Ogün Sanlısoy

Ogün Şanlısoy iletişim bilgileri en çok araştırılan sanatçılardan biridir. Son yıllarda oldukça fazla dinlenen isimlerden biri haline gelen Ogün Şanlısoy başarılı kariyeri ile oldukça önemli bir sanatçı olmayı başarmıştır. Başarılı bir kariyeri olan ünlü sanatçı son derece tanınmış isimler arasında yer alır. Bu bakımdan da iller arasında verdiği konserlerde sık sık sevenleri ile bir araya gelir. Tarzı ve müzik konusundaki derin bilgisi ile son derece iyi sanatçılar arasında yer aldığı söylenebilir.

Ogün Şanlısoy konser, düğün ve tüm etkinlikleri hakkında bilgi edinmek için menajeri ile görüşmek gerekiyor. Başarılı bir sanatçı olmasından dolayı etkinlik takvimi son derece geniş kişilerdendir. Bundan dolayı sahne hizmeti almak için sanatçıya doğrudan ulaşmak mümkün değildir. Ogün Şanlısoy menajer iletişim bilgilerine ulaşarak sanatçı ile irtibata geçmek mümkün olabilmektedir.

Bu süreçte kendisinin tüm etkinlik takvimi hakkında bilgi alabilir ve ilerleyen tarihler için sahne hizmeti için randevu alabilirsiniz. Oldukça iyi bir sahne performansı bulunan Ogün Şanlısoy, şehir içinde ve şehirler arasında konser etkinlikleri ile oldukça gündemde olan isimlerden biridir.

Ogün Şanlısoy Türk şarkıcı ve aynı zamanda şarkı yazarları arasında yer alır. Altı solo albümü olan sanatçı yedinci stüdyo albümünü de iki aşamalı EP olarak çıkarmaktadır. Gel adı verilen albümün 14 Nisan 2023 tarihinde piyasaya sürüldüğü söylenebilir. Ogün Şanlısoy hayatı hakkında da şu detaylara yer vermek mümkün olabilir:

  • Kendisi 12 Mart 1971 tarihinde Gölcük’te dünyaya gelmiştir.
  • Subay bir babanın oğlu olmasından dolayı hayatı farklı şehirlerde ve bölgelerde geçmiştir.
  • 1988 senesinde Mimar Sinan Üniversitesi’nde Endüstri Tasarımı Bölümünü okumuştur.
  • Müzikle ise 8 yaşındayken tanışmıştır.
  • Elvis Presley ve The Beatles dinlediği sanatçı ve gruplar arasında yer aldı.
  • 10 yaşına geldiğinde ise Barış Manço konserinde ciddi anlamda müzik ile ilgilenmeye karar verdi
  • Profesyonel müzik hayatına başlaması ise 17 yaşındadır.

Bu dönemde elektro gitar çalmaya başlayan Şanlısoy üniversite yıllarından tanıdığı arkadaşı ile akustik dinleti hazırlayarak ilk olarak sahne deneyimini yaşamıştır. Daha sonra da Sugar Mice grubu ile çalışmaya başlamış ve ilk demo kaydını çıkarmıştır. Bu süre zarfında da amatör gruplarda solist olarak çalışmaya devam etmiştir.

Ogün Şanlısoy Sahne Fiyatı

Ogün Şanlısoy iletişim bilgilerine ulaşmak sahne fiyatı hakkında bilgi edinmek açısından oldukça önem taşır. Çünkü sanatçının tek tipte bir sahne fiyatı olduğundan bahsetmek mümkün olmamaktadır. Etkinliklerin türü, sahne alınacak saat, şehirlerarası bir etkinlik olup olmadığı gibi birçok detay dikkate alınmaktadır. Bundan dolayı Ogün Şanlısoy sahne fiyatı hakkında net olarak bilgi verebilmek mümkün değildir. Bunun yanında yılbaşı, bayram özel gibi programlarda da yine fiyatların farklı olduğu söylenebilir.

Ogün Şanlısoy İletişim

Ogün Şanlısoy iletişim bilgilerine ulaşmak ve etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek isterseniz FA Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız hem menajer iletişim bilgilerini hem de sanatçının etkinlik takvimi hakkında tüm bilgileri ulaştırmaktadır. İletişim konusunda bizlere ulaşarak sanatçının hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uzman kadromuz ile Ogün Şanlısoy iletişim bilgilerini en hızlı şekilde iletmekteyiz.

Ogün Sanlısoy Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.