Aydın

Aydın

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aydın’ın kısa özgeçmişi

Aydın isimli tüm Türkiye tarafından bilinen ve sevilmekte olan, magazin basınında yıllardır Kuşum Aydın lakabıyla tanınan sanatçımızın gerçek adı Muharrem Aydın Uğurlular’dır.

Müzik yaşamına stüdyolarda vokallik yaparak atılan Aydın Uğurlular, kariyerini kulüp sahnelerinde devam ettirdi. Sunduğu sabah ve öğle kuşağı televizyon programlarıyla popülerliğini artıran şarkıcı, bu sırada çıkardığı albümlerle de ses getiren çalışmalara imza attı.

Üniversite yıllarında müzik yaşamına vokalistlik yaparak başlayan Aydın, daha sonra çeşitli kulüplerde sahne almaya başladı. Haldun Dormen´in ‘Çılgınlar’ adlı müzikalinde rol aldı. Bir süre Sezen Aksu´nun vokalistliğini de yapan Aydın, müzik sektöründe adını duyurmaya başladı. Aydın, 90’lı yıllarda Özlem Yıldız ile birlikte televizyonlarda sabah programı olan Sabah Şekerleri‘ni sundu.

İlk albümünü 1995 yılında “Aydın Havası” adıyla piyasaya sürdü. Bunun ardından 1998 yılında yayınladığı ikinci albümünde yer alan “Kuşum” adlı şarkısı ile Tüm Türkiye’yi adeta kasıp kavurdu. Sonrasında bir süre daha çalışmalarına devam ederek müzik kariyerine uzunca bir ara vermiştir. Daha sonrasında ise 2015 yılında çıkardığı single ile müzik piyasasına geri dönerek sevenleri ile buluştu fakat bu albüm ardından başka bir albüm çalışması gerçekleştirmedi.

Aydın Sanatçı Menajerliği FA Organizasyon

Televizyon programı sunuculuğu, Pop müzik yorumculuğu, Şovmenlik ve şarkı sözü yazarlığı yaparak pek çok alanda faaliyet göstermekte olan Aydın; enerjik ve sevilen karakteri sayesinde her yaştan kitleyi etkisi altına almaktadır. Böylelikle sanatçı Aydın; oldukça marjinal, renkli ve eğlenceli kişiliği sayesinde pek çok TV programının, sahnenin ve organizasyon etkinliklerin aranan yüzü olmuştur.

TV Programlarına ve çeşitli etkinlik organizasyonlarına katılım sağlayarak renk katmakta olan çok değerli sanatçımız Aydın; firmamız FA Organizasyon’un sanatçı menajerliği kapsamında geniş portföyünde yer almaktadır. Sizler de sanatçıya ulaşmak ve organizasyon etkinliklerinizde Aydın’ı görmek istiyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden direkt olarak bizler ile iletişime geçebilir; süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aydın Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.