faorganizasyon-mustafa-keser (1)

Mustafa Keser

Mustafa Keser müzik hayatı ile oldukça deneyimli ve başarılı olan sanatçılardandır. Sayın sanatçı ile iletişime kolayca geçin! 

Değerli ses sanatçısı ile Türk Sanat müziğine doymak istemez misiniz? Katılmış olduğu programlar, davet organizasyonlar ve etkinliklerde göstermiş olduğu başarı sayesinde yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. 

Bu durum sanatçımız için oldukça avantaj sağlayan bir durum olmaktadır. Birçok kişi tarafından ilgi ile karşılanan Keser, hayatı boyunca hem müzik eğitimleri ile hem de konser başarıları ile bilinmektedir. Türkiye’nin en köklü sanatçılarından olan Keser, sosyal medya hesaplarında da aktiftir.  

Keser ile herhangi bir iş birliği yapmak isterseniz, FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kolaylıkla çoğu konuda uzlaşabilecek ve başarılı işlere imza atabileceksiniz. 

Mustafa Keser Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-mustafa-keser (5)
Mustafa Keser

Mustafa Keser nereli sorusuna Elazığ Maden doğumludur cevabını verebiliriz. 1 Ocak 1945 tarihinde dünyaya gelen Keser, Madenlidir. Doğmuş olduğu yerde, memleketinde hayatının büyük çoğunluğunu geçirmiştir. 

Sevilen sanatçı, ilkokul eğitimi ve ortaokul eğitimini Elâzığ Maden içerisinde tamamlamıştır. Lise eğitimi için ise Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesine gitmiş ve lise eğitimini devamında Sivas’ta 4 Eylül lisesinde tamamlamıştır.  

Keser’in babası da müzisyendir ve küçükken oldukça fazla fayda sağlamıştır. Daha küçük yaşlarda ud, keman ve bağlama müzik aletlerini çalmaya başlamıştır. Çalmış olduğu enstrümanları iyi seviyede ilerleten sanatçı, müziğe olan sevgisini günden güne arttırmıştır.  

Mustafa Keser sahne ücreti hakkında oldukça fazla araştırma yapılmaktadır. Sahne ücretleri ve konser detayları hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.  

Sonrasında gerçek ücretler ve detaylandırmalar ile bilgilendirileceksiniz. Keser ile gerçekleştireceğiniz tüm etkinlikler oldukça keyifli ve başarılı geçecektir.  

Yeni ses sanatçıları ve özgün, kendine has sesleri keşfeden, ilgilenen firmamıza siz de kendi hakkınızda bilgi bırakmak istemez misiniz? Detaylı bilgi almak adına iletişim için; +90 (555) 423 13 13 şeklindeki telefon numarasını kullanarak son derece ilgili karşılayan ekibimiz ile konuşabilir, bilgi alabilirsiniz.      

Mustafa Keser Kimdir? Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-mustafa-keser (4)

 

Sevilen Türk Sanat Müziği sanatçısı Keser, Maden doğumlu olup eğitiminin çoğunluğunu orada tamamlamıştır. Devamında Diyarbakır’a ve Sivas’a taşınmışlar Keser’de lise hayatını oralarda sürdürmüştür. 

Keser, 1974 senesinde katılmış olduğu TRT ses yarışması beraberinde Türk Halk Müziği kategorisinde 1. olmuştur. Yarışmada derece alan Keser, büyük bir başarıyı da deneyimleri arasında orada kaydetmiştir. 

Yarışma sonrasında TRT bünyesinde 1982 senesine kadar TRT İzmir Radyosu ile çalışmıştır. TRT bünyesine bağlı İzmir Radyosu içerisinde, sanatçı olarak görev üstlenmiş ve daha da çok tanınmıştır. Keser tanınan isim Kani Karaca dersleri ile de kendisini her daim geliştirmeye çalışan bir unvana sahip olmuştur. 

Mustafa Keser Bursa, İstanbul, İzmir ve daha birçok ilde etkinlik gerçekleştirmiştir. Keser ilerleyen zamanlarda “Mustafa Keser Sizlerle” programını sunmuş ve ilerletmiştir. Bu program bünyesinde birden fazla kanalla bir arada çalışmıştır. 

Kanal 6, Flash TV, TRT Müzik ve Samanyolu TV bünyesinde programını sürdürerek ekranlarda seyircileri ile buluşmuştur. Türk Halk Müziği konusunda ilerleyen sanatçı diğer tarz müzikleri de seslendirebilmektedir.  

Fakat biz Keser’i daha çok Türk Sanat Müziği ile beraber duymuş ve görmüşüzdür. Sesinin eşsiz yapısı ve birleşiminde oluşan seyir zevk ile hep aranan isimler arasında, üstat olmayı başarmıştır. Keser “Benzemez Kimse Bize” programı ile 2021 senesinde Star TV bünyesinde bir program daha sunmuştur. 

