Tarkan Aslan Menajeri

Tarkan Aslan

Son dönemin önde gelen sosyal medya platformlarında adını sıkça duyuran Tarkan Aslan, özellikle Youtube, Tiktok ve Instagram’da popüler içerik üreticilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin müzik alanında önemli isimlerinden biri haline gelen Aslan, takipçi kitlesini hızla genişletmeye devam ediyor.

 

Özellikle paylaştığı içeriklerle Youtube ve Instagram’da büyük bir hayran kitlesi edinen Aslan hakkında merak edilenler arasında, Tiktok üzerindeki etkinliği ve yaşamıyla ilgili detaylar öne çıkıyor.

 

Tarkan Aslan Kimdir?

 

Tarkan Aslan, İstanbul’da 18 Ekim 2001 tarihinde doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almasının ardından grafik tasarım alanında da eğitimini sürdürmüştür. Kısa sürede Tiktok platformunda geniş bir hayran kitlesi edinen Aslan, sesiyle de dikkat çekmekte ve müzik dünyasında da adını duyurmaktadır.

 

Tarkan Aslan Kaç Yaşında?

Ünlü müzisyen 2024 yılı itibarı ile 23 yaşındadır.

 

Tarkan Aslan Ne İş Yapıyor?

Başarılı müzisyen, Instagram’da ünlü bir fenomen olarak tanınmakta olup şu an dijital platformlarda aktif olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite eğitimine devam ettiği bilinmektedir. Müzik dünyasına da adım atan Aslan, dijital platformlarda gösterdiği başarılarının yanı sıra sesiyle de dikkat çekmektedir.

 

Tarkan Aslan Albümleri

Tarkan Aslan’ın müzik kariyerinde çıkardığı parçalardan bazıları şunlardır:

  • Sen Varsın
  • Sarmaşık
  • Bilirsin
  • Sonsuz

Bu parçalar, şarkıcının müzik kariyerindeki önemli adımlarından bazıları olup, dijital platformlarda sık sık trendler listesine girmiştir.

 

Tarkan Aslan Menajeri

Tarkan Aslan menajeri ile birlikte Türkiye’deki sağlam temeller üzerine kurduğu müzikal kariyerini uluslararası alana taşıyarak adını dünya çapında duyurmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için sadece müzikal yeteneğine güvenmekle kalmıyor, aynı zamanda profesyonel ve stratejik bir yaklaşım benimseyerek öne çıkıyor. Aslan, istikrarlı bir şekilde çalışarak hayallerine doğru ilerlerken, bu heyecan verici yolculuğa hayranlarını da dahil ediyor.
 

Ünlü müzisyeni etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Tarkan Aslan Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.