Ankaralı Ayşe

Ankaralı Ayşe

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Ankaralı Ayşe’nin kısa özgeçmişi

Ankaralı Ayşe müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla Türkiye genelinde 2000’li yılların başında gündeme gelmiştir. Sanatçı Ayşe Dinçer, müzik severler tarafından Ankaralı Ayşe olarak tanınmaktadır. Daha ilk gençlik yıllarında ilgisi ve becerisi sayesinde katıldığı liseler arası ses yarışmasında birincilik elde etmiştir. Bunun akabinde çok genç yaşlarda yaşamakta olduğu Mersin’deki düğünlerde sahne almış ve gün geçtikçe ilerleme kaydedeceği kariyerine bu şekilde başlamıştır. 

1996 senesinde ise Belkıs Akkale’nin de jüri olarak yer almakta olduğu tüm Türkiye tarafından sevilerek takip edilen TRT Türk Halk Müziği yarışmasına katılmıştır. Oldukça büyük bir Belkıs Akkale hayranı olan Ayşe; yarışmada Akdeniz bölge 1. si ve Türkiye 2.si olarak hayalini gerçekleştirmiştir. 2008 yılından itibaren yayınladığı başarılı ve tüm Türkiye’de sevilerek dinlenen albümlerini takiben sayısız konserlere imza atmıştır. Yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayarak Amerika, Avrupa ve Avustralya gibi dünyanın birçok ülkesinde sahneler alarak başarılarını sergilemeye devam etmiştir. 

Türk televizyon programlarında sıklıkla yer alarak sevenleri ile buluşan Ankaralı Ayşe; beğenilen şarkılarını seslendirmeye devam etmektedir. Uzun yıllar içerisinde sahnelerde güzel sesi ile başarısı sayesinde boy göstermesi ile değerli sanatçımız; pek çok festival etkinliği, konser etkinliği, açılış, düğün gibi daha pek çok alternatif etkinliklere katılım sağlamaya devam etmektedir.

Ankaralı Ayşe Organizasyon Etkinlikleri

İlk gençlik yıllarından bu yana pek çok düğün, açılış, festival gibi alternatif etkinliklere katılım göstererek hayranları ile buluşmakta olan Ankaralı Ayşe başarılı kariyerini günümüzde de sürdürmektedir. Çok sevilen şarkıları ile Türk Halk Müziği ve Türkü kategorilerinde sunmuş olduğu eşsiz albümleri ile çeşitli organizasyon etkinliklerinin aranan ismi olmuştur. 

Alanında deneyimli ve profesyonel ekibi ile firmamız FA Organizasyon Ankaralı Ayşe gibi daha pek çok sanatçının menajerliğini gerçekleştirmekten gurur duymaktadır. Sizler de planlayacağınız organizasyon etkinliklerinize en uygun sanatçıyı seçmek ve unutulmaz bir event gerçekleştirmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankaralı Ayşe Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.