Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer konser ve organizasyonları en kalabalık olan Türk sanatçıları arasında yer alır. Hem söz yazarlığı hem de şarkıcılığı ile öne çıkan ünlü sanatçı son derece başarılı sahne performansına sahiptir. Aynı zamanda DJ olarak önemli bir kariyeri vardır. Yıllardır müzik dünyasında kendine önemli bir yer edilen Sagopa Kajmer başarılı performansı ile dinleyicilerine en iyi müzik şölenine sunmaktadır. Yılın belli dönemlerinde yapılan halk konserlerine katılmasının yanı sıra aynı zamanda özel konserleri ile de sevenleri ile buluşmaktadır. Son derece sevilen sanatçı günümüzün oldukça popüler sanatçıları arasında yerini alıyor. Bundan dolayı Sagopa Kajmer düğün, yılbaşı özel programları ve diğer tüm etkinliklerde en aranılan isimlerden biridir.

Türk sanat dünyasında öne çıkan birçok önemli isimden bahsetmek mümkündür. Gerek kadın gerekse erkek sanatçılar arasında oldukça önemli bir isme sahip olan sanatçılardan biri de Sagopa Kajmer’dir. Yılbaşından bayrama özel programlarına kadar birçok programda yer alan ve dinleyicilerine en iyi şekilde müzik dinleme fırsatını sunan sanatçı güzel şarkılarıyla bilinmektedir. Özellikle konser özel toplantılar ve büyük düğünler gibi organizasyonlarda adını sıkça duymaya alıştığımız isimler arasında yer alır.

Bu bakımdan Sagopa Kajmer iletişim bilgileri organizasyon sahipleri tarafından oldukça araştırılmaktadır. Sanatçının sahne performansının yüksek notlarla değerlendirilmesi özellikle konser konusunda aranılan isimlerden biri olmasını sağlamıştır. Sagopa Kajmer menajer iletişim bilgisine ulaşarak organizasyon takvimi hakkında bilgi almak mümkün olabilir.

Gerçek ismi ile Yunus Özyavuz müzik kariyerinde farklı isimler de kullanmıştır. DJ Mic Check ve Silahsız Kuvvet isimleriyle de tanınan bir sanatçıdır. Türk rap dünyasında adından söz ettirmesinin yanı sıra aynı zamanda müzik yapımcısı, söz ve müzik yazarı olarak da önemli bir kariyeri vardır. Kariyeri hakkında da kısaca şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • Çocukluğu annesinden zenci müzikleri, babasından ise İtalyan müzikleri dinleyerek geçmiştir.
  • Müzik yaşamına ise Samsun’da yerel bir radyoda DJ’Lik yaparak başlamıştır.
  • Bu dönemlerde DJ Rapper M.C. mahlasını kullanmış ancak daha sonraları bu ismi değiştirmiştir.
  • 1997 senesinde ise üniversite eğitimine devam etmek için İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi’nde Fars Dili ve Edebiyatı bölümünü okumuş ancak müzik dünyası her zaman hayatında daha ağır basmıştır.

Sagopa Kajmer Sahne Fiyatı

Sagopa Kajmer yoğun çalışma temposu ile oldukça aktif sanatçılar arasındadır. Gerek söz yazarlığı gerekse sahne çalışmaları ile başarılı kariyerini yıllardır geriletmeden devam ettirir. Böyle durumlarda sanatçıya ulaşmak oldukça zor olabilir. Sagopa Kajmer menajer bilgilerine ulaştığınızda sahne fiyatı hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Oldukça yoğun bir programı olduğu için sahne fiyatı hakkında her zaman bilgi vermek mümkün olmayabilir. Hem sanatçının hangi tarihlerde sahneye çıkacağı hem de ne tür bir organizasyonda yer alacağı sahne fiyatına yakından etkileyen önemli faktörlerden biridir.

Sagopa Kajmer İletişim

Sagopa Kajmer iletişim bilgileri oldukça önem arz eden konular arasında yer alır. Çünkü sanatçıya doğrudan ulaşmak mümkün değildir. Hem profesyonel sanat dünyası isimleri arasında yer alması hem de organizasyon konusunda yoğun temposunun bulunması ulaşılabilirlik açısından önemli sorun teşkil eder. Böyle durumlarda FA Organizasyon firmamıza başvurarak sanatçıya çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hem sanatçıya kolayca ulaşmak hem de hizmetleri hakkında bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Sagopa Kajmer Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.