Ece Mumay

Ece Mumay, Türkiye’nin genç kadın sanatçıları arasında yer alır.

Ece Mumay Kimdir?

Ece Mumay, Youtube müzik listelerinde videoları en üst listelerde yer alan şarkıcılar arasında yer alır. Her şarkısı ile özellikle yaz mevsiminde dikkatleri üzerine çeken şarkıcı, sesi kadar güzelliği ile de dikkat çeker.

Ece Mumay şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı kimliği ile de müzik piyasasında önemli bir yere sahiptir. İstanbul doğumlu olan şarkıcı 1998 yılında doğmuştur. Küçük yaşlarda müziğe ilgisinin olduğunu fark eden ailesi sayesinde gitar eğitimi almaya başlamış ve çeşitli müzik enstrümanlarını çalmaya başlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren aldığı eğitimler ile genç yaşta müzik piyasasına adım atan şarkıcı, günümüzdeki en popüler birçok şarkının da söz yazarıdır.

Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi türk Müziği alanında devam eden şarkıcı eğitimini tamamladıktan sonra kemençe çalmaya başlamıştır. Müziğe ilk adım attığı dönemlerde İrem Derici’nin seslendirmiş olduğu “Kalbimin Tek Sahibine şarkısını seslendirmiş ve şarkıya kendisi yeniden klip çekmiştir. Bu klibi sosyal medya hesabında yayınlaması ile ise bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. İrem Derici’nin de ilgisini çeken şarkıcı, TRT sabah programlarından davet almış ve programlarda seslendirdiği şarkılar ile kendisine özgü bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Youtube’de en fazla tıklanan şarkıcılar arasında yer alan Ece Mumay;

 • Belki Bir Gün
 • Vazgeç Gönül
 • Gitmem
 • Eylül

İsimli 4 single çalışmasını yayınlamış ve ardından Pasaj Müzik ile anlaşma sağlamıştır. Pasaj Müzik bünyesinde ise;

 • Odamdan (Albüm)
 • Söyle (Single)
 • Hırka (Single)
 • Senden Sonra (Single)
 • Ansızın (Single)

Gibi yapımları sevenleri ile buluşturmuştur. Ece Mumay gençlerin bir araya geldiği birçok müzik aktivitesinde sahnede yer alır. Sayısız projede sahneye çıkan şarkıcı gençlere yönelik birçok organizasyonun aranan isimleri arasında yer alır. Ece Mumay düğün ve diğer organizasyonlara katılım şartları hakkında bilgi almak için FA Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Organizatörlerimiz ile görüşebilir ve düzenlenen organizasyonlarda Ece Mumay’ı sahnede hayran kitlesi ile buluşturabilirsiniz.

Ece Mumay Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Ece Mumay hem Türkiye hem de yurtdışında sayısız etkinlikte yer almaktadır. Yaz takvimi oldukça yoğun geçen şarkıcı kış mevsimlerinde de düzenlenen birçok sahne etkinliğinde hazır bulunur. Ece Mumay;

 • Konser
 • Düğün
 • Nişan
 • Balo
 • Festival
 • Açılış

Ve daha sayısız muhtelif etkinlikte sahneye çıkar. FA Organizasyon ile iletişime geçerek Ece Mumay iletişim bilgilerini öğrenebilir ve şarkıcının sahne detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ece Mumay Sahne Fiyatı

Ece Mumay konser ve diğer organizasyonlarında kendine özel istekleri bulunan şarkıcılar arasında yer alır. Her türlü organizasyonda muhteşem bir sahne performansına imza atmak ve unutulmaz bir organizasyona ev sahipliği etmek için FA Organizasyon şirketimize ulaşmanız yeterlidir. Ece Mumay konser ve diğer etkinlikleri hakkında bütün bilgiler organizatörlerimiz aracılığı ile sizlere verilecektir.

Ece Mumay İletişim

Ece Mumay menajer iletişim numarası +90 (555) 423 13 13’tür. Dilediğiniz zaman menajer numarası üzerinden iletişime geçebilir ve Ece Mumay konser etkinlikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Organizasyon şirketimiz Ece Mumay’ın yer almasını istediğiniz organizasyonlarınızda gerekli her türlü hizmeti profesyonel koşullarda sizlere sunacaktır.

Ece Mumay Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.