faorganizasyon-irem-derici(4)

İrem Derici

İrem Derici; sahne performansı, etkinlik oluşumlarını aranan yüzü! Siz de sevgili sanatçı ile iletişime geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin! 

Başarılı sahne ve müzik sanatçısı, son dönemin en popüler ünlülerindendir. Hem sahnede göstermiş olduğu başarı ile hem de klipleri ve seçtiği şarkılardaki başarı ivmesi ile hayranlarına müzik ziyafeti vermektedir. 

Sayın ses sanatçısı Derici, birçok etkinlik ve davet organizasyonunda sağlamış olduğu başarı ile hep tercih edilen isimlerden olmaktadır. FA Organizasyon bünyesinde de birçok davet, lansman gecesi ve çeşitli organizasyonlarda sahne alan Derici ile iletişim sağlayabilirsiniz. 

Değerli sanatçı sosyal medya hesaplarında da büyük bir kitle takipçiye ulaşmıştır. İş birliği ile sosyal medyada da aktif olan Derici ile iş birliği kurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

İrem Derici Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-irem-derici(3)

İrem Derici eski hali ve değişimini bizzat kendisi katılmış olduğu programlarda sık sık eğlenceli anlatımı ile dile getirir. Gerek katılmış olduğu programlardan, gerekse de şarkılarından tanınan ve çok sevilen Derici; 21 Mart 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. 

Derici, sanata ve müziğe daha çok küçük yaşlarda, 4 yaşında merak salmıştı. Hulusi Derici’nin kızı olan ünlü isim, 4 yaşında org çalmaya başladığından bahsetmektedir. Derici; eğitiminde lise zamanında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı; piyano bölümünü de tahsil hayatına ekledi. 

Sonrasında İstanbul Bilkent Üniversitesine yerleşen Derici, Sosyoloji bölümünü başarı ile tamamladı. Üniversiteden mezun olan ünlü isim, sanatçılık hayatına büyük etki edecek programa katılmadan önce 3 sene reklam ajansı bünyesinde metin yazarı olarak görev aldı. Aynı zamanda bir müzik grubu, Monopop grubu ile farklı şehirlerde sahne aldı.  

İrem Derici sevgilisi genellikle magazin hayatında yer almasına neden olmaktadır. Özel hayatını sosyal medya üzerinden paylaşan sanatçı oldukça şeffaftır. 

İrem Derici Şarkıları! Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-irem-derici(2)

Sevilen sanatçının ünlü olma hikayesi ve ünlüler camiasına ilk adımı oldukça çok izlenen ses yarışması; O Ses Türkiye macerası ile gerçekleşti. O Ses Türkiye’de seslendirmiş olduğu yabancı parça ile Derici, jüriler arasından Hülya Avşar’ın ilgisini çekti ve desteğini gördü.  

Yarışmada yarı finale kadar yarışan ve kendini halka tanıtan Derici, 2012 senesinde yapmış olduğu “Bensiz Yapamazsın” single çalışması ile resmen müzik yaşamına adım attı. 2013 senesi Mayıs ayında çıkartmış olduğu single’ı “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” parçası ile piyasayı sallamayı başardı.  

Artık Derici, daha büyük bir kitleye ulaşmıştı. Derici’nin her düğünde ve davette yer alan bir diğer başarılı parçası İrem Derici-Kalbimin Tek Sahibine parçası ise 2014 senesinde piyasaya sürüldü. Bu parça Türkiye HİT YouTube üzerinde izlenme başarısı ile kendinden bahsettirdi.  

Derici tüm bu parçalarından sonra çeşitli programlara ve röportajlara katılmaya başladı. Ardı kesilmeyen parçaları ile çok izlenen kliplere ve dinlenen müziklere imza attı. Birçok ödül alan başarılı sanatçı, Türkiye yerel kanallarda yayımlanan birçok program ve dijital programına da konuk olarak katıldı.  

İrem Derici Konserler! 

Sevgili sanatçı esprileri, mizah anlayışı, başarılı sesi ve sahne performansı ile birçok organizasyonun aranan ismi olmayı da başaran bir sanatçıdır. Birçok deneyimi ve başarısı ile bilinen sanatçı, sahnede göstermiş olduğu eğlenceli performans ile izleyenleri sevindiriyor. 

Derici konserinize gittiğinizde orada iliklerinize kadar müziğe doymadan geri dönemezsiniz. Aynı zamanda sizi kahkahalara boğacak esprileri ve dans gösterileri ile de adeta bir görsel şölen oluşturmaktadır.  

İrem Derici- Alev Alev, İrem Derici- Aşkımız Olay Olacak parçalarını konserlerde hayranları ile birlikte seslendirmektedir. 

Kimi zaman bir dans grubu ile sahne alan Derici, her türlü organizasyona ayak uydurması ile aranan isimler arasında yer alıyor. Konserlerinde yaptığı ilkler ve sahne performansı yalnızca sahne anında değil, sonrasında sosyal medyada da gündem olmaktadır.  

İrem Derici şarkıları ile siz de bir organizasyonunuzda buluşmak ve konuklarınızı mest etmek mi istiyorsunuz? Derici ile iletişime geçerek organize edebileceğiniz başlıca örnek etkinlikler şu şekildedir: 

Bu tarz etkinlikler ve organizasyonlarda yeni sesler ve farklı sanatçılar ile de iş birliği yapmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

İrem Derici İletişim! 

İrem Derici menajeri ve kendisi ile iletişime geçerek, herhangi bir organizasyon etkinliğinizde değerli sanatçının sahne almasını mı istiyorsunuz? Eğlenceli sahne performansı ve tanındık şarkıları ile eğlenceli anlarını siz de şahitlik edin. 

Çoğu konsepte uygun sahne performansı ile davetlerin aranan yüzü olan Derici, menajeri ile organizasyon için iletişime geçebilirsiniz. Derici ile iletişime geçmek için FA Organizasyon iletişim araçlarını kullanmanız gerekecektir

Planlamak istediğiniz sanatçı ve ünlü organizasyonları; konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Siz de başarılı ve profesyonel organizasyon için bizi tercih edin!   

İrem Derici Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.