faorganizasyon-resul-dindar(4)

Resul Dindar

Resul Dindar iletişim bilgileri ve kişisel bilgileri için araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sanatçı ile kolaylıkla iletişime geçmek için bize ulaşın. 

Sevilen ve tanınan ünlü ses sanatçısı Karadeniz şarkıları ile ünlü olmuştur. Karadeniz şarkıları ve türküleri ile bilinen sanatçı, katılım sağladığı birçok program üzerinden de sevenleri tarafından sıklıkla sıkı takip edilmektedir. 

Sıkı takipçilere ve hayranlara sahip olan Dindar, yaşadığı toprakların suyunu, havasını ve denizini sesi ile müziğine yansıtmaktadır.  

Sanatçımızı dinleyenler eşsiz sesi ve yorumu ile adeta Karadeniz’in rüzgarını hissetmekte ve dalga sesi içerisinde huzura erişmektedir. Huzur verici sesi ile çokça sevilen Dindar, sosyal medya hesaplarında da aktiftir.  

Herhangi bir iş birliği sırasında Sosyal medya üzerinden sizler de anlaşma için ulaşım sağlamak istiyorsanız bizimle; FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.   

Resul Dindar Nereli? Kaç Yaşında? 

faorganizasyon-resul-dindar
Resul Dindar

Resul Dindar şarkıları ile bilinen ve adından sıklıkla bahsettiren bir sanatçıdır. Türkiye’de büyük bir ivme yakalayan Dindar, yaşam hikayesi ile de hayranlarının merakını ve ilgisini kazanmaktadır. 

Sevilen sanatçı 24 Ocak 1982 senesinde dünyaya gelmiştir. Seslendirmiş olduğu Karadeniz şarkıları ile bu kadar bütünleşen sanatçı, Artvin Hopa’da doğmuştur. Memleketinin her karışında benliğin bulan birisi olan Dindar, şarkılarına bu hissiyatı bu durum sebebi ile daha iyi verebildiğini söylemektedir. 

Sevilen Türk Halk Müziği sanatçısı, yaşamının büyük bir kısmını Hopa’da geçirmiş ve eğitim hayatını bu arada tamamlamıştır. Lise mezunu olan Resul, İstanbul’da okuyan abisi ile İstanbul’a taşınmıştır. 2005 senesinde İstanbul’da yaşamına devam eden sanatçı 3 sene boyunca garsonluk yapmıştır. 

Resul Dindar hiç 3 sene içerisinde müzik ile ilgili bir girişim yapmadı diyemeyiz. Çünkü 2008 senesinde “ Nereye Gidiyoruz “ müzik grubunu kurmuştur. Karadeniz şarkıları ile ilerleyen müzik grubu bir süre sonra dağılmıştır. 

Resul Dindar Nasıl Ünlü Oldu? Katıldığı Programlar! 

faorganizasyon-resul-dindar (2)

Resul Dindar En Sonum tarzı şarkıları ile çok fazla ve yoğun ilgi görmüştür. Sevilen sanatçı 2008 senesinde ilk kurmuş oluğu müzik gurubu ile bir süre devam ettikten sonra ayrılık yaşamıştır. 

2009 senesinde “Karmate” grubu ile müzik yolculuğuna devam eden Dindar, 8 kişiden oluşan müzik grubunun solisti olmuştur. Daha sonra ilk albümü Nayino adlı albümü piyasaya sürülmüştür. Sevilen sanatçı ilk albümü ile büyük bir kitleye ulaşmış ve çoğu bilinen isim tarafından da merak edilmiş, beğenilmiştir. 

Grup oldukça yoğun ilgi ve beğeni görmüş ve hala şu an bile birçok parça herkesin ezberinde, hafızasında kazılı bir şekilde durmaktadır. 2012 senesinde sevilen ünlü isim müzik grubundan ayrılmıştır. Yeni şarkılarında Türkçe dışında birçok farklı dilde de seslendirme yapan Dindar; Lazca, Gürcüce, Megrelce ve Hemşince dillerini duyurmuştur.  

Dindar 2013 senesinde Derya Batum ile evlenmiştir. 18 adet şarkı bulunan “ Divane” albümü de piyasada büyük yankı uyandırmıştır. 2014 senesinde tam gaz devam eden Dindar bu sefer “ Dalgalan Karadeniz” albümü ile seven kitlesini genişletmiştir. “Resul Dindar- Sen Sevdaluk Etmedun mi “şarkıları ile herkes tarafından duyulmuştur.  

Resul Dindar- Gözlerin Doğuyor Gecelerime parçası ile de seneler önce Zeki Müren’in seslendirmiş olduğu şarkıya apayrı bir yorum katmıştır. Daha birçok şarkı ve müzik ile de gündemden inmemiştir. 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.    

Resul Dindar Konserleri | Sahne Performansları! 

En çok Karadeniz şarkıları ile tanınan ve sevilen sanatçı yapmış olduğu birçok farklı isim ile düet ile de gündemde kalmıştır. Petek Dinçöz, Deniz Toprak, Menekşe Çelik, Aslıhan Güner ve Şevval Sam ile düet yapmış ve halk tarafından akla kazınan anların başrolünde yer almıştır. 

Sahne performansında da oldukça başarı sağlayan Dindar, seslendirmiş olduğu konser şarkılarında büyük bir ilgi ile karşılaşır. Sahnede seslendirmiş olduğu her şarkıya eşlik eden halk, Resul şarkılarını çok sevmekte ve benimsemektedir. 

Özellikle halka hitap eden tavırları ile de halkın kalbinde taht kuran sanatçı, sahnede eğlenceli ve müziğe doyurucu durumları ile sevilen ve aranan bir isim olmaktadır.  

Çeşitli organizasyon ve etkinliklerde aranan sanatçı performansları arasında yer alan Resul Dindar tüm şarkıları, dinleyicilerinin her türlü müzik keyfine hitap etmektedir. Siz de sevilen sanatçıyı çeşitli organizasyon ve etkinliklerinizde ulaşmak mı istiyorsunuz?  

Öyleyse aşağıda sıralamış olduğumuz bazı organizasyonlarda FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.  

  • Festival Organizasyon 
  • Evlilik teklifi organizasyon   
  • Söz organizasyon   
  • Doğum günü organizasyon   
  • Düğün organizasyon  
  • Nişan organizasyon   
  • Kına organizasyon   

Resul Dindar İletişim? 

faorganizasyon-resul-dindar (3)

Sevilen ses sanatçısı ile bir etkinlik veya organizasyon planlamasında iletişi mmi kurmak istiyorsunuz? Resul Dindar menajeri veya kendisi ile iletişime geçerek bir organizasyon ayarlayabilirsiniz. 

FA Organizasyon ile kaliteli bir organizasyon ayarlaması için her sanatçı için iletişime geçebilirsiniz. Siz de sevilen sanatçının başarılı ve kaliteli sahne performansı, özel anlarınızda yer alsın istemez misiniz? 

Plan yapmak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.     

Resul Dindar Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.