Babutsa

Babutsa

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Babutsa’nın kısa özgeçmişi

Ali Babutsa Londra doğumlu olup müzik hayatına 7 yaşında başlayan ve o yaşlarda türkçe müziğe olan sevgisinin vermiş olduğu mutluluk ile başlayan Ali Babutsa aynı zamanda 5 farklı enstrüman çalan Ali Babutsa uzun yıllar özel grubu ile düğünlerde sahne alıp ve yaklaşık 30 yıl boyunca devam etmiştir.

Ali Babutsa profesyonel müzik hayatına 2009 yılında Babutsa adlı grub’un solistliğini yapan ve ilk albümdeki yanayım yanayım adlı şarki ile büyük ilgi gören Ali Babutsa sonrasında ise bir solo yapmaya karar vermiştir. Müziğe olan segisi ile güzel projeler ile müzik hayatında güzel işler yapmaya devam eden Ali Babutsa farklı sürprizlerle ve yeni projesi ile hayranlarına güzel şarkilar sunmaya devam edecektir.

Babutsa Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.