Gökhan Özen

Gökhan Özen

Gökhan Özen günümüzün en tanınmış Türk şarkıcı, müzisyen ve söz yazarlarından biridir. Aynı zamanda meslek kariyerinde müzik direktörlüğü, oyunculuk ve aranjör gibi farklı alanları da eklemiş isimler arasında yer almaktadır. Sanatçının asıl ismi ise Ahmet, Gökhan Özen’dir. Türkiye’de pop şarkı alanında son derece geniş bir kitle tarafından dinlenen Gökhan Özen konser gibi etkinliklerde sıkça sahne almaktadır.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Gökhan Özen’in kısa özgeçmişi

Gökhan Özen Kimdir?

Gökhan Özen 29 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ancak kendisi babasından dolayı aslen Trabzon ilinin Beşikdüzüllü ilçesindendir. 6 yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu imtihanlarında yüksek bir başarı göstermiş bir isimdir. İlk müzik eğitimlerine de burada başlamıştır. Gökhan Özen en sevilen şarkıları arasında şunlar yer alır:

  • Özelsin/ 2000
  • Duman Gözlüm/ 2001
  • Duman Gözlüm Remix/ 2002
  • Civciv/ 2003
  • Her Şeyde Biraz Sen Varsın/ 2004
  • Kalbim Seninle/ 2005
  • Resimler & Hayaller/ 2007
  • Bize Aşk Lazım/ 2008
  • Daha Erken/ 2010

Son 2021 yılında çıkardığı ve çok sevilen şarkı ise Firardayım şarkısının remixidir. Son derece başarılı olan şarkıcı günümüzde birçok konser, etkinlik ve organizasyonda sahne almaya devam etmektedir. Aynı zamanda kapalı mekanlarda da sahne alarak sevenleri ile buluşmaktadır.

Gökhan Özen Sahne Fiyatı

Gökhan Özen sahne fiyatı konusunda net bilgiler alamayacağınız sanatçılardan biridir. Çünkü her sanatçı gibi Gökhan Özen de farklı kriterlere göre sahne fiyatı belirlemektedir. Yılbaşı ve bayram özel programlarında daha yüksek sahne fiyatları sunarken normal konser ve gece kulübü fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Böyle durumlarda en uygun sahne fiyatı bilgisine ulaşabilmek için bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır. FA Organizasyon olarak sizlere en iyi şekilde bilgi sunar ve sanatçıya daha kolay ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Gökhan Özen İletişim

Gökhan Özen konser ve birçok etkinliği hakkında bilgi edinmek için kişilerin menajeri ile görüşmesi gerekmektedir. Menajer aracılığı ile hizmet veren ünlü şarkıcı oldukça başarılı sahne performansı ile birçok etkinlik için aranılan isimlerden biridir. Şarkılarını dinlemek isteyen ve farklı yaş grubundan birçok hayranı bulunan Gökhan Özen düğün ve birçok etkinlikte sahne alması için aranmaktadır. Böyle durumlarda menajerine ulaşmanız gerekir.

Ancak menajer ve yapım şirketinden de bilgi almanız her zaman mümkün olmayabilir. Bundan dolayı FA Organizasyon firması olarak sizlere Gökhan Özen menajer iletişim bilgilerini en iyi şekilde sunmaya çalışırız. Hem etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek hem de menajerine çok daha kolay şekilde ulaşabilmek için profesyonel ekiplerimizle görüşebilirsiniz. Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda çok daha profesyonel bir şekilde sanatçıya ulaşma şansı bulabilirsiniz.

Gökhan Özen iletişim bilgileri konusunda FA Organizasyon ekiplerimiz sizlere en güncel bilgileri sunar. Böyle durumlarda gerek sahne fiyatı gerekse etkinlik takvimi hakkında bilgi edinmek istediğinizde firmamızın çalışanlarına ulaşabilirsiniz. İletişim konusunda özellikle menajeri aracılığıyla bir hizmet sunduğunu söylemek mümkündür.

Kendisi ile doğrudan görüşmek çok mümkün olmadığı için mutlaka şarkıcının menajerine ulaşmanız gerekir. Bu bilgi için de +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numara aracılığıyla Gökhan Özen menajerine ulaşabilir ve organizasyon takvimi hakkında çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Gökhan Özen Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.