Ezhel

Ezhel

Ezhel, Türk Rap dünyasının parlayan yıldızları arasında yerini alan ve gelecekte müzik kariyerine ismini altın harflerle yazdırmayı garantileyen genç şarkıcılar arasında yer alır. 

Ezhel Kimdir?

Ezhel sahne ismiyle bilinen Ömer Sercan İpekoğlu 1991 Ankara doğumludur. Rapçi kimliği ile ön plana çıkan isim aynı zamanda söz yazarı ve şarkıcıdır. Türkiye’de rap dendiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi olan Ezhel yaptığı başarılı albüm çalışmaları ile ülkemizde rap sahnelerinin en ünlü aranan isimleri arasında yer alır. 

İlk albümünü 2017 yılında çıkartan Rapçi bu Müptezhel isimli albümü ile büyük ses getirmeyi başarmıştır.  Rap hayatına 12 yaşında giriş yapan Ezhel şarkı söylemek ve rap yağmak uğruna eğitimini o dönem yarıda bırakmış ve çocuk yaşta rap müziğe yönelmiştir. Ezhel isminden öne ICE ve Ais Ezhel gibi sahne isimleri kullanmayı tercih etmiş ve son olarak fanlarının karşısına Ezhel adı ile çıkmıştır. 

Kariyerinde ilk solo performansını Ezhel sahne adından sonra yapan rapçi, bu dönem öncesinde Keişan, Grogi, İndigo, Nomad, Kamufle ve Red gibi rapçiler ile ortak çalışmıştır. Solo kariyerinde çıkardığı albüm ile büyük ses getirmiş ve bu andan itibaren solo kariyerinde hız kazanmıştır. Ezhel’in geçmişten günümüze diskografisi şöyledir;

 • 2017- Müptezhel
 • 2019 – Lights Out
 • 2020 – Made İn Turkey 
 • 2011 – Rastafaray 
 • 2012 – Pelesenk- Antrenman- Psikokramp- SBAG 
 • 2013 – 3 Gün
 • 2015 – Façamızı Kes
 • 2016 – Ateşi Yak- Gerçek Sandım- Kayıp Nesil
 • 2017 – İmkânsızım- İhtan
 • 2018 – Kazıdık tırnaklarla- Kafa 10
 • 2019 – Felaket- Summer Of My Love – Olay- Lolo- Aya- Ne Deve Ne Kush Pırlanta – Mon Ami- Neden Garip Ötersin Bülbül 
 • 2020- Bir Sonraki Hayatımda Gel 
 • 2022- Neredesin- Daima- Ağlattın- Hayrola 

2018 yılında bir süre tutuklu kaldıktan sonra serbest kalmış Haziran’da yargılandığı davadan beraat etmiştir. Daha sonraki dönemlerde müzik hayatına devam eden şarkıcı çıkardığı tekli parçalar ile aktif şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 

Ezhel Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri 

Ezhel, Türkiye dünya çapında rap müzik alanında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Genç sanatçılar arasında yer alan ünlü rapçi kendi yaş kitlesine hitap eder ve üniversite şenlikleri başta olmak üzere birçok genç organizasyonda sahne almaya sıcak bakar. Ezhel konser organizasyonları ve katıldığı festivaller konusunda hem bilgi hem de hizmet almak için FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Organizatör ekibimiz Ezhel konser takvimi ve konser detayları gibi her konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ezhel Sahne Fiyatı 

Ezhel sahne fiyatı şarkıcının konser takvimindeki müsaitlik durumuna ve diğer sahne detaylarına göre değişmektedir. Konser, festival, Ezhel düğün gibi organizasyonlarda uygun tarihleri sorgulamak ve rapçinin sahne performansı için taleplerini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Ezhel İletişim 

Ezhel menajer iletişim bilgileri için +90 (555) 423 13 13 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ezhel düğün ve konser organizasyonlarında yer almak ve hayranları ile rapçiyi bir araya getirmek istediğinizde FA Organizasyon profesyonel hizmetlerini sizlere sunar. Ezhel, Hip&Hop sahne performansları ile de dikkat çekmektedir. Rapçinin yer almasını istediğiniz organizasyonlar için organizatörlerimize ulaşabilir ve Ezhel sahne fiyatı gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ezhel Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.