faorganizasyon-kirac (1)

Kıraç

Kıraç şarkıları ve klipleri ile oldukça sevilen bir sanatçıdır. Eğer sanatçı ile iletişim kurmak ve bir etkinlikte bir araya gelmek istiyorsanız bize ulaşın!  

Değerli ses sanatçısı oldukça başarılı bir kariyer deneyimine sahip. Kariyeri boyunca hep müziğe dayanan faydalı işler yapan değerli ses, sahnede de adeta kendini bulmaktadır. Eşsiz müzik yorumu ve ses tınısı ile karakteri olan bir ses sunmaktadır. 

Her konserinde ve her sahnesinde izleyenleri eşlik etmektedir. Birçok şarkısı bilinen sanatçımızın belli başlı şarkı bölümleri de hafızalara kazanmıştır. Piyasada yer alan birçok sese göre bir fark oluşturan sanatçımız, daha farklı tarzları seslendirir.  

Sosyal medya hesaplarında da aktif olan değerli ses, iş birlikleri ile kimi zaman görünmektedir. Siz de değerli ve eşsiz ses sahibi sanatçımız ile iletişim kurarak iş birliği oluşturmak ister misiniz? Sanatçılar ile kurmak istediğiniz iş birlikleri için FA Organizasyon ile iletişime geçin! 

Kıraç Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-kirac (2)
Kıraç

Değerli ses sanatçısı 17 Haziran 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şarkı söylemesini dışında aynı zamanda; söz yazarı, bestekâr ve müzisyen olan sanatçımız Anadolu Rock seslendirmektedir.  

Kahramanmaraş Göksun’da dünyaya gelen sanatçı, öğretmen olan bir babanın oğludur. İlkokul öğretimini doğduğu yerde tamamlamış ve İlkokul son sınıfken babasının tayini sebebi ile İstanbul’a taşınmıştır. 

Ortaöğretim ve lise öğrenimi İstanbul’da devam ettirerek tamamlamıştır. Liseyi bitirmesinin ardından Marmara Üniversitesi’ni kazanan değerli sanatçı, “Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği” bölümünü kazandı.  

Kıraç hareketli şarkıları ile İstanbul Ortaköy üzerinde sene 1992’de bir barda sahne almaya başladı. Bardaki sahne deneyimi ile müzik hayatına resmen giriş yaptı. O zamanlarda müzik piyasasına girmek ve daha büyük başarılar elde etmek istiyordu. Bunun için 1994 yılında demo kaset hazırladı.  

TMC Film ile tanışması ise bir arkadaşı vesilesi ile gerçekleşmişti. Bu yapım le tanışan sanatçı, ilk albümünü müzik piyasasına sürdü. 1998 senesinde “Deli Düş” ile piyasaya giriş yaptı. Albüm içerisinde belirli parçalara klip de çekti. Klip çekmiş olduğu şarkılar şu şekildedir: 

 • Dağların Kadını 
 • Ben Yolumu Bulurum 
 • Talihim Yok Bahtım Kara 

Sanatçının eşi; Ayşe Şule Bilgiç’tir ve oyuncu, yazar ve yapımcı unvanlarına sahiptir. İkilinin bir erkek bir de kız iki çocuğu vardır.  

Kıraç En İyi Şarkıları! Nasıl Ünlü Oldu? 

Değerli Anadolu Rock sanatçısı ikinci albümünü “Bir Garip Aşk Bestesi” isminde 2000 senesinde çıkardı. Kıraç Gidiyorum şarkısı ile o kadar tanınır ki işte o parça ikinci albümü içerisinde yer almaktadır. 

Karahisar Kalesi ve Bir Garip Aşk Bestesi parçalarına da şarkı klibi çeken şarkıcı, Funda Arar ile birlikte düetine de klip çekmiştir. 2000 senesinin sonlarına doğru Zaman albümü ile çok geniş bir kitleye ulaştı.  

Albümün içerisinde yer alan parçalar o kadar iyi ve derindi ki, resmen özgünlüğünü tam anlamıyla ortaya çıkartmıştı. Zaman albümünün içerisinde yer alan ve hala daha hepimizin kulaklarına aşina, hafızalarına kazı şarkılar şu şekildedir: 

 • Kan ve Gül 
 • Gönül 
 • Kıraç Endamın Yeter 
 • Zaman 
 • Yıllar Sonra 

Kıraç Zerda dizisine jenerik müziği ve müziklerini yapmıştır. Dizi ile yeni kapıları başarılı sesine açan sanatçı, adeta patlamıştı. Dizi müziklerinin üstlenmesi ve seslendirmesi o kadar çok beğenilmişti ki sanatçımız Zerda (Dizi ismi) isminde bir albüm daha piyasaya sürdü.  

