Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz müzik grubu son yıllarda oldukça popüler gruplar arasında yer alıyor. 2011 yılının Mayıs ayında kurulan grup ilk zamanlarda genç bir şarkı yazarının video kayıtları ile yayınladığı şarkılardan meydana gelen bir projeydi. Ancak zamanla insanlar tarafından da paylaşılan bu şarkılar oldukça ilgi görmüştür. Proje internet dünyasında oldukça ses getirmiştir. 

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz Kimdir?

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu Kaan Boşnak ve elektro gitarist Engin Sevik’in bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Üç yıl sahne süresi dönemlerinde ikiliye farklı müzisyenler de eşlik etmiştir. Alternatif müzik alanında en sevilen ekipler arasında yer almaktadır. Grup hakkında ise şunları söylemek gerekir:

  • Kaan Boşnak ve Engin Sevik tarafından kurulmuştur. 
  • İlk albümleri Evdekilere Selam albümüdür. 2013 senesinde çıkarılmıştır. 
  • YYK sonrasında Otoban Sıcağı ve Akustik Travma isminde iki farklı albüm daha çıkarmıştır. 
  • Dillere dolanan şarkıları ile tanınmış gruplardan biri olmuşlardır. 

Bunların yanında albümleri yanında single da çıkarmışlardır. Kaş, Dağ Serinleşir, Ne Fark Eder, Sandal, Boş Gemiler, Dinle Beni Bi, Ölsem Yeridir, Kazılı Kuyum gibi eserleri ile hayranlarına ulaşmayı başarmışlardır.

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konser, Organizasyon Ve Etkinlikleri

Yüzyüzeyken konuşuruz grubu birçok konserde halk karşısına çıkan gruplardandır. Son yıllarda popülerliğini her geçen gün biraz daha artıran grup özellikle gençlerin yoğunlukta olacağı konserlerde geniş çapta yer almaktadır. Gerek festivallerde gerekse özel ve açık hava konserlerinde hayranları ile buluşan önemli müzik grupları arasında yer alır. 

Yüzyüzeyken konuşuruz konser ve organizasyon etkinlikleri oldukça yoğun geçmektedir. Böyle durumlarda grubun sahne almasını istediğiniz konularda menajerleri ile görüşmeniz oldukça önem taşır. Son yıllarda popülerliğinin artış göstermesi ile birlikte grubu olan ilgi daha da artış göstermektedir. Başarılı ve profesyonel müzik grupları arasında yer almasının yanı sıra birçok etkinlikte aktif olarak yer almaktadırlar. 

Yüzyüzeyken konuşuruz menajer iletişim bilgileri ile grubun sahne hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Son yıllarda özellikle popüler gruplar içerisinde bulunduğundan üniversitelerin bahar şenliklerinde ve çeşitli müzik festivallerinde ilk sıralarda yer alan gruplardandır.

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz Sahne Fiyatı

Yüzyüzeyken konuşuruz grubunu sahne fiyatı hakkında bilgi vermek her zaman mümkün olmayan durumlardandır. Son derece profesyonel bir müzik grubu olduğu için bu grubun her türlü etkinliğinin takip edildiği söylenebilir. 

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde konserler veren ünlü gruplardandır. Yüzyüzeyken konuşuruz düğün ve konser etkinlikleri yoğun olduğu için mutlaka menajerleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Her türlü etkinlik ve organizasyonda öne çıkan grup Türkiye’nin birçok şehrinde hayranları ile buluşmaktadır.

Katıldıkları etkinlik skalası son derece geniştir. Gençlerin çok fazla ilgi gösterdiği müzik grubu farklı şehirlerde konserler vererek hayranları ile bir araya gelmektedir. Son derece sevilen grup özellikle en iyi eserlerini konser ve etkinliklerde seslendirmektedir.

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz İletişim

Yüzyüzeyken konuşuruz iletişim bilgileri doğrultusunda grubun menajerine ulaşmak oldukça önem taşır. Grubun menajeri sizlerle yapacağı görüşmeler doğrultusunda her sahne fiyatı hakkında bilgi verir hem de program takvimleri kapsamında hizmet alıp alamayacağınız araştırılır. Yüzyüzeyken konuşuruz menajer iletişim bilgileri konusunda fa organizasyon şirketimizle görüşmeler yapabilirsiniz. Size vereceğimiz bilgiler doğrultusunda grubun etkinlikleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.