Sakiler Menajeri

Sakiler

Sakiler, bir Türk halk müziği ve rock müziği grubudur. Grup, kendine özgü tarzı ile her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.
 

Sakiler Kimdir?

Sakiler, 2003 yılında Ankara’da kurulan ve özgün müzik tarzı ile Türk müzikseverlerin beğenisini kazanan bir gruptur. Grup, Hasan Gözetlik (klarnet, vokal), Erkan Oğur (vokal, gitar), Ufuk Yıldırım (bas gitar), Serkan Balkan (klavye), Onur Soydemir (davul) ve Hakan Gürbüz (perküsyon) üyelerinden oluşmaktadır.

Sakiler Kimdir?

 

Sakiler, Türk halk müziği ve rock müziği harmanlayarak kendine özgü bir tarz yaratmıştır. Müziklerinde Anadolu ezgileri ve rock müziğin enerjisi bir araya gelmektedir. Grup, ilk albümünü 2005 yılında “Yol” adıyla yayınlamıştır. O zamandan beri 6 albüm daha yayınlamış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır.

 

Sakiler Şarkıları

Sakiler’in en popüler şarkıları şunlardır:

 • Yoksun
 • Dünyadan Uzak
 • Canıma Minnet
 • Sürgün Aşkımız
 • Doyamadım
 • Duman
 • Ateş
 • Gel Güzelim
 • Kara Gözlüm
 • Yalan

 

Yoksun

“Yoksun”, Sakiler’in en bilinen şarkılarından biridir. Şarkı, 2006 yılında yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Şarkının klibi de YouTube’da milyonlarca izlenme almıştır.

 

Dünyadan Uzak

“Dünyadan Uzak”, Sakiler’in 2009 yılında yayınladığı bir şarkıdır. Şarkı, duygusal sözleri ve melodisi ile kısa sürede hit olmuştur.

 

Dünyadan Uzak İlk Kim Söyledi?

“Dünyadan Uzak” şarkısı ilk olarak 2009 yılında Pinhani isimli müzik grubu tarafından seslendirilmiştir. Şarkı, Pinhani’nin “Mavi Kuş” albümünde yer alır. Şarkının sözleri ve bestesi Pinhani’nin gitaristi ve solisti Murat İlhan’a aittir.

Sakiler grubu da 2012 yılında “Dünyadan Uzak” şarkısını coverlamıştır. Sakiler’in coverı da büyük beğeni toplamıştır.

Dolayısıyla, “Dünyadan Uzak” şarkısını ilk söyleyen grup Pinhani’dir.

 

Canıma Minnet

“Canıma Minnet”, Sakiler’in 2013 yılında yayınladığı bir şarkıdır. Şarkı, sevilen birine duyulan minnet duygusunu anlatan sözleri ile beğeni toplamıştır.

 

 

Sakiler Kimin Vokalisti?

Sakiler grubunun vokalisti Hasan Gözetlik’tir. 1990 yılında Ankara’da doğan Gözetlik, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda trombon eğitimi almıştır. 2011 yılında Sakiler grubuna katılmıştır. Güçlü sesi ve yorumuyla grubun en önemli üyelerinden biridir.

 

Sakiler Evli mi?

Sakiler grubunun solisti Hasan Gözetlik evlidir. Eşi Gönül Gözetlik ile 3 çocuğu vardır.

Grubun diğer üyeleri Yücel Girgin ve Serkan Balkan’ın evli olup olmadığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

 

Sakiler Konser

Sakiler, Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından biridir. Yaptıkları her konser büyük ilgi görmektedir.

Sakiler konserlerinde en sevilen şarkılarını seslendirmektedir. Konserlerde coşkulu bir atmosfer hakimdir. Sakiler’in hayranları konserlerde doyasıya eğlenmektedir.

Sakiler Konserine Gitmek İsteyenler İçin Bilgiler

 • Sakiler’in konser tarihlerini ve bilet bilgilerini resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.
 • Sakiler konserleri genellikle büyük şehirlerde yapılmaktadır.
 • Sakiler konser biletleri genellikle kısa sürede tükenmektedir.
 • Sakiler konserine gitmeden önce rahat kıyafetler giymeniz ve yanınıza su almanız tavsiye edilir.

 

Sakiler Menajeri

Sakiler, müzik sektöründe uzun yıllara sahip tecrübeli bir ekiple iş birliği yaparak profesyonel bir menajerlik hizmeti alıyor. Bu iş birliği kapsamında konserler ve organizasyonlar titizlikle planlanıyor, PR çalışmalarıyla grubun tanınırlığı artırılıyor ve müzisyenlerin kariyer yönetimi konusunda kapsamlı destek sağlanıyor.


Sakiler’in etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Sakiler Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.