Zerda dizisinde tanınması ve fanatik haline gelinmesi ile beraber başarılı sanatçımıza bir diğer kapı ise “Bir İstanbul Masalı” dizisinde açılmıştı. Yine dizi jenerik müziğini ve müziklerini üstlenen, seslendiren sanatçımız sayesinde hem diziler tutmuş hem de kendi ününe ün eklemişti. 

Jenerik müziklerini seslendirdiği tüm diziler oldukça tutan, izlenen ve yüksek reyting sonuçları alan dizlerdir. Değerli ses sanatçımız dizilere diğer tutan yapımlar; Bin Bir Gece, Aliye, Beyaz Gelincik şeklindedir. Aliye dizisinde de isminden sıklıkla bahsettiren sanatçı büyük bir kitleye ulaştı. 

Kıraç Taş Duvarlar ile de yine büyük ilgi uyandırdı. 2003 senesinde yeni bir albüm çıkararak “Kayıp Şehir” albümü ile piyasaya çıkış yaptı. Kıraç şarkıları albüm içerisinde; Tek Hatıra, Razıysan Gel, Ayşe, Yalan ve Kıraç Senden Başka şeklindedir. 

Fenerbahçe takımı için beste yapan sanatçımız sonraki zamanda da TRT 4 kanalında sunuculuk yaptı. Sunuculuğu Funda Arar ile paylaşarak, seyircilerin karşısına “Gölgeler” programı ile geldi. 

Kıraç yıllar sonra program sunuculuğu yaptığı sene içerisinde yeni güncel ve gündemde kalan dizilerin jeneriğini yaptı. Annem ve Bin bir Gece müziklerini yapan sanatçımız özellikle Annem dizisinde seslendirmiş olduğu jenerik ve Talihim Yok Bahtım Kara müziği ile bir kez daha piyasayı sallamıştır. 

Eşi olan Ayşe Su Bilgiç’in senaryosunu yazmış olduğu “Gönül Salıncağı” dizisinin müziklerini üstelenerek aynı zamanda rol de aldı. Türkiye Milli Basketbol Takımı için mükemmel bir albüm Show Zamanı çıkarttı. Ardından Aşk ve Ceza, Ömre Bedel, Karadağlar ve Unutulmaz dizilerinin müziklerinde de büyük başarıyı yakaladı.  

Kıraç Konserleri 

faorganizasyon-kirac (3)

Değerli Anadolu Rock sanatçımız, konserleri ile oldukça büyük r kitleye ulaşmaktadır. Sahnede göstermiş olduğu başarılı performans ile gündem olan sanatçı, halkın ilgisini ve sevgisinin son derece kazanış durumdadır. 

Sahnede hem gitar çalması hem de Rock müzik hissinin Anadolu müziği ile eşsiz bir şekilde birleştirmesi onu çok ayrı bir yere koyar. Karakterli bir sese sahip oluşu da aynı şekilde başarısına ayrı bir başarı katmaktadır. 

Konserlerine can atarak gitmek isteyen kişiler genellikle biletleri hemen kapmaktadırlar. Sanatçının sahne üzerinde göstermiş olduğu eşsiz performans şarkıları dışında bir bütün olan tarzıdır. Hareketleri, davranışları ve üslubu ile herkesin gönlünü almaktadır.  

Kıraç ne demek düşündüren sanatçı eşsiz sesi ve yorumu ile Türkiye üzerinde aranan sanatçılar arasında en baş sıralarda yer alır. Çoğu ilde konser veren başarılı ses, birçok etkinlik ve organizasyonda da sahne almıştır. 

Özel gecelerde ve önemli günlerde sahn alan sanatçımız, festivallerde, kurumsal mekân tanıtımları ve davet etkinliklerin de sahne almaktadır. Siz de özel günlerinizde başarılı ses ile bir araya gelmek ve tüm anılarınızı daha silinmez bir şekilde anı defterinize yazmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.  

FA Organizasyon tüm prosedürleri sizin için kolay bir şekilde gerçekleştirerek aynı zamanda organizasyon planlaması ve yönetimini de üstlenmektedir. Profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız bünyesinde sanatçımız ile buluşabileceğiniz organizasyonlar şu şekildedir: 

 • Evlilik teklifi organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Düğün organizasyon 
 • Festivaller 
 • Söz organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.     

Kıraç İletişim 

Kıraç menajeri ile iletişim kurmak istiyorsanız FA Organizasyon ile ileitşime geçmeniz gerekmektedir. Değerli ses sanatçımız sizler için sahne alabilir ve hatıralarınızın içine dahil olabilir. Siz de en özel anlarınızı aha değerli hale getirin. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak ve Kıraç gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.    

Kıraç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.