Athena

Athena

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Athena’nın kısa özgeçmişi

Athena konser ve festival etkinliklerinin vazgeçilmezi olan dinamik bir pop-rock müzik grubudur. Athena’nın kurucusu olan iki kardeş Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz’dur. Hatta iki kardeş bir dönem TV ekranlarının en çok takip edilen ses yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye yarışmasında da jürilik yapmıştır. Punk, Punk Rock ve Pop Rock türlerinde şarkılar söyleyen grup, Türkiye Erkekler Millî Basketbol takımına ’12 Dev Adam’ adlı şarkı yapmıştır ve oldukça tutulan bu parça, halen pek çok alanda kullanılmaya ve dinlenilmeye devam etmektedir.

2000li yılların başında grup tam halini aldıktan sonra resmi albüm çalışmaları devam etmiş ve Ankara’da kurulan bu benzersiz grup kendinden söz ettirmeye başlamıştır. 49. Eurovision Şarkı Yarışması için iddialı bir isim arayışına girildikten sonra Athena’nın Türkiye temsil etmesine karar verildi. Böylelikle yoğun uğraşlar sonucunda hazırlanan For Real adlı şarkı ile yarışmaya katılan Athena 4. olarak ülkemizi gururlandırdı.

Athena Konser ve Festival Etkinlikleri

Bugüne kadar kendi tarzlarında yayınlamış oldukları sayısız albümlerinde sevilmeyen ve ilgiyi görmeyen bir parça dahi bulunmamaktadır. Özellikle genç kitlelerin severek takip ettiği başarılı grup Athena festival ve konser etkinliklerinin aranılan ve en çok tercih edilen isimlerinden olmuştur. Çoğunlukla üniversite festivalleri, konser etkinlikleri gibi her dönem gerçekleştirilen, binlerce kişinin katılım gösterdiği çeşitli etkinliklerde Athena’nın sanatçı menajerliğini gerçekleştirmekteyiz. FA Organizasyon olarak bizler; böylesine büyük etkiye sahip kendini dünya çapında kanıtlamış olan ünlü Türk grubumuzu organizasyon etkinliklerinde aracı olarak kusursuz bir deneyim kazanmış olduk.

Açılış, lansman, gala ve ödül töreni katılımlarında aracı olmaktan büyük gurur duyduğumuz Türk müzik camiasının dev isimlerinden Athena’yı; çeşitli organizasyon etkinliklerinde sizlerle başarılı şekilde sizlerle buluşturmaktayız.

Athena Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.