Bülent Ersoy ile beraber sunmuş olduğu program içerisinde birçok sanatçıyı ağırlamış ve eşsiz makam müzikleri ile seyircilere keyif yaşatmıştır. Yine program ilerleyişinde ve sonrasında Bülent Ersoy ile bazı tartışmaları ve diyalogları ile magazin gündeminde yer almışlardır.   

Mustafa Keser Harbiye Açık Hava ve diğer birçok alanda sahne almış ve birçok ünlü isim ile bir arada müzik keyfi yaşatmıştır. Başarıları ve uzun müzik hayatında her zaman eğitimleri ile kendinden bahseden Keser, mükemmel müzikleri ile de akıllara kazınmıştır. 

 • Mustafa Keser Aklımda Fikrimde Hep Sen Varsın 
 • Seni Sevdim Bir Gül Gibi 
 • Yüce Dağ Başında Bir Garip Kervan 
 • Baharı Beklerken Ömrüm Kış Oldu 
 • Gül Ali 
 • Sen de Bu Güzellik Varken Bakılmaz mı Yeşil Gözlüm  
 • Gözlerine Ümit Vermeden 
 • Derdime Kimselere Desem 
 • Bana Kötü Diyenler Utansın 
 • Karadır Kaşların 
 • Kadifeden Kesesi   

Mustafa Keser Konser! 

faorganizasyon-mustafa-keser (3)

Sayın değerli Türk Sanat Müziği sanatçısı Keser, konser ve sahne performansı ile sahneyi oldukça iyi yönetmektedir. Sahnede göstermiş ve sergilemiş olduğu profesyonel performans sonucunda izleyici ve dinleyicileri memnun etmeyi başarır. 

Türk musikisi beraberinde seslendirmiş olduğu parçalar ile herkesin gönlünü almaktadır. Bizi kültürümüzün ve kökenlerimizin derinliklerine indirmeyi her seferinde başarmaktadır.  

Türk Musikisinin en değerli eserlerini tüm makamlara uygun ve başarılı bir şekilde seslendiren deneyimli ve üstat Keser, eşsiz seslendirmeleri seyircileri ile paylaşmaktadır.  

Konserleri güncel bilgiler le takip ederek Keser’i dinlemeye gidebilirsiniz. Aynı zamanda ünlü ses sanatçısı birçok organizasyon, festival, etkinlik, davet gecesi, lansman, özel gün ve diğer istek günlerde sahne almaktadır.  

En özel anlarda başarı ile sahneyi yönetir ve FA Organizasyon planlaması ile eşsiz deneyimlere imza atmaktadır. Firmamız her organizasyon ve etkinliğinizde organizasyon planlaması ile yönetimini üstlenir.  

Gün boyunca organizasyon içerisinde ne ihtiyacınız varsa çoğu isteğinizi profesyonel ekibimiz ile yönetmekteyiz. Size de özel günlerinizde anı yaşamak ve anın tadını çıkartmak kalmaktadır.  

Sanatçı ile iş birlikleri yapmak isterseniz ve organizasyonlarınız içerisinde yer almasını istediğiniz sanatçılar varsa bizimle iletişime geçin. Birbirinden değerli ünlü ses sanatçıları ve isimleri dahilinde sayın Keser’inde yer alacağı temsili etkinlikler şu şekildedir:  

 • Evlilik teklifi organizasyon  
 • Söz organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 
 • Düğün organizasyon 
 • Alternatif etkinlikler

Mustafa Keser İletişim 

Mustafa Keser menajeri veya bizzat kendisi ile görüşmek mi istiyorsunuz? Öyleyse FA Organizasyon ile kolay bir şekilde iletişime geçmelisiniz. İletişim sonrasında iş birliğinizi oluşturabilir ve istekte bulunmuş olduğunuz geceyi Keser ile paylaşabilirsiniz.  

Keser’in sahne performansı ve eşsiz sesi ile siz de özel anlarınızı kalıcı bir hatıra olarak bırakmayı istemez misiniz? Öyleyse son derece ilgili ve alakadar olan ekibimiz ile iletişime geçmeyi atlamayın, her şey profesyonel ve kolay olsun! 

FA Organizasyon ile kontak kurmak için; +90 (555) 423 13 13 bağlı telefon numarası beraberinde özel ve profesyonel, ilgili ekibimizle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.  

Ayrıca Mustafa Keser gibi değerli ses sanatçısı ve sanatçılarına seri ve zahmetsiz ulaşım sağlamak için aşağıdaki iletişim formunu da kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de hızlıca harekete geçin ve bu fırsatı en profesyonel ekip yardımı ile kaçırmayın!  

Mustafa Keser Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.