çalışan ve birçok farklı projede yer alan Hayko Cepkin Özel Getronagan Ermeni Lisesi’nde okumuştur. Daha sonra ise iki yıl Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan, solfej dersleri almıştır. 1997 senesinde ise profesyonel müzik dünyasına adım atarak kısa sürede ismini duyurmuştur. İlk albümü Sakin Olmam Lazım isimli albümdür. Bununla çok başarılı bir çıkış yapmış ve sevenlerinin sayısını artırmıştır. İkinci albümü ise Tanışma Bitti albümüdür. Bundan sonra ise Sandık isimli bir albüm çıkarmıştır. Ancak Hayko Cepkin ilk albümünü hiçbir zaman gerçek bir albüm gibi değerlendirmemiştir. Albümleri şunlardır:

  • 2005/ Sakin Olmam Lazım
  • 2007/ Tanışma Bitti
  • 2010/ Sandık
  • 2012/ Aşkın Izdırabını
  • 2016/ Beni Büyüten Şarkılar
  • 2020/ Karantina Günlüğü

Bunların yanında single olarak çıkardığı parçalar da vardır. Azad, Hayvaaağn, Tutacağım Ellerini, Destina parçaları da single olarak çıkan parçalardır. Çeşitli filmlerde rol almış ve birçok televizyon programına katılarak sevenleri ile bir araya gelmiştir.

Hayko Cepkin konser gibi birçok farklı etkinlikte oldukça başarılı sahne performansı ile öne çıkan sanatçılardandır. Farklı müzik tarzı ile isminden söz ettiren ünlü sanatçı özellikle genç ve kendine genç hisseden kesme hitap etmektedir. Böyle durumlarda Hayko Cepkin düğün, konser ve açık hava etkinliklerinin birçoğunda en çok aranan isimlerden olmayı başarmıştır.

Hayko Cepkin Sahne Fiyatı

Hayko Cepkin tüm etkinliklerde sizlere en uygun sahne fiyatları ile hizmet veren sanatçılardandır. Ancak sahne fiyatı etkinliklerin türüne ve kapsamına göre farklılık göstermektedir. Özel günlerde düzenlenen etkinliklerde sanatçının daha yüksek sahne fiyatları sunduğunu söylemek mümkündür.

Ancak en doğrusu sahne fiyatı hakkında bilgi edinmek isterseniz FA Organizasyon firmamız sizlere yardımcı olur. Bizlere ulaştığınızda her türlü sanatçı bilgisine alabileceğiniz gibi menajer iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bunlardan birisi de Hayko Cepkin menajer iletişim bilgileridir.

Hayko Cepkin İletişim

Sanatçının organizasyon etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler fa organizasyon firmamıza başvurabilirler. Bizlere ulaştığınızda hem etkinlik takvimi hakkında bilgi edinebilir hem de menajer bilgilerini kolaylıkla alabilirsiniz.

Sanatçının birçok farklı projede yer alması özellikle çok yoğun bir iş dönemi içerisinde olmasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda kendisine ulaşmanın zorluğu kapsamında sizlere FA Organizasyon olarak en iyi desteği sunmaya çalışmaktayız.

Hayko Cepkin iletişim konusunda menajerine ulaşmanız gereken sanatçılardan biridir. Doğrudan menajeri aracılığıyla hizmet veren sanatçı fiyatları konusunda da yine menajeri ile çalışmaktadır. Ancak fiyat ve etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek isterseniz +90 (555) 423 13 13 ne oldu telefonu aramanız yeterli olmaktadır. Böylelikle FA Organizasyon firmamızın profesyonel ekipleri tarafından hazırlanan ve sizlere sunulan bilgiler doğrultusunda sanatçının menajerine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hayko Cepkin Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.