Derya Bedavacı'nın albüm kapak çekimlerinden

Derya Bedavacı

Derya Bedavacı Türkiye’de müzik piyasasında yeni yeni tanınmaya başlayan başarılı bir şarkıcıdır!

 

Derya Bedavacı Kimdir?

Derya Bedavacı aslen Sivaslıdır. 7 çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen sanatçı ailesi ile birlikte küçük yaşlarda iken Sivas’a yerleşmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İzmir’de konservatuvar eğitimi almış ve Belediye Konservatuvarına girerek aktif müzik yaşamına ilk adımı atmıştır. Koroda rol aldığı dönemlerde aynı zamanda İzmir’de mekânlarda da sahne almaya başlamış ve ismini duyurmayı başarmıştır.

 

Derya Bedavacı’ya ait bir stüdyo fotoğrafı

 

Ünlü müzisyen solistlik yaparken Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı bölümünü kazanarak profesyonel anlamda eğitimlerini tamamlamıştır. Solistlik yaparken Ege Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan sanatçı müziğe tam anlamı ile yönelmiş ve sesi ile adından söz ettirmiştir.

 

Şarkıları

  • Yıllanmış Eşya
  • Veda
  • Buram Buram
  • Eyvallah
  • Konu Aşk
  • Saki
  • Geberesice
  • Sanane

 

Derya Bedavacı Hakan Altun ile tekli müzik çalışması yapmış ve “Kavuşmalıyız” şarkısını Hakan Altun ile birlikte seslendirmiştir. Aynı zamanda başarılı bir şiir yazarı olan Bedavacı, 2018 yılında “Sayende” ismini verdiği bir albümü de müzikseverlerle buluşturmuştur. Besteleri ile de bilinen şarkıcı, müzik piyasasında yer alan birçok ünlü isme de kendi yazdığı bestelerini vermiştir.

Ünlü isim, Murat Bedavacı ile evlidir. Çiftin bu evliliklerinden Ada Su adını verdikleri bir kız çocukları bulunur.

Melankolik tarzı ile oldukça beğenilen şarkıcı, özellikle gençler tarafından çok sevilir. Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olmayı başarmış ve müzik piyasasında kalıcı olarak yer edinmiştir. Kendine özgü ses tonu ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcı İzmir haricinde Türkiye’nin hemen her yerinde sahne performanslarını sergilemeye devam etmektedir. Sanatçıya yönelik konser talepleri hakkında daha detaylı bilgi almak için FA Organizasyon şirketimizi le iletişime geçebilir ve tüm detayları organizatörlerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Derya Bedavacı, müzik kariyerine ilk adım attığı ilk andan itibaren sahne performanslarını tam gaz devam ettirmektedir. Ünlü isim düğün ve konser gibi sayısız organizasyonun aranılan isimleri arasında yer alır. Şarkıcı aynı zamanda müzik festivallerinde, üniversite organizasyonlarında, gala gecelerinde, düğün & nişan organizasyonlarında ve daha birçok farklı muhtelif müzik organizasyonunda da sahne almaktadır. Ünlü sanatçının menajerlik iletişim numarası üzerinden FA Organizasyon ekibimize ulaşabilir ve şarkıcının sahne istekleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Derya Bedavacı Sahne Fiyatı

Derya Bedavacı sahne fiyatı hakkında bilgi almak için FA Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz. Organizatörlerimiz şarkıcının konser talepleri hakkında dilediğiniz zaman gerekli bilgiyi sizlere sunar. Edineceğiniz bilgiler doğrultusunda sanatçıyı düzenlediğiniz sayısız organizasyonda sahnede görmek için talepte bulunabilirsiniz.

 

Derya Bedavacı Menajeri

Derya Bedavacı menajer iletişim bilgilerine +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz hat üzerinden numarayı çevirebilir ve FA Organizasyon bünyesinde sanatçının organizasyon etkinliklerinize katılmasını sağlayabilirsiniz. Organizasyon ekibimiz sanatçıya dair bütün organizasyon detaylarını birebir olarak sizlere sunacaktır. Sanatçıyı hayranları ile sahnede buluşturmak ve başarılı bir organizasyon hizmeti almak için FA Organizasyon şirketimizi her zaman arayabilirsiniz.

Derya Bedavacı Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.