Aslı Kökçe

Aslı Kökçe

Aslı Kökçe severleri buraya! En sevdiğiniz sanatçıları FA Organizasyon sayesinde özel organizasyonlarınızda konuk edebilirsiniz!

Kimdir?

1977 Almanya’nın Dachau kentinde dünyaya gelen Aslı Kökçe, 1984 yılında temelli yaşamak üzere ailesi ile birlikte Türkiye’ye geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Yaşar Alptekin ile tanıştı ve mankenlik eğitimi sonrasında podyumlara ilk adımlarını attı. Levent Koksal Dans Grubu içinde yer alan güzel sanatçı; Serdar Ortaç, Hakan Peker ve Zeynep Akın gibi önemli isimlerin kliplerinde dansçı olarak yerini aldı.

Çeşitli mankenlik ve yarışma programlarında hostes olarak çalışmanın yanı sıra 2000 yılında düzenlenen Miss Model Of Turkey yarışmasında 2. oldu. 4 yıl kadar televizyon ekranlarında sunuculuk yapan Aslı Kökçe, birçok dizi ve film projesinde de yer aldı. Ardından müzik kariyerine yönelerek başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya başladı.

Kaç Yaşında?

Güzel müzisyen ve sanatçı Aslı Kökçe, 23 Nisan 1977 tarihinde Almanya’ da doğmuştur. Güzel sanatçı 2022 yılı itibari ile 45 yaşındadır.

Nereli?

Aslı Kökçe, 1984 yılında ailesiyle Almanya’dan Türkiye’ye temelli gelmiştir. Ancak aslen Almanyalıdır.

Albümleri

Güzel sanatçı ve müzisyen Aslı Kökçe, ilk albümünü 2010 yılında full albüm olarak “Adım Adım” albümünü çıkardı. İlk albümünden sonra çok ara vermeden 2011 yılında “Beyaz Atlı Prens” albümünü çıkaran güzel sanatçı; albüm çalışmalarına 3 yıl kadar ara vermiştir.

2014 yılında mikrofonu tekrar eline alıp 2014 yılında biri remix olmak üzere beş şarkıdan oluşan “Düğünüm Var” albümünü sevenleriyle paylaştı. 2014 yılından sonra ise single çalışmalarına devam etti.

Şarkıları

2010 yılında ilk şarkısını “Adım Adım” ismiyle çıkaran Aslı Kökçe’nin sevilen birçok şarkısı vardır. Bu şarkılar içerisinde Düğünüm Var, Böyle mi Olacaktı, Beyaz Atlı Prens, Ayrılık Gidene Ait şarkıları en sevilenler arasındadır.

2018 yılında Nazarlardan Korusun single ile hayranlarının gönlünde bir kez daha taht kurmayı başaran başarılı sanatçı, 2019 yılında “Yapamayacak mıyım?” adında çıkardığı single ile de başarıyı yakaladı.

Konser

20 yılı aşkın süredir sizlere profesyonel organizasyon hizmeti sunan FA Organizasyon sanatçı menajerliği ile hayran olduğunuz sanatçılar ile sizlere sorunsuz şekilde buluşturmaya soluksuz devam etmektedir. Detaylı bilgi için siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Aslı Kökçe sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aslı Kökçe’nin kısa özgeçmişi

Almanya’da doğdu. 1984’te ailesi ile beraber Türkiye’ye temelli dönüş yaptı. İlk, orta ve lise eğitimine İstanbul’da devam etti. Yaşar Alptekin’le tanışarak mankenlik eğitimi aldıktan sonra podyumlarda manken olarak görev aldı. Levent Köksal Dans Grubu’nda çeşitli sanatçıların kliplerinde rol alarak dansçı olarak çalıştı (Hakan Peker, Zeynep Akın, Serdar Ortaç ). 1998’de QC Girls Dans Yarışması’nda modern dans bölümünde Türkiye ikincisi oldu. Kanal 6’da yarışma programında hostesliğin ardından bir sene dans kareograflığı yaptı. 1999’da gazete ilanı ile Turnike yarışma programına başvurarak iki sene hostes olarak görev aldı. 2000’de Kral TV?de bir sene VJ’lik yaptı. Aynı sene Miss Model of Turkey’de Türkiye ikincisi, Miss Model of the World Yarışması’nda Dünya beşinciliği unvanını aldı. 2000’in sonunda TGRT’de h. içi canlı müzik programı Klip Show’u sundu. Dört sene sunucu olarak bu kanalda görev yaptı. Bu yıllar içinde dokuz farklı programda müzik magazin sunucusu olarak görev aldı.

Aslı Kökçe Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.