faorganizasyon-kolpa (2)

Kolpa

Kolpa grubu içerisinde yer alan vokali ve bateristi tarafından kuruldu. İşte çok başarılı grubun iletişimi için gerekenler! 

Şarkıları ile oldukça iyi iş çıkaran ve piyasayı yakıp kavuran şarkı grubu, birçok şarkı ve bestesi ile hayran kitlesini oluşturmuştur. Sahnelerinde ve kliplerinde büyük bir merak ve ilgi toplayan grup son derece başarılıdır.  

Tüm şarkıları ve konserleri ile insanları büyüleyen grup, performansları ile gündemde olmaktadır. Gençlere hitap eden tarzları le başarılı işler çıkaran grup içindeki tüm sanatçıların sosyal medya hesapları bulunmaktadır.  

Sosyal medya hesapları üzerinden belirli anlaşmalar ve iş birlikleri yapmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kolpa Solisti Kim? Ne Zaman Kuruldu?  

faorganizasyon-kolpa (1)

Grubun temeli Lise zamanlarına Adana’ya dayanmaktadır. Grubun kurulumunu İstanbul’da grubun vokali ve bas üyeleri gerçekleştirmiştir. Vokal; Barış Yurtçu ve bas; Bora Yeter 2005 senesinde grubu kurmuşlardır. 

2007 senesinde gitarda Cenk Taner Dönmez değişikliği yapılmış ve üç kişilik bir kadro ile devam edilmiştir. 2009 senesinde grup albümü olan “Hayat Senin” yayımlandı. “Koşa Koşa” ve “Sayende” şarkıları video çekimleri gerçekleşti. 

Sonrasında Samuray Gökçe davulda gruba katılım sağladı. Kolpa Gurur Benim Neyime tarzı müzikleri herkesin hafızasında kalıcı olan müzikler arasında yerini almıştır. 

Kolpa solisti Barış Yurtçu ünlü Türk sinema ve dizi oyuncusu olan Deniz Baysal ile evlenmiştir. 3 sene beraberlik yürüten iki ünlü isim dünya evlerine de girmişler ve tören düzenlemişlerdir. Barış Yurtçu Adanalı 19 Mayıs 1983 tarih doğumludur.  

Yıldız Teknik Üniversitesini kazanan Yurtçu; Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş ve mezun olmuştur. Yurtçu, Ece Seçkin ile birlikte düet parçası “Hoş Geldin Ayrılığa” ile büyük beğeniyi toplamıştır. 

Bir diğer grup kurucusu olan Bora Yeter; Adana’da 6 Temmuz 1983 senesinde doğmuş, dünyaya gelmiştir.  

Kolpa Şarkıları! Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-kolpa (3)

2010 senesi Şubat ayı içerisinde 5 şarkıdan Maximum albümü piyasaya sürüldü. Maximum albümü; maxi single oluşumu bir albümdür. Maximum albümü 4 hafta sonrasında piyasaya sürüldü ve 23 Mart 2010 tarihinde karşımıza çıktı. 

Albüm içerisinde yer alan “Böyle Ayrılık Olmaz” şarkısı çok büyük ilgi gördü. İlgi ile karşılanan şarkı birçok müzik listesinde ilk sıralara yerleşti.  

Albüm içerisinde yer alan bir diğer ikinci parça ise “Kadınım” oldu. “Kadınım” video klibinde Türkiye’de çok tanınan Çağkan Çulha ve Merve Boluğur yer almıştır. 

“Son Nefesim” 2011 senesinde yayımlandı ve yine başarı ile büyük ilgiyi topladı. Radyolarda en çok çalınan rock şarkısı olan Kolpa yeni şarkısı Son Nefesim, yine video klibinde başarılı isimleri bulundurdu. Klip içerisinde Murat Prosçiler ve Sara Vulovic rol aldı. 

2012 senesinde başarılı çalışmalarına “Yatağın Soğuk Tarafı” albümü ile devam etti. Albüm içerisinde 10 adet şarkı bulunmaktadır ve “Beni Aşka İnandır” parçası da yine hafızalara kazınmıştır.  

2012 senesinde çıkarmış olduğu albümün ardından ödüllendirilen grup; Altın Kelebek Müzik Ödülleri bünyesinde Turkcell Müzik En İyi Grup Ödülüne layık görüldü. Aynı zamanda 2013 senesin için de En İyi Grup Ödülü’nü almaya hak kazandı.  

