Ozan Çolakoğlu

Ozan Çolakoğlu kendine has tarzı ile oldukça geniş dinleyici kitlesine sahip önemli sanatçılardan biridir. Son derece başarılı olup sahne performansı ile gerek televizyonda gerekse sahnede birçok kişi tarafından beğeni ile izlenir. Müzik kariyerine uzun bir süre önce başlayan ünlü sanatçı her geçen gün daha da geniş kitleye hitap ederek kariyerine devam etmektedir. Şarkıcı olmasının yanı sıra aynı zamanda GORA, Hokkabaz gibi filmlerin müzikleri de ünlü sanatçıya aittir.

Ozan Çolakoğlu günümüzün en çok ilgi duyulan sanatçıları arasında yer alır. Gerek hareketli gerekse romantizm düzeyi yüksek şarkılarıyla konserlerinde oldukça güzel vakit geçirme imkânı sunar. Sahne performansı yüksek olan sanatçı birçok etkinlikte yer alır. Ozan Çolakoğlu konser gibi etkinliklerde her zaman yer aldığı için çalışma temposu oldukça yoğundur. Bu nedenle organizasyon teklifleri için mutlaka menajeri ile iletişime geçmek gerekir. Ozan Çolakoğlu düğün, yılbaşı, bayram özel gibi birçok programda izleyebileceğiniz sanatçılar arasında yer alır.

Bu bakımdan menajerine ulaşarak sanatçının takvimi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birçok sahnede her zaman yer aldığı için çalışma temposu oldukça yoğundur. Bu nedenle organizasyon teklifleri için mutlaka menajeri ile iletişime geçmek gerekir. Dinleyicilerinin oldukça keyif alarak dinlediği şarkılarıyla sahnelerin en önemli isimleri arasında yer alır. Albüm çalışmalarından konser etkinliklerine kadar oldukça yoğun çalışan sanatçıya ulaşabilmek için ise profesyonel destek almanız gerekir.

Ozan Çolakoğlu şarkıcı ve ünlü bir bestecidir. Birçok filmin müziğini yapmasının yanı sıra aynı zamanda albüm çalışmalarıyla da öne çıkar. Sanatçı hakkında da şunları söylemek mümkündür:

  • Üniversite eğitimini 2000 yılında Berklee Üniversitesi’nde tamamlamıştır.
  • Müzik hayatına ise 1992 senesinde başlamıştır.
  • Müzik kariyerinin başlangıcı da Tarkan’ın Yine Sensiz albümünün müzik direktörlüğüdür.
  • Tarkan’a ait olan Ölürüm Sana, Karma, Dudu, Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz gibi albümlerinde de aranjör olarak çalışmıştır.
  • Aynı zamanda Hande Yener, Nil Karaibrahimgil gibi diğer önemli isimlerle de çalışmıştır.
  • Sertap Erener tarafından seslendirilen Every Way That I Can isimli şarkının da aranjesini yapmıştır.

Bunların yanında birçok filmin müzik çalışmalarını yürüterek müzik dünyasında adını duyurmuştur.

Ozan Çolakoğlu Sahne Fiyatı

Ozan Çolakoğlu sahne fiyatı konusunda net bilgi edinmenizin mümkün olmadığı sanatçılardandır. Oldukça tanınmış olan sanatçı sahne fiyatı konusunda belirli kriterleri dikkate alır. Menajeri tarafından verilen bu bilgiler ışığında sanatçının sahnede kalma süresinden bulunacağı etkinliğin türüne kadar oldukça önemli kriterler bulunur. Özellikle yılbaşı ve bayram gibi özel günlerde fiyat konusunda daha yüksek tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte sanatçının farklı etkinliklerde de bulunduğunu söylemek mümkündür. Her farklı etkinliklerde de bulunduğunu söylemek mümkündür. Sevilen sanatçı özel ve halk konserlerinde de sahne almaktadır.

Ozan Çolakoğlu İletişim

Ozan Çolakoğlu iletişim konusunda ulaşılması güç sanatçılardandır. Menajer aracılığıyla çalışan sanatçıya ulaşabilmek için ilk önce çalıştığı menajerlik şirketine ulaşmanız gerekir. FA Organizasyon olarak sizlere bu bilgileri en iyi şekilde sunmaktayız. Bizlere ulaşarak sanatçının sahne fiyatı etkinlik takvimi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda sahne hizmeti almak istediğinizde ise menajerlik şirketine ulaşarak en profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlayabiliriz.

Ozan Çolakoğlu Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.