melek-mosso

Melek Mosso

Melek Mosso, son dönem ülkemizdeki en popüler şarkıları seslendiren besteci, şarkıcı ve bir müzisyendir.

Melek Mosso Kimdir?

Melek Mosso son dönemde Türkiye’de dikkat çeken en genç şarkıcılar arasında yer alır. Melek Mosso sahne adı ile bildiğimiz Melek Davarcı, 1988 yılında doğmuştur. Kayseri nüfusuna bağlı olan şarkıcının ikamet yeri Denizli olarak bilinir. Melek Mosso’nun asıl müzik alanı cazdır. Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisinin ortaya çıkması ile 7 yaşında ailesi tarafından müziğe yönlendirilen şarkıcı ilk olarak 9 yaşında Denizli’nin Devlet Konservatuar okullarında eğitim almaya başlamıştır. Ardından Güzel Sanatlar Lisesi’ne kaydolan sanatçı burada başarılı bir eğitim alarak müzik anlamında kendisini geliştirmiştir.

Müzik aletleriyle erken yaşta tanışan sanatçı 9 yaşında iken flüt çalmayı öğrenmiş ve diğer müzik aletlerinde de eğitimler almıştır. Üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun olan sanatçı müzik öğretmeni olarak mesleğe adım atmıştır. Korist ve solist olarak uzun süre sahne arasında yer alan Melek Mosso, son olarak müzik çalışmalarına solo performansa çevirmiş ve sahne önünde yer almaya başlamıştır.

İstanbul macerasında ilk olarak vapurlarda şarkı söyleyerek adını duyuran şarkıcı bu süreçte bildiği müzik çalgılarının eğitmenliğini yapmış ve öğrencilerin konservatuara giriş dönemlerinde yardımcı olmuştur. Zbam The Band grubu ile bir süre birlikte sahne alan sanatçı, çeşitli şarkı yarışmalarına da katılmış ve birincilik ödülleri ile ayrılmıştır.

Yıldız Tilbe’nin ursalar Ölmem adlı çalışmasını 208 yılında Youtube üzerinden seslendirip paylaştığı anda bir anda sahnelerin yıldızı haline gelen Melek Mosso ardından iddialı ses kayıtlarını Youtube üzerinden paylaşmaya devam etmiştir. Farklı tarzı ve ses tonu ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı Youtube paylaşımlarında 00 milyon üzerinde izlemeler elde etmiştir.

Melek Mosso’nun müzik kariyerinde piyasaya çıkarttığı albüm ve single parçalar aşağıdaki gibidir;

  • 2018 – Kedi – Gölgen Yeter
  • 2019 – Keklik Gibi- Vursalar Ölmem- Sarıla Sarıla-
  • 2020 – Gönül Gözü- Unutan Kazanır- Cumartesi Türküsü- Yalan- Kurtuldun Dediler
  • 2021- Kızgınım, Ağlarsam- Sonrası Kalır- Gel Desem De Gelme- Zülüf- Parayla Saadet Olmaz- Hayatım Kaymış- Kirpiklerin- kimsenin Kimsesi- Karanfil-
  • 2022- Yıllar Affetmez- Vazgeç Gönlüm- Sabahçı Kahvesi- Bu İş Bitmiş- Kendimi Vurdum- Beni Hatırla- Çanakkale Türküsü- İlletim

Melek Mosso sanat hayatına hem sahne performansları hem de albüm çalışmaları ile devam etmektedir.

Melek Mosso Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Melek Mosso konser ve diğer organizasyon etkinlikleri hakkında ihtiyacınız olacak tüm hizmeti FA Organizasyon güvencesi ile alabilirsiniz. Her dönem etkinliklere dair bütün yenilik ve gelişmeleri takip eden organizatörlerimiz size en güncel kalitede organizasyon hizmeti sunar. +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden Melek Mosso menajer iletişim bilgilerine ulaşabilir ve sanatçının konser takvimi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Melek Mosso Sahne Fiyatı 

Melek Mosso sahne fiyatı ve şarkıcının sahne performans için diğer gereksinimler FA Organizasyon ile sizlere sunulmaktadır. Melek Mosso iletişim hattı +90 (555) 423 13 13 üzerinden organizatörlerimiz ile iletişime geçebilir ve sanatçının sahne takvimine dair detayları öğrenebilirsiniz.

Melek Mosso İletişim 

Melek Mosso düğün ve diğer organizasyon etkinlikleri her dönemde devam eder. Hem Türkiye hem de yurt dışında düzenlenecek organizasyonlarda Melek Mosso’nun yer almasını istiyorsanız organizasyon ekibimize her an ulaşabilirsiniz.

Melek Mosso Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.