Nova Norda'nın albüm kapak fotoğrafı

Nova Norda

Nova Norda, Türk müzisyen ve şarkı sözü yazarı olarak öne çıkmaktadır!

 

Nova Norda Kimdir?

1 Mart 1991’de dünyaya gözlerini açan, müzik tutkusuyla dolu bir yolculuğa adım atan Nova Norda, genç yaşlarında piyano çalarak müzikle tanıştı. Boğaziçi Üniversitesi’nde sosyoloji eğitimi alırken, rock korolarında sesini duyurdu ve müzik tutkusunu daha da pekiştirdi. Özel sektörde çalışsa da, içindeki müzik aşkını bastıramayarak kariyerine profesyonel anlamda yöneldi.

2018 yılında “Çıktım Bi Yola” adlı teklisiyle müzik dünyasına giriş yapan genç isim, aynı yıl içerisinde üç farklı çalışmasını daha dinleyicileriyle buluşturdu. İlk video klibi, Emir Yargın’ın yönetmenliğini üstlendiği “Boşver” şarkısına çekildi.

 

Nova Norda’nın iç mekan fotoğrafı

 

2020 yılında, Nova Norda’nın, Can Ozan, Sedef Sebüktekin ve Birkan Nasuhoğlu ile birlikte karantina döneminde yazdığı “Evde” isimli albümü yayımlandı. Single ve akustik çalışmalarıyla Türkiye’nin dikkatini çeken sanatçı, pandemi sebebiyle ara verdiği sahne performanslarına “NN 2.0 Türkiye Turnesi” ile geri döndü.

2022’nin üçüncü ayında şarkıcı, ilk solo stüdyo albümü olan “Paralel Evrende Dünya Tarihi”nin 22 Nisan 2022’de yayınlanacağını müjdeledi.

 

Kaç Yaşında?

1 Mart 1991’de doğan genç şarkıcı, 2024 yılı itibarı ile 33 yaşındadır.

 

Gerçek Adı Nedir?

Sahne adı Nova Norda olan şarkıcının gerçek ismi Ecem Böke’dir.

 

Şarkıları

  • Çıktım Bi Yola (2018)
  • Benimle Oyna (2018)
  • Yalan Dünya (2018)
  • Yanımda Kal (2019)
  • Gidelim Buralardan (2019)
  • Ben Farklıyım (2020)
  • Kalp Ağrısı (2020)
  • Yalancı (2021)
  • Beni Unutma (2022)
  • Tek Başına (2023)

 

Nova Norda Menajeri

Nova Norda’nın menajer iletişim bilgilerine +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Nova Norda’nın menajeri, sanatçının kariyerini yöneten ve profesyonel iş ilişkilerini düzenleyen kişidir. Menajerlik şirketi, şarkıcının konser programlarını organize eder, medya iletişimini yönetir ve sanatçının çeşitli projelerde yer almasını sağlar ve müzik kariyerinde menajerinin de önemli bir rolü vardır.

Nova Norda Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.