Fettah Can

Fettah Can

Fettah Can, besteci ve söz yazarlığı kimliği ile öne çıkan ve müzik sektöründe oldukça önemli isimler arasında yer alan sanatçılarımızdandır. Hazırladığı besteler müzik dünyasının en önde gelen sanatçıları tarafından seslendirilmiştir. Bu sanatçılar arasında Sezen Aksu, Petek Dinçöz, Hande Yener, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Işın Karaca, Levent Yüksel gibi çok önemli isimler yer almaktadır.

Türkiye’de özellikle bestecilik sektöründe çok önemli yeri olduğunu söylemek mümkündür. Müzik sektörüne çok önemli katkılar sunmuş isimler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Fettah Can konser ve etkinlikleri hayranları tarafından da oldukça araştırılan detaylar içerisinde yer almaktadır.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Fettah Can’ın kısa özgeçmişi

Fettah Can Kimdir?

Fettah Can yaklaşık olarak 18 yıldır müzik dünyasında beste ve söz yazarlığı ile kariyerini sürdüren önemli isimlerden biridir. 12 Ekim 1975 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı ve aynı zamanda şarkı yazarıdır. Aslen Arnavut kökenli olan sanatçı müzik ile ilgili çalışmalarının bir kısmını ilk olarak Bursa’da yürütmüştür. Daha sonra mesleğinde daha ileri düzeye gelebilmek için İstanbul’a taşınmıştır. İlk olarak Emel Müftüoğlu’na beste vermiştir. Bu bestenin ismi Ara Ara’dır. Bu şarkı ile uzun süre isminden bahsettirmiştir. Fettah Can hakkında şu bilgileri sunmak mümkün olur:

  • 2010 senesinin Temmuz ayında ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albümün ismi Hazine’dir.
  • Albümden ilk klipler Hazine ve Kahpe Diller isimli şarkılar için çekilmiştir.
  • Albüm dönemin en çok dinlenenleri arasında yer almıştır.
  • 2010 senesinde ünlü Yunan şarkıcı olan Giorgos Mazonakis’in Ta Isia Anapoda albümüne üç beste vermiştir.
  • Bu albüm de müzik listelerinin en tepesinde yerini almıştır. Hatta Yunanistan’da Platin Plak Ödülü almıştır.
  • 2011 Mayıs ayında Sana Affetmek Yakışır isminde tekli çıkarmıştır.
  • Aynı yılın başında ise Boş Bardak isimli bir tekli çıkarmıştır.
  • 19 Mart 2012 tarihinde ise Aklımda Kalanlar albümünü yapmıştır.

Müzik kariyerinin tamamında farklı yapım şirketleri ile çalışmıştır. Bunlar içerisinde Seyhan Müzik, Dokuz Sekiz Müzik, GTR Müzik gibi yapım şirketleri önde gelmektedir. Müzik kariyerinin hemen her anında önemli başarıları ile isminden söz ettirmiş isimlerdendir. Bu bakımdan Fettah Can iletişim bilgileri de merak edilenler arasındadır.

Fettah Can Sahne Fiyatı

Fettah Can düğün, konserve birçok farklı etkinlikte sahne alan önemli isimlerden biridir. Ancak ünlü sanatçının sahne fiyatı hakkında net bilgi vermek her zaman mümkün olmaz. Kendisine ulaşabilmek için Fa Organizasyon firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Bilgileri sizlere sunduğumuz gibi aynı zamanda ünlü sanatçının organizasyonlarda ne tür gereksinimleri olduğunu ve sizlere neler sunabileceği hakkında da detaylı bilgiler verebilmekteyiz.

Fettah Can İletişim

Fettah Can birçok farklı organizasyonda sahne alan önemli isimlerden biridir. Sanat dünyasında ismini farklı şekillerde de duyuran ünlü sanatçı özellikle kariyerine şarkı sözü yazarlığı ve çeşitli albüm çalışmalarıyla devam etmektedir. Müzik hayatının büyük bir kısmında son derece güzel şarkılar yazan Fettah Can özellikle birçok organizasyonda görülmek istenen isimler arasında yer alır. Böyle durumlarda kendisine ulaşmak ve hizmet alabilmek için Fettah Can menajer iletişim bilgilerine ulaşmanız gerekir. Ancak sanatçının kendisine ulaşmanın zor olduğu kadar menajerine ulaşmakta düşünüldüğü kadar kolay değildir.

Böyle durumlarda ilk olarak bizlere ulaşmalı ve kendisine ulaşabilmeniz için firmamızın çalışmalarından ve hizmetlerinden yararlanmalısınız. Bizlere ulaşmak için +90 (555) 423 13 13 nolu hattı aramanız yeterli olmaktadır. Bizlere ulaştığınızda hem sahne fiyatı hem de sahne performansı hakkında çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Fettah Can Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.