Ece Gürsel

Ece Gürsel

Ece Gürsel kimdir ve hayatı merak edilmektedir. Değerli sanatçı ile özel anlarda siz de buluşmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçin! 

Değerli sanatçı konserleri ve sahne performansları ile beraber oldukça tutulmakta ve sevilmektedir. Sosyal medya platformlarında da popüler olan ve aktif bir şekilde kullanım sağlayan değerli sanatçıya ulaşım mı sağlamak istiyorsunuz? 

Öyleyse oldukça kolay bir şekilde ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. FA Organizasyon etkinlik organizasyonu ve profesyonel planlaması ile sizlerin en özel anlarında yanınızda.  

Sahne alacak sanatçı planlamasından tutun da diğer organizasyon detaylarına kadar firmamıza güvenebilirsiniz. Böylelikle oldukça keyifli ve rahat bir deneyim yaşamış olursunuz.  

Değerli ses sanatçısı, manken ve ünlü olan isim ile de firmamız ile iletişime geçerken kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Ece Gürsel Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-ece-gursel (1)
Ece Gürsel

Ece Gürsel boyu; 1,82 m’dir. Manken olarak kariyerini de değinen ünlü isim, şarkıları ile de ün kazanmıştır. 11 Aralık 1982 tarihinde dünyaya gözlerini açan değerli ses, Antalya doğumludur. Sayın Gürsel; ilkokul eğitimini Barbaros İlkokulu ve Atatürk Ortaokul bünyesinde tamamlamıştır.  

– Profesyonel müzik kariyeri 2011 yılında yayımladığı “Yarı Farkında” isimli albümle başladı.
– 2013 yılında “Sadece” ve 2015’te “Aptal Olma” adlı çalışmaları piyasaya çıktı.

İlk Albüm: Yarı Farkında

Sonrasında Antalya Koleji içerisinde bir süre eğitimine devam etti ve lise öğrenimi için Akdeniz Koleji bünyesinde eğitimini tamamladı. Üniversite için Akdeniz Üniversitesi “İktisadi İdari Bilimler” fakültesi “İşletme” bölümü tercihinde bulunmuştur. 

2002 senesinde Üniversiteye başlamış fakat 1999 senesinde kariyeri için ilk adımları atmıştır. 1999 senesinde mankenliğe başlamış ve aynı sene içerisinde de Miss Model Of Turkey yarışmasına katılım sağlamıştı. 

Miss Model Of Turkey yarışması katılımı sonucunda 2. olarak büyük başarı kazanmıştır. Yarışma sonrasında Star TV ekranlarında gerçekleşen güzellik yarışmasına da bir katılım gerçekleştirdi. 2000 senesinde Star TV ekranlarında 2. olarak bir başarıyı daha kariyer listesine eklemiş oldu.

 

Ece Gürsel Kimdir? Nasıl Ünlü Oldu? 

Ece Gürsel sevgilisi kimdir tarzı sorularda sıklıkla sorulmaktadır. Sanatçı magazin gündemine ilişkisi ile fazla gelmeyen bir kişidir. Gürsel, Antalya üzerinde eğitimini tamamlamış ve üniversiteye daha başlamamışken kariyerinin ilk adımlarını atmıştır. 

Mankenlik ile girişimde bulunan sanatçı, güzellik yarışmalarına da katılım sağlayarak başarılar ve dereceler elde etmiştir. Star TV ekranlarında gerçekleşen güzellik yarışması üzerinde elde ettiği başarı sonrasında, başka yarışmalara daha katılmıştır. 

Ford Models Super Model of The World yarışmasında kinciliği elde ederek birinciliği ise Şebnem Schafer’e bırakmıştır. Gürsel, üniversiteyi de Antalya’da bitirdikten sonra İstanbul’a taşınmıştır.  

2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmada yine ikinciliği almıştır. Ardından Best Model International yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek dördüncü olmayı başardı. En İyi Vücutlu Manken olarak da seçilerek büyük bir deneyim yaşadı. 

Ece Gürsel şarkıları ise şu şekildedir: 

 • Vur Kalbimden 
 • Boş Duvarlar 
 • Kırgınım 
 • Yalnız Aşk 
 • Ben 
 • Aynı Yalanlar 
 • Güzel Ağlar 
 • Sensiz Masal 
 • Hain Oyunlar 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

 

Ece Gürsel Konser

faorganizasyon-ece-gursel (2)

Değerli ses sanatçısı konserlerinde göstermiş olduğu yüksek başarısı ile oldukça anılmaktadır. Konserlerinde ve sahnesinde eğlenceli, samimi tavırları ile izleyicileri ile oldukça keyifli vakit geçirmektedir. 

Çeşitli etkinlik ve davetlerde sahne alan sanatçı, organizasyon bünyesinde karşınıza çıkmaktadır. FA Organizasyon ile iletişime geçerek sanatçı ile tanışabilir hatta özel günlerinizde hatıralar biriktirebilirsiniz. 

Yayımlanan ve yayımlanacak olan birçok şarkısı, klibi ile hem neşelendirirken hem de üzebilmektedir. Genç kitlenin ilgisini çekmeyi başaran sanatçımız, özel davetlerde yer alamsı ile diğer kitleleri de ilgi ve alaka olarak çekmektedir. 

Gürsel’in çeşitli planlama ve davetlerde yanınızda anı defterinizde mi görmek istiyorsunuz? Özel anlarınız ve fotoğraflarınızın size kalacağını düşünerek bu anılar içerisinde özel isimlerinde yer almasını isteyebilirsiniz.  

Gürsel ile sahnede beraber parlayabilir ve herkesin gözünde yer edinebilirsiniz. Fa Organizasyon beraberliğinde sanatçılarımızın katılım sağlayacağı bazı organizasyonlara göz atabilirsiniz. 

Gürsel konserleri ile geniş bir kitleyi yakalayabilmenin yanı sıra, sosyal medya hesaplarında da aktif olarak takip edilmektedir. Sayın sanatçıyı aşağıdaki sıraladığımız çeşitli etkinliklere çağırabilir ve en özel anlarınızı daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz İşte sizlerin de katılım sağlayacağınız ve planlama yaparak sanatçıları ağırlayabileceğiniz örnek içerikleri:

 • Evlilik teklifi organizasyon  
 • Nişan organizasyon  
 • Düğün organizasyon 
 • Festivaller 
 • Söz organizasyon  
 • Doğum günü organizasyon  
 • Kına organizasyon 
 • Çeşitli etkinlikler 

 

Ece Gürsel Menajeri

Ece Gürsel’in menajer iletişim bilgilerine +90 (555) 423 13 13 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. İş birlikleri ve anlaşmaları için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ünlü isimle iletişime geçmek istiyorsanız FA Organizasyon ile ulaşım sağlamalısınız.  

Değerli sanatçıyı, özel anlarınızda, davetlerde ve çeşitli etkinliklerde aranızda görebilirsiniz. Sizler de özel anlarınızı daha unutulmaz bir hale getirmek istemez miydiniz? 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak ve Bendeniz ve Ece Gürsel gibi değerli ses sanatçılarına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.     

Ece Gürsel Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.