faorganizasyon-lerzan-mutlu (6)

Lerzan Mutlu

Lerzan Mutlu şarkıları ile organizasyon, etkinlik, festival ve davet gecelerinde FA Organizasyon eşliğinde muhteşem bir güne var mısınız? 

Çok değerli ses sanatçısı olan sayın Mutlu, sahne performansları ve yer aldığı organizasyonlarda göstermiş olduğu başarı ile bilinen değerlerdendir. Türkiye üzerinde sayısız vermiş olduğu konser ve etkinlik performansı ile oldukça rağbet gören bir sanatçıdır. 

Sahnede seslendirmiş olduğu parçaların yanı sıra göstermiş olduğu performansı ile de izleyenlerin ve dinleyenlerin dikkatini toplamayı başarmıştır.  

Sosyal medya hesaplarında da aktif olan Lerzan Mutlu Instagram üzerinde bazı iş birlikleri ile de görünmektedir. Siz de sevilen sanatçı ile iş birliği yapmak istiyorsanız FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.  

Lerzan Mutlu Kaç Yaşında? Nereli? 

faorganizasyon-lerzan-mutlu (1)
Lerzan Mutlu

Sevilen ses sanatçısı, 12 Şubat 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan ses sanatçısı, İstanbul’da uzun bir süre yaşadı. Lerzan Mutlu annesi ev hanımı ve avukat babası ile yaşayan Mutlu, aile içinde tek kız çocuğu olarak yaşadı. 

İlkokul eğitimini Erenköy İlkokulu’nda tamamladı ve ardından -Özel Kadıköy Kız Koleji eğitimin devamında lise öğrenimini Yıldız Kolej’inde tamamlanmıştır. Sevilen değerli ses sanatçısının babası henüz 10 yaşında iken vefat etmiştir. 

Lerzan Mutlu kiminle evli ve Lerzan Mutlu kaç evlilik yaptı sorularına hiç evlenmedi şeklinde cevap verebiliriz. Sayın Mutlu lise eğitimini tamamlamasının ardından İsviçre’ye gitti. İsviçre’ye gitmesinin nedeni üniversite öğrenimiydi fakat bu eşsiz deneyimi sadece 6 ay devam ettirebildi.  

6 ay sürenin sonrasında Türkiye’ye geri dönen sanatçı, Türkiye dönüşünün ardından Konservatuvar sınavları ve mülakatlarına sıkı bir şekilde hazırlanmaya başlamıştır. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğretimine başladı. Fakat sayın Mutlu bu eğitimini de tamamlayamadan sahne hayatına hızlı bir atılım gerçekleştirdi.  

Televizyon hayatında da yer alan Mutlu sık sık magazin programlarında gündemde yerini almaktadır. Sevilen sanatçı yer almış olduğu birçok dizi ve film projesi ile de bilinmekte ve hatırlanmaktadır. 

Lerzan Mutlu Kimdir Nasıl Ünlü Oldu?  

faorganizasyon-lerzan-mutlu (3)

Değerli ses sanatçısı ve sinema oyuncusu olan Mutlu, öğrenim hayatında yarıda kalışlar ile karşı karşıya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde yarım bırakarak deneyimleyen Mutlu, sahne ve televizyon dizi hayatına seri bir atılım gerçekleştirmiştir. 

2005 senesinde yayımlanan proje; Asla Unutma dizisi içerisinde oyuncu olarak yer almıştır. Dizide başarılı bir performans gerçekleştiren Mutlu, herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Devamında birçok programda da yer alması ile birlikte daha tanınan bir isim olma yolunda emin adımlar ile ilerlemiştir. 

Lerzan Mutlu programı arasında yer alan; Beyaz TV’de yayımlanmakta olan “Söylemezsem Olmaz” programı içerisinde sunucu unvanı ile yer almıştır. Sunuculuk deneyimini de kazanan ve yine izleyiciler tarafından beğenilen Mutlu, “Lerzan’la Çok Mutlu” program sunuculuğu ile gündüz kuşağı sunmuştur.  

Bu program içerisinde genel hakimiyet Mutlu’ya ait ve isimde de yer alması ile beraber başarılı bir gündüz kuşağı programında yer almasıyla bilinmektedir. Lerzan Mutlu sevgilisi şeklinde belli başlı magazin konularında yerini almaktadır.  

Magazin söyleşi programlarına da katılım sağlayan Mutlu, yapmış olduğu konuşmalar ve diyaloglarla da gündeme gelmektedir. Şarkıları ve eşsiz sesi ile oldukça sevilen ve ses, sanatçı camiasında büyük yer edinen Mutlu, konser vermektedir.  

Konserlerdeki eğlenceli ve neşeli tavrı oldukça samimi anlar ve saatler yaşatmaktadır. Atmosfer içerisinde oluşturduğu samimiyet ile eğlenmemek ve keyifli vakit geçirmemek neredeyse imkânsızdır. 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.     

Lerzan Mutlu Konserleri! 

Sevilen değerli ses sanatçısı birçok türde müziği icra etmekte ve seslendirmektedir. Konserlerde gösterilen değer ve önem sayesinde eğlenceli dakikaların yaşandığı organizasyon firmamız, FA Organizasyon ile profesyonel deneyim yaşayabilirsiniz. 

Etkinlik, festival, organizasyon ve çeşitli davet gecelerinde dilediğiniz sanatçı ile profesyonel organizasyon birleşimin de bir oluşuma ne dersiniz.?  

Sayın Mutlu ile de profesyonel etkinlik planlama ve profesyonel etkinlik yönetimi doğrultusunda en özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz. 

Sayın sanatçımızın seslendirmiş olduğu şarkılar ile oldukça samimi ve hoş bir ortam oluşacaktır. Birçok şarkısının da ilgi ile takip edilmesi sonucunda eşlik etme şeklinde samimi anlara şahitlik edebilirsiniz.  

Çeşitli organizasyon etkinlikleri içerisinde yerini alan değerli ses sanatçımız, aşağıdaki etkinlikler içerisinde FA Organizasyon bünyesinde yerini alabilir. 

  • Evlilik teklifi organizasyon  
  • Söz organizasyon  
  • Nişan organizasyon  
  • Düğün organizasyon 
  • Doğum günü organizasyon  
  • Kına organizasyon 

Değerli ses sanatçısının sahne, konser performansı ile hem eğlenecek hem de duygulanabileceksiniz.  

Lerzan Mutlu İletişim! 

faorganizasyon-lerzan-mutlu (2)

Lerzan Mutlu şarkıları ile her mecrada popüler konumda yer almaktadır. Hem sosyal medya platformlarında hem televizyon ekranlarında hem de sahne performansında başarıları ile yer almaktadır. 

Bu durum sonucunda izleyicilere ve dinleyicilere yeterlilik hissini veren ve keyifli vakit geçirmelerine vesile eden sanatçımız, sizin özel günlerinizde de yer alabilir. Özel günler, değerli anlarda yer alarak başarısı ve samimi ortamı ile hafızalara kazınacak olan değerli ses ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

 FA Organizasyon iletişim numarası ve bilgileri doğrultusunda hareket ettiğinizde son derece ilgili bir ekip ile karşılaşacaksınız. Tüm sorularınızı iletebileceğiniz gibi istek de bulunduğunuz sanatçı için de bilgi alabileceksiniz.  

Aynı zamanda etkinlikleriniz için profesyonel organizasyon planlama ve organizasyon yönetimi alanında hizmet alabilirsiniz. 

FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden özel ve ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Deniz Toprak değerli ses sanatçısına ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.   

Lerzan Mutlu Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.