Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları Türkiye’de en tanınmış olan pop-rock grupları arasında yer alır. 1993 senesinde kurulan müzik grubu günümüzde de en çok dinlenenler arasında yer almaktadır. Grubun kendine has bir tarzının olması özellikle birçok konser ve organizasyonda aranılan grup isimlerinden biri olmasını sağlamıştır.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Gece Yolcuları’nın kısa özgeçmişi

Gece Yolcuları Kimdir?

Gece Yolcuları günümüzün en sevilen müzik gruplarındandır. Grup, eski ve yeni olmak üzere birçok ismi ağırlamıştır. 1993 senesinde kurulan grup Edis İlhan, Uğur Arslantürkoğlu tarafından hayata geçirilmiştir. 1995 yılında ise grubun profesyonel müzik dünyasına adım attığını söylemek mümkün olur. İlk üretimlerini ve konserlerini de bu tarihten itibaren vermeye başlamışlardır. 10. Geleneksel İstanbul FM Altın Ödüllerinde ise en iyi grup ödülüne layık görülmüşlerdir. Grubun üyelerinin isimleri ise şu şekildedir:

 • Edis İlhan
 • Uğur Arslantürkoğlu
 • Deniz Kaymaraz
 • Orkun Gezer
 • İlkay Dindar
 • Aşkın Çolak

Bu isimler dışında eskiden grupta üye olarak öne çıkan isimler de bulunmuştur. Bu isimler ise şu şekildedir:

 • Bülent Albayrak
 • Yasin Arslantürkoğlu
 • Murat Arslantürkoğlu
 • Volkan Fatih Yılmaz
 • Semih Keçeci

İsimleri de grubun önceki dönemlerde öne çıkan üyeleridir. Edis İlhan vokal, Uğur Arslantürkoğlu ritim gitar ve geri vokal, Aşkın Çolak bateri, Orkun Gezer bas gitar, İlkay Dindar yine solo gitar olarak grupta yerlerini almaktadırlar.

Gece yolcuları grubu günümüzün en çok dinlenen müzik grupları içerisinde yer alır. Hem profesyonel müzik sunmaları hem de kulağa hoş gelen şarkıları ile birçok konserde ve etkinlikte Gece Yolcuları dinlemek mümkün olmaktadır.

Son derece güzel şarkılarıyla öne çıkan grup özellikle organizasyonların aranılan isimlerinden biri olmaktadır. Gece yolcuları konser ve etkinlik takvimi konusunda bilgi edinmek isterseniz FA Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz. Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda organizasyonlarınız için grubun uygun olup olmadığına daha iyi şekilde karar verebilirsiniz.

Aynı zamanda Gece Yolcuları menajer iletişim bilgileri konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü bilgi konusunda ekiplerimiz profesyonel davranmakla birlikte organizasyonlarınızın çok daha kusursuz gerçekleşmesinde destek vermektedir.

Gece Yolcuları Sahne Fiyatı

Gece yolcuları sahne fiyatı etkinlik türüne göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda sahnede kalma süreleri ve performansları fiyatları etki eden en önemli konulardan biridir. Bununla birlikte sahneyi aynı akşam içerisinde başka bir sanatçı ile paylaşıp paylaşmayacakları ve sahneye tek başlarına çıkıp çıkmayacakları gibi konular üzerinde durulmaktadır.

Bu nedenle Gece Yolcuları düğün, konser ve diğer tüm organizasyonlarda farklı sahne fiyatı ile sahneye çıkabilmektedir. Böyle durumlarda net bir fiyat bilgisi vermek mümkün olmadığı için bizlere ulaşabilir ve grubun fiyatı hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Gece Yolcuları İletişim

Gece yolcuları iletişim konusunda menajer aracılığı ile çalışan gruplardan biridir. Müzik grubunun tüm etkinlik takvimleri menajeri ve yapım şirketi tarafından düzenlenmektedir. Bu nedenle doğrudan grup üyelerine ulaşmak mümkün değildir. Böyle durumlarda fa organizasyon firmamız sizlere en iyi şekilde yönlendirme yaparak grubun hizmetlerinden yararlanabilme şansını sizlere sunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler için +90 (555) 423 13 13 nolu hattı arayabilirsiniz. Böylelikle sahne fiyatı ve uygun sahne tarihi için gerekli bilgilerin tamamını kolayca edinebilirsiniz.

Gece Yolcuları Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.