Altay

Altay

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Altay’ın kısa özgeçmişi

Altay ismi ile sanat dünyasında adını duyuran isim, ilk albümünü 2000 yılında Kalpsizsin adıyla çıkardı. 2000’li yılların hit parçalarını yaparak pop müziğine büyük katkılar sağlayan Altay tüm Türkiye tarafından sevilmekte ve halen eski-yeni şarkıları dinlenmektedir.

1987-88 yıllarında konservatuara girerek sanat eğitiminde başarılı adımlar atmıştır. Okulu tamamlamayı tercih etmeyen sanatçı; kendi albüm çalışmalarını başlatmıştır. Tam adı Mehmet Altay Biber olan başarılı pop sanatçısı; 2000 yılından itibaren dur durak bilmeyen çalışmaları ile albümlerini yayınlamıştır. Albümlerindeki parçaların sözü ve müziği kendisine ait olması ile yeteneğini kanıtlamaya devam etmekte ve şarkıları özellikle o yıllarda tüm Türkiye’de dinlenmektedir.

Güncel olarak 2020’de de başarılı bir albüm çalışması gerçekleştirmiş olan Altay; sevenleri ile buluşmuştur. Aynı zamanda televizyon ekranlarında da sıkça yer almakta olan güler yüzlü ve keyifli sanatçı; pek çok TV programının ve festival etkinliklerinin aranılan yüzüdür.

Altay Festival Etkinleri

Albüm çıkarmadan önce müzik kariyerinde gece klüplerinde ve pek çok mekanda çalışmaya devam eden sanatçı bestelediği şarkıları arkadaşlarına vermiştir. Bu sayede eğlence hayatına ve alternatif etkinliklere oldukça hakim olan başarılı pop sanatçısı; aktif olarak piyasada varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Çok sevilen şarkıları ile unutulmaz bir organizasyon ve konser etkinliği yaşamak istiyorsanız Altay gibi daha pek çok sanatçımızın menajerliğini gerçekleştirmekte olduğumuz firmamız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

FA Organizasyon olarak bizler; sektöre adım attığımızdan bu yana sayısız sanatçı ile birlikte çalışma fırsatını yakaladık. Bu sayede tüm organizasyon etkinliklerinde edindiğimiz deneyimlerin ışığında sizlere benzersiz bir organizasyon programı sunmayı vaat ediyoruz. Bizlere hedeflediğiniz organizasyon etkinliği için hemen ulaşabilir ve firmamızın kaliteli hizmet anlayışı ile gözünüz arkada kalmaz. Kusursuz bir etkinlik planlaması ile kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Altay Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.