Zeynep Bastık

Zeynep Bastık

Türk pop müziğinin parlayan yıldızlarından biri olan Zeynep Bastık, sahne performansları ve geniş hayran kitlesi ile müzik dünyasında dikkat çekiyor.

 

Kimdir?

Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Sanatçımız, kendi yazdığı ve söylediği şarkılarla tanınan bir şarkıcı olduğu gibi oyunculuk da yapmıştır.

Doğduktan üç sene sonra, ailesinin İzmir’e taşınması ile birlikte hem ortaokul hem de lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır.

Profesyonel müzik hayatı İzmir’de kurulan bir cover müzik grubu (Jackpot) ile başlamıştır. İlk yıllarında, grubu ile birlikte farklı şehirlerde sahne almıştır.

Bu süreçten sonra bir dönem Anadolu Ateşi dans topluluğunda dansçılık yaptı. Müzik kariyerine ise Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” şarkısını seslendirerek döndü. Bu şarkıdan sonra bir süre daha Dalkılıç’ın vokalistliğini yaptı.

Yaptığı coverların da etkisi ile solo kariyerinde de başarı yakalayan Zeynep Bastık, sevilen birçok sanatçı ile ortak projelerde yer almış ve kısa sürede kendini sevdirmiştir.

Eserleri, daha çok, akustik ve elektronik müzik türüne dahil edilmektedir. Ürettiği parçalar sayesinde çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Aday gösterildiği 10 ödülün 9’unu kazanmış olması da dikkat çekicidir. Bunlardan bazıları, Best of Kültür Ödülleri’nin “Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcısı” (2019), BAU 4. Müzik Onair Ödülleri’nin “En İyi Kadın Pop Müzik Sanatçısı” (2020) ve 46. Altın Kelebek Ödülleri’nin “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” (2020) ödülüdür.

Müzik kariyerine ek olarak, Adı Mutluluk (2015), Umuda Kelepçe Vurulmaz (2016-2017), Yasak Elma (2018,2020) dizilerinde yer almış ve günümüzde de kendi programı olan Zeynep Bastık ve Konukları programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 

Kaç Yaşında?

1993 yılında doğan genç sanatçı, şu an 28 yaşındadır.

Nereli?

Ailesinin İzmir’e taşınması ile birlikte çocukluğunun büyük bölümünü İzmir’de geçiren sanatçı, aslen Çanakkale doğumludur. Bazı röportajlarında ise anne tarafının Arnavut olduğunu söylemiştir.

 

Albümleri

Zeynep Bastık’ın günümüzde bir albümü ve bir EP’si bulunmaktadır. EP’si “Akustikler” adı ile 2020’de piyasaya sürülürken, albümü 2021 yılında “Zeynodisco” adı ile yayımlanmıştır.

Sanatçı, albüm çıkartmaya yeni başlamış olsa da önceden yayımladığı çok sayıda single bulunmaktadır.

 

Şarkıları

Zeynep Bastık şarkıları ile insanlar tarafından çok çabuk sevilmeye başlandı. İlk şarkısı 2014 yılında yayımlanan “Fırça” adlı parçadır. Daha sonra, “Şahaneyim,” Her Yerde Sen,” “Bırakman Doğru Mu?,” “Mod,” “Uslanmıyor Bu” ve daha birçok şarkıya imza atmıştır.

 

Konser

Zeynep Bastık farklı şehirlerde konser vermekte, etkinlik ve organizasyonlara katılmaktadır. Sanatçımızın yer almasını istediğiniz bir etkinlik veya konser organizasyonu var ise FA organizasyon ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları

Zeynep Bastık medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

 

Menajeri

Zeynep Bastık’ın konser, menajerlik ve iletişim numarasına yönelik bilgilere +90 (555) 423 13 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Zeynep Bastık’ın menajeri, konser organizasyonları ve medya ilişkilerini yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda sanatçının marka iş birlikleri, sosyal medya stratejileri ve genel imaj yönetiminde de etkin bir rol oynuyor. Bu çok yönlü yaklaşım, Zeynep Bastık’ın müzik kariyerini daha geniş kitlelere ulaştırmasını ve sektörde kalıcı bir yer edinmesini sağlıyor.

 

Video ve Fotoğrafları

https://youtu.be/5z0r2PgGzEc
https://youtu.be/WFdLcr7oxEg

Zeynep Bastık Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.