faorganizasyon-kurtalan-ekspres (3)

Kurtalan Ekspres

Kurtalan Ekspres kurucuları Barış Manço imzası taşımakla beraber birçok başarılı işe imza atmıştır. İşte iletişimi için gerekli olan bilgiler! 

Sevilen müzik grubu, birçok konser vermiş ve çeşitli organizasyonlara katılım sağlamıştır. Özel günlerde sizlerle beraber bir araya gelen sevilen grup, sahne performansı ile de büyük beğeni ve ilgi toplamaktadır. 

Başarılı müzik grubu ile bir araya gelmek ve organizasyonlarınızda buluşmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçin. Firma desteği hem sanatçı iş birliklerini hem de organizasyon planlama ve yönetimini üstlenmektedir.  

Müzik grubu Instagram hesabı ile de iş birliği adı altında görüşebilirsiniz. Çeşitli iş birlikleri ve iş anlaşmaları için bizimle iletişime geçin. 

Kurtalan Ekspres Grubu Ne Zaman Kuruldu?

faorganizasyon-kurtalan-ekspres (2)
Kurtalan Ekspres

Müzik grubu 1972 senesinde Barış Manço tarafından kurulmuştur. Barış Manço’nun ölümüne kadar Anadolu Rock stili şeklinde ilerlettiği bir müzik grubudur. Hala daha Barış Manço’nun anısı ile devam eden müzik grubu birçok başarı ile günümüze kadar gelmiştir. 

Müzik grubunun ismi Haydarpaşa Kurtalan’da yer alan bir işletmeden gelmektedir. 1972 senesinde kurulan müzik grubu, birçok kişi değişikliği yapmıştır. Kurtalan Ekspres eski üyeleri; Celal Güven, Murat Ses ve Caner Bora ile başlangıcı veren grup, 4 sene sonunda farklı kişiler ile yoluna devam etmiştir. 

1976 senesinde, Ahmet Güvenç ve Kılıç Danışman grup içerisine katılım sağlamışlardır. 1978 senesinde ise yeni isimler ile devam eden grup; Bahadır Akkuzu ve Ömür Gidel isimlerini de bünyesine almıştır.  

1975 ile 1985 seneleri arasında müzik grubu benimsemiş olduğu müzik stili ve tarzı ile gündeme damgayı vurmuştur. Barış Manço’nun özgün ve didaktik kalemi en büyük etkenler arasında yer almıştır.  

Barış Manço’nun büyük çaba ve başarı ile hazırladığı, sunmuş olduğu Adam Olucak Çocuk programı orkestrası da Kurtalan Ekspres grubudur. Barış Manço’nun 4*21 Doludizgin programında da yine aynı şekilde müzik grubu orkestra olarak yer almıştır. 

Barış Manço orkestrası olarak devam eden başarılı müzik grubu Barış Manço vefatından sonra Cem Karaca ile anılmıştır.  

Cem Karaca ile beraberlik yaşantısından sonra günümüzde müzik grubu Bahadır Akkuzu, Cem Karaca ve Barış Manço’yu anmak adına hala daha devam ettirilmektedir. Şu anda grubun ilerlemesini sağlayan kişi ise canla başla çalışan Ahmet Güvenç’tir.  

Kurtalan Ekspres Grubu Nasıl Ünlü Oldu? 

faorganizasyon-kurtalan-ekspres (1)

2003 senesinde grup Bahadır Akkuzu vokali ile 3552 solo albüm yayımlandı. Albüm çıkarma fikri Barış Manço’nundu fakat vefatı sonrasında gerçekleşme fırsatı buldu. Fakat albüm beklediği ilgi, alaka ve çıkışı göremedi. 

Albüm sonrası konser ve organizasyon katılımlarına grup devam etmiştir. Grup sürecinde beraberinde devam eden ve vefat eden sanatçıları anmak adına yeni bir albüm çıkımı gerçekleştirmiştir. Albüm ismi “Göğe Selam” şeklinde belirlenmiştir. 

Bu albüm beklenen başarıyı gösterdiği için ardından Göğe Selam 2 albümü de piyasaya sürüldü. Değerli müzik grubunu özel günlerinize çağırabilir ve unutulmayacak anlara imza atabilirsiniz. İşte katılım sağlanabilecek organizasyon ve etkinlikler: 

  • Evlilik teklifi organizasyon  
  • Nişan organizasyon  
  • Düğün organizasyon 
  • Festivaller 
  • Söz organizasyon  
  • Doğum günü organizasyon  
  • Kına organizasyon 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.     

Kurtalan Ekspres Konserleri 

Kurtalan Ekspres üyeleri ile konserler hala daha devam etmektedir. Birçok başarılı konser sonrasında ilgi ve alaka grup içerisinde artmıştır. Konser ve sahne performansı ile birçok ilde çıkış yapan müzik grubunu siz de organizasyon ve davetlerinize çağırabilirsiniz.  

Kurtalan Ekspres İletişim! 

faorganizasyon-kurtalan-ekspres (4)Kurtalan Ekspres solisti Can Bora Genç, Asrın Tuncer ve Gür Akad ile eğlenceli bir konser izlemek istemez misiniz? Eğlencenin doruklarda yaşanacağı ve herkesin sevinç ile ayrılacağı konserleri kendi özel davetlerinizde de görmek istemez misiniz? 

İletişim için FA Organizasyon ile irtibat kurmanız yeterlidir. Bu şekilde bünyemizde yer alan istediğiniz sanatçı hakkında bilgi alabilir ve organizasyon ayarlayabilirsiniz. FA Organizasyon yalnızca sanatçı iş birliklerini değil, aynı zamanda etkinlik planlama ve yönetimi konusunda da size yardımcı olacaktır. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak ve Ece Gürsel gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.     

Kurtalan Ekspres Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.