Bahadır Sağlam

Bahadır Sağlam

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Bahadır Sağlam’ın kısa özgeçmişi

Şarkıcı ve besteci Bahadır Sağlam adını ilk kez yetenek yarışması Akademi Türkiye ile duyurdu. Galatasaray İletişim ve Müzik Teknolojilerini bitirdikten sonra Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı’nı tam burslu kazandı yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Müzik Öğretmenliği üzerine yaptı. Urfa, Siverek doğumlu sanatçı, Doğu’nun kültürel zenginliğinden beslenen vokal tekniğini klasik rock etkili gitar solo ve kreşendolarla harmanlayarak dinleyicinin ruhuna işliyor.

Sağlam, halk oylarının çoğunluğunu kazanarak Akademi Türkiye ikinci sezon birinciliğine hak kazandı. Tamamı kendi şarkılarından oluşan ilk albümü “Mavi” 2014’te yayınlandı. Albümün hitlerinden olan “Kır Papatyası”, “Gidiyor Gibiyim” ve “Zor Geliyor” içten ve şairane sözleriyle dinleyicilerin beğenisini kazandı. Şarkıcı/bestecinin diğer single çalışmaları “Sınırımız Gökyüzü” 2016, “Yaz Aşkları” ise 2017 yıllarında yayınlanmıştır.

Bahadır Sağlam Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.