Gazapizm

Gazapizm ülkemizde Hip&Hop müzik kültürünün önemli temsilcileri arasında yer alır.

Gazapizm Kimdir?

Hip&Hop müziğin genç yeteneklerinden olan Gazapizm Elazığ doğumludur. 1988 doğumlu olan şarkıcı 1987 yılında ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiş ve hayatını burada sürdürmüştür. Gerçek ad ı Anıl Acar olan Gazapizm, lise döneminde tanıştığı rapçiler Gardiyan ve Sivo ile müzik hayatını şekillendirmeye başlamış ve onlarla organizasyonlarda yer almıştır.

HipHop kültürünün çok küçük yıllardan itibaren ilgisini çektiğini her fırsatta dile getiren Gazapizm, 2003 yılında ilk kendine ait şarkı sözünü yazmış ve şarkının ilk deneme kayıtlarını da kendi evinde yapmıştır. 2004 yılında Sivo ve Gardiyan ile birlikte kendi müzik gruplarını kuran rapçiler, İzmir Balçova’da da kendilerine ait bir stüdyo kurmuş ve burada kendi kayıtlarını profesyonel anlamda almaya başlamışlardır.

Gazapizm, ilk albüm çalışması olan Az Kaldı isimli parçayı Gardiyan ile birlikte hazırlayarak piyasaya sürmüştür. Yine ikinci albümde Gardiyan ile ortak olan Gazapizm, Kan Değil Katran isimli albümünü hazırladıktan sonra ilk olarak internet platformlarında beğeniye sunmuştur. Bu albüm şarkıcının bütün dikkatleri üzerine çekmesi için yeterli olmuş ve bu albüm sonrasında Gazapizm’e konser teklifleri gelmeye başlamıştır.

İlerleyen yıllarda Fuat Ergin ile tanışma fırsatı bulan rapçi, Fuat Ergin ile de ortak çalışma fırsatı bulmuştur. Rap müziği tam anlamı ile yaşayarak söyleyen Gazapizm, kendi müzik kulvarı haricinde birçok önemli Türk müzisyene de şarkılarında düet yapmıştır.

Dizi müzikleri dendiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi olan Gazapizm; başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı Çukur adı dizinin müziklerini yaparak başarılı bir kariyerin ilk adımlarını attığını göstermiştir. Heyecanı Yok isimli parça ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmış ve bu şarkı ile Pantene Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Şarkı ödülüne layık görülmüştür. Şarkıcının günümüze kadar çıkarttığı albüm ve şarkılar şöyledir;

  • 2009 – Major Depresyon
  • 2014 – Yeraltı Edebiyatı
  • 2016 – Bir Gün Her Şey
  • 2020 – Hiza

Başarılı performansını hem yurt içi hem de yurt dışı konser performanslar ile destekleyen Gazapizm, her konserinse çok yüksek katılımcı oranı elde etmektedir. Gençlere hitap eden şarkıları ile özellikle festivallerde ve rap partilerinde olmazsa olmaz isimler arasında yer alır. Organizasyonların aranan ismi Gazapizm, yoğun konser takvimine rağmen her türlü organizasyonda yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Gazapizm Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri 

Gazapizm konser ve organizasyonları FA Organizasyon bünyesinde gerçekleştirilir. Organizatörlerimize ulaşarak sanatçının konser detayları hakkında talepte bulunabilirsiniz.

Gazapizm düğün ve konser organizasyonlarının yanı sıra sayısız açık hava etkinliğinde de sahne almaktadır. Özel buluşmalar ve gerçekleşecek diğer konser organizasyonları için Gazapizm iletişim numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gazapizm Sahne Fiyatı 

Gazapizm sahne fiyatı hakkında bilgi alabilmek için şarkıcının sahne detaylarının belirlenmesi gerekir. Tüm giderler ve şarkıcının tüm sahne talepleri detaylıca görüşüldükten sonra Gazapizm sahne fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. FA Organizasyon Gazapizm sahne fiyatı ve diğer tüm konularda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinde organizatörlerimizde her an ulaşabilir ve konser organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

Gazapizm İletişim 

Gazapizm menajer iletişim numarası +90 (555) 423 13 13’tür. Her an arayabilir ve sanatçının sahne organizasyonu hakkında gerekli tüm hizmeti organizatörlerimizden bizzat sağlayabilirsiniz.

Gazapizm Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.