faorganizasyon-gripin (2)

Gripin

Gripin nasıl ünlü oldu, ne zaman müzik hayatına giriş yaptı oldukça merak edilmektedir. İşte sevilen grubun şarkıları! 

Sevilen grup yapmış olduğu şarkılar ile büyük bir hayran kitlesi yakalamayı başarmıştır. Sahip olduğu kitle çoğu şarkısını akıllarına kazımıştır. Konserlerinde görülen büyük neşe ve heyecan, programlarına da yansımaktadır. 

Grup birçok TV programına katılım sağlamış ve yine ilgiyi üzerine çekmiştir. Özellikle genç kitle, şarkılarını benimsemekte ve daha çok ilgi göstermektedir. Sosyal medya hesaplarında da aktif olan grup ile iletişime geçmek oldukça kolay.  

FA Organizasyon ile iletişime geçerek sanatçı iş birlikleri ve sanatçı davet organizasyonları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Gripin Nereli? Kaç Yaşında? 

faorganizasyon-gripin (1)
Gripin

Grup 1999 senesinde kurulmuştur ve ilk adımlarını İstanbul’da atmıştır. Pop Rock şarkılarını icra eden grup, oldukça fazla kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Süreyya Birol Namoğlu 9 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. 

1994 yılında amatör müzik hayatına başlamıştır. Murat Emre ve Emir Işılay ile birlikte bir müzik grubu kurmuşlardır. Bu müzik grubu lise yıllarında kurulmuştur. Grup içerisinde Süreyya Birol Namoğlu vokalistlik yapmıştır.  

1998 senesinde ise yeni bir grubu; Mustafa Keçeli ve Serdar Dereköy ile kurmuştur. Bu grup ile Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde 1. Amatör Müzik Grubu yarışmasında “En İyi Erkek Solist Ödülü” almaya hak kazanmıştır. 

Grupları Yanki Grubu ise ödülleri almaya hak kazandı. 1999 tarihinde ise yeni bir grup olan Gripin grubunu Evren Gülçığ ile birlikte kurmuştur. Birol Namoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi içerisinde lisans eğitimini almış, Galatasaray Üniversitesi’nde de Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.  

Gripin Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-gripin (2)

Grup içerisinde yer alan; Evren Gülçığ, Arda İnceoğlu, Murat Başdoğan ve İlker Baliç de Birol Namoğlu gibi başarıdan pay almışlardır. Başarılı grup albümleri sırasıyla şu şekildedir. 

 • Hikayeler Anlatıldı (2004) 
 • Gripin (2007) 
 • M.S. 05/03/2010 (2010) 
 • Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar (2012) 
 • Nasılım Biliyor musun (2017) 

Çıkarmış olduğu albümler sonucundan büyük bir sükse yaratan grup, albümlerin içeriği ile de başarıyı yakalamıştır. En çok tutulan ve bilinen şarkılarının arasında aşağıdaki parçalar yer almaktadır: 

 • Beni Boş Yere Yorma 
 • Aşk Nerden Nereye 
 • Durma Yağmur Durma 
 • Sensiz İstanbul’a Düşmanım 
 • Yolcu Yolunda Gerek 
 • Hiç Gelme Gideceksen 
 • Bir Cevabım Var Mı? 
 • Ne Olacaksa Olsun 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.    

Gripin Konserleri! 

faorganizasyon-gripin (3)

Gripin şarkıları ile konser, davet ve festivallerde oldukça özgün bir hava estirmektedir. Kulağa alışmış şarkıları ile birçok hayranını müziğe doyuran grup büyük ilgi de toplamaktadır. Şarkıları hafızaya kazınmış, hatta bazı söz ve anlar akıllarda kalmıştır. 

Değerli grup ve grup üyelerinin performansını izlemek izleyiciler için oldukça cezbedici bir durumdur. Şarkı ve performanslarının yanı sıra sahneyi oldukça iyi yöneten grup, eğlenceyi doruklara çıkartmayı başarır. 

Eğlenceli ve unutulmaz anlara tanıklık eden konuk ve davetliler ise birere kalıcı hatıra bırakmayı ihmal etmezler. Çok değerli grubun sahne gösterileri de hem sosyal medyada hem de çeşitli hesaplarda ve magazinde gündeme gelmektedir. 

Performansları ile kendilerinden bahsettirmeyi başaran grup ve grup üyeleri çoğu yerde konser vermektedirler. Özellikle genç kesimin dikkatini ve ilgisini çeken grup, her kitleye uyum sağlayabilecek bir repertuvar hazırlamayı da ihmal etmezler.  

Konserlerin yanı sıra organizasyonlarda, davetlerde ve festivallerde de sahne alan grup, hayranları ile her yerde buluşmaktadır. Özel anlarda, düğün ve lansman geceleri de dahil olmak üzere birçok davete değerli grubu çağırabilirsiniz.  

FA Organizasyon ile iletişime geçerek kolay bir şekilde iletişim kurabilir, organizasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İletişim numarası üzerinden irtibata geçtiğinizde son derece ilgili bir ekip ile karşı karşıya kalacaksınız.  

Özellikle çoğu ilin ve Türkiye genelinin düzenlemiş olduğu gençlik festivallerinde sıklıkla başarılı grup ismini görürsünüz. İşte değerli grubu çağırabileceğiniz başlıca etkinlikler şu şekildedir: 

 • Evlilik teklifi organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Düğün organizasyon 
 • Festivaller 
 • Söz organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 

Gripin İletişim 

Gripin menajeri ile veya grup ile iletişime geçmek mi istiyorsunuz? İletişim için yapmanız gerekenler oldukça basit işlemlere dayanmaktadır. FA Organizasyon ile iletişime geçtiğiniz dahilde direkt olarak bilgilendirme ve detaylandırma ile karşılaşacaksınız. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Bahadır Tatlıöz ve Gripin gibi değerli ses sanatçılarına ve gruplarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.    

Gripin Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.