Hakan Altun

Hakan Altun, Türk müzik dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Gerek şarkıları gerekse televizyon programları ile son derece aranan isimler arasında yer almaktadır. Fantezi, Arabesk, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği alanlarında şarkılar söyleyerek çok geniş bir kitle tarafından dinlenmektedir. Bundan dolayı Hakan Altun konser ve organizasyon programı yoğun sanatçılar arasında yer almaktadır.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Hakan Altun’un kısa özgeçmişi

Hakan Altun Kimdir?

Hakan Altun 13 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Birçok farklı müzik alanında kariyerini devam ettirmektedir. Eski bir futbolcu olan ve Arap Hasan lakabı ile bilinen Hasan Altun’un oğludur. 1983 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuvarına girmeyi başarmıştır. Aynı zamanda İTÜ Sosyal Bilimler alanında da master eğitimi bulunmaktadır. Sanatçının en sevilen şarkıları arasında şunlar yer alır:

  • Hakan/ 1999
  • Ağlamak Yok Yüreğim/ 2000
  • Nefesimsin/ 2002
  • Yaralı Bir Aşkın Öyküsü/ 2003
  • Hediye/ 2005
  • Küstüm Aşklara/ 2006
  • Aşk, Ayrılık ve Adam/ 2007
  • Aklın Bende Kalmasın/ 2008
  • Tercihimdir/ 2010
  • Senden Sonrası/ 2012

Bunların yanında Aşk Lütfen Gel, Dedemin İlahileri, Konu: Aşk, Usta Çırak gibi çok sevilen birçok şarkısı ile her zaman gündemde ve çok dinlenen sanatçılar arasında yer almaktadır.

Hakan Altun Sahne Fiyatı

Hakan Altun sahnelerde oldukça aranılan isimlerden biridir. Özellikle Hakan Altun düğün ve konser etkinliklerinin en önemli isimleri arasında yer almaktadır. Ancak sahne fiyatı hakkında net olarak bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü sanatçı sahnede kalma süresi ve etkinliğin türüne göre farklı fiyat tarifeleri ile çalışabilmektedir. Aynı zamanda her sene sahne fiyatlarının artış gösterdiğini de söylemek mümkündür. Yılbaşı ve bayram özel programlarında sanatçının sahne fiyatı normal dönemlerde olduğundan çok daha farklıdır. Bu nedenle sahne fiyatını araştırmadan önce ilk dikkat edilmesi gereken husus sanatçının ne tür bir hizmet için arandığını belirtmektir.

Hakan Altun İletişim

Sanat dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Hakan Altun konser ile birlikte çeşitli etkinlik çalışmalarıyla öne çıkan isimlerden biridir. Düğün ve çeşitli organizasyonlarda sahne alabilen ünlü isim televizyon programları ile de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Sanatçıdan hizmet almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmesi gereken konulardan birisi özellikle güvenilir hizmet alma aşamasında menajerine ulaşmaktır. Hakan Altun menajer iletişim bilgileri konusunda FA Organizasyon firması olarak sizlere gerekli her türlü bilgiyi sunuyoruz. Öncelikle sanatçının son derece profesyonel hizmet verdiğini ve menajer aracılığıyla çalışmak durumunda olduğunuz belirtmek gerekir.

Ancak menajerine ulaşmanın da kolay olmadığı durumlarda FA Organizasyon firması profesyonel ekipleri sizlere her türlü bilgiyi güncel olarak sunmaktadır. Firmamıza ulaştığınızda her türlü sanatçı bilgisine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hakan Altun iletişim konusunda menajer aracılığıyla ulaşılabilecek isimlerden biridir. Özellikle menajerine ya da yapım şirketine ulaşmak istediğiniz defa organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz. Doğrudan menajeri ile görüşmeden önce sanatçının organizasyon performansı hakkında bilgi edinmek için de yine firmamız sizlere en iyi desteği sunmaktadır.

Bizlere ulaşarak profesyonel ve en iyi hizmeti alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Hakan Altun menajer bilgileri konusunda +90(555) 423 13 13 nolu hattı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en doğru ve güncel bilgileri bu hat aracılığıyla sunmaktadır.

Hakan Altun Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.