Bahadır Tatlıöz İstanbul Menajerlik Firması iletişim

Bahadır Tatlıöz

Bahadır Tatlıöz ile özel anlarınızı daha unutulmaz bir hale getirmeye ne dersiniz? FA Organizasyon ile iletişim kurun! 

Değerli sanatçının sahne performansı oldukça başarılıdır. Başarılı performans karşısında çeşitli etkinlikler, festivaller ve organizasyonlarda yer alan sanatçı ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.  

FA Organizasyon bünyesinde organizasyon planlama ve yönetimi sizi konforlu bir deneyime yaklaştırır. Firmamız özel günlerinizdeki planlamayı üstlenerek size büyük bir rahatlık vadeder.  

Etkinlik ve organizasyonlarınızda sanatçı listemize göz atarak istediğiniz sanatçı ile iletişim kurabilirsiniz. Değerli sanatçımızın sosyal medya hesapları da aktif bir şekilde kullanılmaktadır.  

Sosyal medya hesapları üzerinden herhangi bir iş birlik hakkında görüşmek için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. İletişime geçerek birçok organizasyonu oluşturabilir, detayları ve fiyat bilgilerini alabilirsiniz.  

Bahadır Tatlıöz Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-bahadir-tatlioz (2)
Bahadır Tatlıöz

Değerli ses sanatçısı 27 Temmuz 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan sanatçı, beste de yapmaktadır. Aynı zamanda aranjör ve piyanist olan değerli isim, küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenmektedir. 

Müziğe olan ilgi ve alakasını küçük yaşlarda öğrenen isim şarkıları ile Türkiye tarafından tanınmaktadır. Sanatçı 13 yaşında vokallik yapmış ve birçok isim ile birlikte çalışma şansı yakalamıştır.  

Sanatçı vokalistliği pop müzik ve Türk Halk Müziği üzerinden gerçekleştirmiştir. Avrupa’da piyanist unvanı ile yer alan ve birçok başarılı sahne de performansını sergileyen sanatçı oldukça başarılıdır.  

Sanatçının yapmış olduğu aranjeler birçok ünlü ismin dikkatini çekmiştir. Caz müzik ile de uğraşan değerli isim, Buzuki Orhan Osman‘ın müzik projesinde de yer aldı. Müzik projesinde etnik bir tarz ele alınmış ve dünyaca ünlü olan, tanınan müzisyenlerle çalışılmıştır.  

Bahadır Tatlıöz Çanakkale Türküsü ile de tanınmaktadır. Sanatçı proje içerisinde Harocio Hernandez ve Dave Weck ile yer almıştır. 2005 yılında uzun bir müzik turuna; Almanya, Belçika ve Hollanda’ya gitmiş konser vermiştir. 

Aynı sene içerisinde Çalıjazz isimli bir Jazz türü albüm piyasaya sürmüştür. Yasin Bozkurt ile birlikte çıkardığı albüm 10 şarkıdan oluşur. 2011 senesi içerisinde Yıllar albümünü çıkarmış, “EP” Albüm olarak oldukça popüler hale gelmiştir. 

Gökhan Türkmen bestesi ve yazarlığından çıkmış olan “Bedende Ruh Yokken” single yayınlanmıştır. 2013 yılında yine güzel bir projeye dahi olarak şarkılarını akustik seslendirmiştir. Akustikhane Performans Evi projesinde yer almıştır. 

Bahadır Tatlıöz Şarkıları! Nasıl Ünlü Oldu? 

Bahadır Tatlıöz Bir Alo De şarkı sözleri ve bestesi de yine çok sevilmiştir. Değerli sanatçı 13 yaşında ünlü isimlerin yanında vokallik yapmıştır. Sonrasında Avrupa’da piyanistlik yaparak da kendisini tanıtmıştır.  

İlk albümü, 2005 senesinde Çalıjazz”, 2. albüm 2014 senesinde “ Bana Dair” ve 3. albümü de 2018 senesinde “Su Akar Yolunu Bulur” şeklindedir. Aşağıda bazı single parçalarını sıraladık.  

 • Masal 2013 
 • Bahadır Tatlıöz Takvim 
 • Aşkın Zindanları 2013 
 • İçimi Yakan Dilber 2013 
 • Benim Değil 2014 
 • Uzun Lafın Kısası 2016 
 • Düşman mısın Aşık mı? 2017 
 • Su Yolunu Bulur 2018 
 • Kendine İyi Bak 2018 
 • Yangınlar Var 2018 
 • Gül Sevdik Dikeni Kader 2021 
 • Ben de Özledim 2020 
 • Bahadır Tatlıöz -Beni Yak 
 • Her Tarafım Kırık 2023 

Bahadır Tatlıöz Konserleri! 

faorganizasyon-bahadir-tatlioz (1)

Bahadır Tatlıöz Eflatun şarkısı gibi birçok şarkısı ile bilinmektedir. Tüm şarkılarını başarılı bir şekilde sahnelerinde seslendiren isim, hayranları tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sanatçı, konserlerindeki yoğun ilgi karşısında işlerini sıklıkla devam ettirir. 

Özel davetlerde, festivallerde, etkinliklerde ve çeşitli organizasyonlarda sahne alan sanatçı ile FA Organizasyon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Katılım sağlayabileceğiniz başlıca etkinlikler şu şekildedir: 

 • Evlilik teklifi organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Düğün organizasyon 
 • Festivaller 
 • Söz organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.      

Bahadır Tatlıöz İletişim 

Değerl sanatçı ile organize edeceğiniz etkinliklerde buluşmak istemez misiniz? Konuklarınızın eğlenebileceği ortamı oluşturmak artık çok kolay. FA Organizasyon aracılığı ile değerli ses sanatçısının sahnesini konuklarınıza yakından izlettirebilirsiniz. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak ve Ece Gürsel ve Bahadır Tatlıöz gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.      

Bahadır Tatlıöz Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.