Ayşen Birgör Menajerlik Firması

Ayşen Birgör

Ayşen Birgör ile organizasyonlarınızı keyifli ve unutulmaz hale getirebilirsiniz! Kaliteli ve sorunsuz organizasyonun tek adresi Fa Organizasyon!

Kimdir?

Ayşen Birgör, Türk sanat müziği denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisidir. Başarılı müzisyen ve şarkıcı 3 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Müzik aşığı bir ailenin çocuğu olarak doğmuş, ortaokul ve lise eğitimi sırasında çalgı eğitimleri aldıktan sonra 1988 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda eğitim alırken müzik yapıcıları tarafından keşfedilmiştir.

Keşfinin ardından ilk albümünü çıkararak başarı basamaklarını bir bir çıkan ünlü isim; Gülben Ergen, Çelik ve Serdar Ortaç gibi büyük isimlerin vokalistliğini yapmıştır. 2007 yılında Star TV’de yayınlanan Popstar Alaturka yarışmasında üçüncü olduktan sonra müzik sektöründeki kariyerinde de başarı kaydetmeye başlamıştır.

Halen müzik camiasında yer alan ve birçok güzel işe imza atna Ayşen Birgör, Türk müziğinin en vazgeçilmez ismi olabilmek için çalışmalarına var gücü ile devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı ve güzel sanatçı, 2022 yılı itibari ile 45 yaşındadır. 45 yıllık yaşamının büyük bir kısmını ise müzikle doldurmuştur.

Nereli?

İstanbul’da doğduğu bilinen güzel sanatçının baba tarafından aslen nereli olduğuna dair kesin ve net bilgiler bulunmamaktadır.

Albümleri

Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden birisi olan Ayşen Birgör, ilk albümünü konservatuar eğitimi aldığı dönemlere denk gelen 1996 yılından “Gecem” adıyla çıkarmıştır. Bir süre kendisini geliştirmeye ve müziğe dair çalışmalarına devam eden başarılı sanatçı, tekrar albüm çalışmalarına başlamış ve 2009 yılında sevenlerinin karşısına “Bambaşka” isimli albümüyle çıkmıştır.

Gerek yorumu gerek sesi gerekse sahne performansı ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve 2019 yılında “Kış Bahçesi” albümünü sevenleriyle buluşturmuştur. Tüm bu albümlerin yanı sıra sanatçı, 2013, 2015 ve 2018 yıllarında “Zübeyde Hanım Öktem Besteleri – Hatıram Olsun” albümlerini sırasıyla 1, 2, 3 olarak farklı şekillerde hayranlarının beğenisine sunmuştur.

Şarkıları

Her şarkısıyla dinleyenlerin gönlüne kendisine has yorumuyla dokunmayı başaran başarılı Türk sanat müziği sanatçısının neredeyse her şarkısı hayranları tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Sanatçının albümlerinde yer alan şarkıları; Bence Pişmansın, Ne Emekler Verdim, Kör Olmuşsun, Unuttun Beni, Yalan mıydı, Alışamam ki, Ah Bir Aşık Olsam, Yine Yağmur, Gecem, Var mı Böyle Bir Sevda, Sevme Bensiz, Boşver, Peşindeyim, Bu Can Senin, Seninle Başladı, Yeminliyim Ben, Hayra ve Kış Bahçesi isimli şarkılardır.

Konser

Organizasyon ve etkinlik hizmetlerinde kalite ve memnuniyetten ödün vermeyen firmamız, sanatçı menajerliği hizmetleri kapsamında konser, festival ve benzeri gibi tüm organizasyonlarınızda sanatçı menajerliği hizmetlerimiz kapsamında Ayşen Birgör’ü sizlerle sorunsuz bir şekilde buluşturuyor.

Sosyal Medya Hesapları

Ayşen Birgör sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter

Ayşen Birgör Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.