“Hiç Bitmez Bu Masal” parçası Show TV’de yayımlanan Pis Yedili dizisinin jenerik müziğinde yer aldı. Grubun sırasıyla albümleri şu şekildedir: 

 • Son Nefesim 
 • Kolpa Beni Aşka İnandır 
 • Hoş Geldin Ayrılığa 
 • Tasma 
 • Evet Aynen 
 • Unutmadım 
 • Rüyalarda Buluşuruz 
 • Söyle 
 • Sırtımdan Vurdun 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

FA Organizasyon bünyesinde birçok yeni özgün ve farklı sesi keşfetmekteyiz. Keşfedilen sesleri oldukça yüksek yapımlar ve platformlar ile buluşturma fırsatını vermekteyiz. Oldukça başarılı projelerde yer alma ve kendini ispatlama isteğinde bulunan herkesi beklemekteyiz.  

Konserler sırasında gerçekleşen, duruş, dans ve ses performansı oldukça önem taşır. Sahne performansı için bir bütün diyebiliriz.  

Bütün olarak olaya baktığımızda, tüm unsurlar tamamlandığında başarılı bir performans kaçınılmazdır. Müzik grupları için de bu böyledir ve gruplar için tüm bu unsurların sağlanması her bir üye için geçerlidir. 

Kolpa Konserleri! 

faorganizasyon-kolpa (4)
Kolpa

Kolpa şarkıları ile birçok kişinin gönlünü fethetmiştir. Magazine karışmayan ve sadece müziğine odaklanan başarılı grup ve grup sanatçılarının büyük bir fan kitlesi vardır. Grup özellikle sahne sırasında göstermiş olduğu büyük ilgi ile herkesin dikkatini çekmektedir. 

Birçok il konseri yapan grup, gençlere hitap eden müzikleri ile hem neşede, hem ayrılıkta, hem de hüzün de eşlik eden şarkıları bulundurur. 

Bir bütün olan sahne başarısı ve performansı başarılı grup için de geçerlidir. Ve bu başarıyı kazanan grup, birçok ödüle de yine halk ve sevenleri tarafından layık görülmüştür. 

Kolpa ne demek sorusunu duyabilirsiniz cevap olarak size müzik, huzur demek diyebiliriz. Konser sırasında yalnızca bireysel ses performansı değil diğer grup sanatçılarında göstermiş olduğu bütünsel performans başarıyı getirir.  

Konser sırasında eşsiz sesin ve enstrüman virtüözlüğünün yanı sıra birbirleri ile uyumu da oldukça başarılıdır. Ayrıca, vücut hareketlerinin senkron ve düzenli bir şekilde oluşması da yine konser anındaki enerjiyi diri tutmaktadır. 

Konser dışında birçok farklı davet ve organizasyonda yer alan başarılı grup, özel anları daha da silinmez bir kalem ile anı defterine yazıyor. Sizler de herhangi bir organizasyon ve etkinlik için başarılı grup ile iletişim kurabilirsiniz. 

FA Organizasyon bünyesinde birçok sanatçı ve müzik grubu ile bir araya gelebilir ve özel günlerde buluşabilirsiniz. Başarılı müzik grubu Kolpa grubunun katılım sağlayabileceği belli başlı organizasyonlar şu şekildedir: 

 •  Evlilik teklifi organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Düğün organizasyon 
 • Festivaller 
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 
 • Söz organizasyon  

Kolpa İletişim! 

Kolpa menajeri ile iletişime geçerek bir davet veya etkinlik mi organize etmek istiyorsunuz? Öyleyse FA Organizasyon bünyesinde profesyonel organizasyon yönetimi ve planlama konusunda hizmet alabilirsiniz. 

Birbirinden eşsiz ve özgün seslere sahip değerli sanatçılar ve ünlüler ile yine etkinliklerinizde bir araya gelebilirsiniz. İletişim için numaramız ile bizlerle irtibat kurun.  

Karşınızda son derece ilgili ve alakadar olan bir ekip göreceksiniz. Profesyonel bir iş yapmak istiyorsanız ve özle gününüzde konforlu deneyim yaşamak istiyorsanız bizi tercih edin! 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak, Kolpa ve Kıraç gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.     

Kolpa Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.