İdo Tatlıses

İdo Tatlıses

İdo Tatlıses, ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in oğludur. Kariyerini babası gibi müzik alanında devam ettirmeyi tercih eden İdo Tatlıses bu alanda eğitimler almış ve kariyerinde de önemli başarılar elde etmiştir. Çok genç yaşlarda kameralarla tanışan İdo Tatlıses konser gibi etkinliklerde farklı sanat tarzı ile öne çıkan isimler arasında yer almaktadır.

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız İdo Tatlıses’in kısa özgeçmişi

İdo Tatlıses Kimdir?

Asıl ismi İbrahim Tatlı olan İdo Tatlıses Türk şarkıcı ve DJ’lerindendir. İbrahim Tatlıses’in oğlu olması nedeniyle de oldukça tanınan genç sanatçı son yıllarda son derece popüler isimler arasında kendine önemli bir yer edinmiştir. İdo ismini ise “İbrahim ve Derya’nın Oğlu” kısaltması olarak kullanmaktadır. Türkiye’deki üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde tamamlamış isimlerden biridir. İdo Tatlıses, Berklee College of Music Arrange and Prodücer alanında eğitimler almıştır. Aynı zamanda Tatlıses TV’nin de sahibidir. Albüm ve single gibi birçok önemli çalışması bulunmaktadır. Pop Müzik tarzında şarkılar yapan sanatçı aynı zamanda DJ olarak da birçok organizasyonda görev almaktadır. Bunun yanında birçok müzik aleti de kullanabilen sanatçılardandır. İş hayatına Tatlıses TV’de başlamış ve Tatlıses Kebap işletmesinde de çeşitli görevler almıştır. En sevilen single parçaları arasında ise şunlar yer almaktadır:

  • Satır Satır/ 2014
  • Kaç Kere/ 2015
  • Marifet/ 2015
  • İşimi Bilirim/ 2016
  • Ya Da Boşver/ 2017
  • Sen/ 2018
  • Bileklerime Kadar Acıyo/ 2018
  • Olmadı/ 2019
  • Buluşacaktık/ 2020
  • Kehanet/ 2021

Gibi birçok önemli single çalışması bulunmaktadır. Her yıl bir ya da daha fazla single çıkaran İdo Tatlıses kariyerine farklı birçok alanı yerleştirmiş ve hepsinde de önemli başarılar elde etmiştir. Ancak kendisi ile çalışmak ya da hizmet alabilmek için İdo Tatlıses menajer iletişim bilgilerine ulaşmak gerekmektedir. 

İdo Tatlıses Sahne Fiyatı

İdo Tatlıses sahne fiyatı vereceği hizmetin türüne ve sahnede kalma süresine göre değişmektedir. Aynı zamanda özel günlerde ve kanlara göre de sahne fiyatının değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Doğrudan hizmet almadan önce araştırma içerisindeyseniz FA Organizasyon firmamızı arayarak İdo Tatlıses’in sahne fiyatı ve uygun olduğu hizmet tarihleri konusunda çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ekiplerimiz tarafından hazırlanan bilgiler doğrultusunda organizasyonlarınızda İdo Tatlıses ile birlikte çalışma imkanı bulabilirsiniz.

İdo Tatlıses İletişim

İdo Tatlıses birçok farklı organizasyonda görev alan ve sanat dünyasında ismini duyuran önemli sanatçılardan biridir. Kariyer hayatına farklı alanlarda devam eden İdo Tatlıses özellikle DJ olarak birçok parti ve organizasyonda yer almaktadır. Ancak kendisinden hizmet alabilmek için mutlaka menajerine ulaşmanız gerekir. Fa Organizasyon şirketi olarak sizlere İdo Tatlıses menajer iletişim bilgilerini sunabilmekteyiz.

Firmamızın profesyonel kipleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde hem menajeri ile görüşebilir hem de etkinlik ve organizasyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İdo Tatlıses düğün, konser, yılbaşı etkinlik programları gibi birçok farklı organizasyonda sahne alabilir. Aynı zamanda performansının yüksek olması ile birlikte organizasyonlarınızın istenilen şekilde yürütülmesinde önemli roller üstlenir. Böyle durumlarda ilk olarak fa organizasyon firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

İdo Tatlıses iletişim için FA Organizasyon firmamıza ulaşarak sanatçıdan randevu ve hizmet alabilme şansı bulabilirsiniz. Profesyonel çalışanları gerekli çalışmaları yaparak sizlere istenilen bilgileri kısa sürede sunmaktadır. Aranılan isimlerden biri olması nedeniyle kendisine ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir. Ancak profesyonel ekiplerimiz sayesinde sanatçının takviminden haberdar olabilirsiniz. +90 (555) 423 13 13 numaralı hattan iletişim kurabilirsiniz.

İdo Tatlıses Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.