Bendeniz Menajerlik Firması

Bendeniz

Bendeniz, pop müziğin eskimeyen ve unutulmayan isimlerinden birisi olarak özel günlerinizde eğlencesi zirveye taşıyor.

Pop müziğin gelmiş geçmiş en çok sevilen isimlerinden birisi olan Bendeniz, FA Organizasyon’un sanatçı menajerliği ve sanatçı booking hizmetleri kapsamında sizlerle buluşturduğu nadide isimlerinden birisidir. Başarılı sanatçının unutulmayan ve her dönem dillerden düşmeyen şarkılarıyla sizler de özel günlerinizi kendiniz ve misafirleriniz için daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Kimdir?

Bendeniz, 1973 yılında Zürih’te doğmuştur. Ünlü sanatçı Türkiye’de Bendeniz olarak tanınsa da asıl adı Deniz Çelik’tir. Eğitim döneminde ailesiyle Türkiye’ye gelen ünlü sanatçı, lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde aldıktan sonra tekrar İsviçre’ye giderek Üniversite eğitimini İsviçre’de Büro İşleri alanında meslek yüksek okulunda tamamladı.

Arkadaşının doğum gününde söylediği şarkıyla keşfedilen ünlü sanatçı, 1993 yılında Neslihan Yaratıcı’ya kendisini “Ben Deniz” olarak tanıttı ve günümüzdeki adı da bu şekilde kalmış oldu. Aynı yıl “Abajur kız” sıfatıyla müzik dünyasına giren şarkıcı, o gün bugündür Türkiye’de başarılı bir sanatçı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

25 Temmuz 1973 tarihinde Zürih şehrinde dünyaya gelen Bendeniz, 2022 yılı itibari ile 49 yaşındadır.

Nereli?

İsviçre’nin Zürih kentinde dünyaya gelen ünlü sanatçı, aslen İsviçre asıllı olarak bilinmektedir.

Albümleri

İlk albümünü “Abajur kız” sıfatıyla 1993 yılında çıkaran Bendeniz, ilk albümüyle kısmen de olsa başarıyı yakalamış ve bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Daha sonrasında ikinci albümünü 1994 yılında “Biz” adıyla çıkarmıştır. İlk üç sene arka arkaya albüm çıkaran adını sıkça duyuran şarkıcı, en son 2018 yılında “Bendeniz Best Of” isimli albümünü çıkararak en beğenilen şarkılarıyla sevenlerine nostalji atmosferi yaratmıştır.

Şarkıları

Bendeniz, Türkiye’de her dönem çok dinlenen ve her şarkısı neredeyse sevenleri tarafından ezberlenerek dillerden düşmeyen bir şarkıcı olmuştur. Ancak özellikle 2001 yılında çıkardığı “Güzeller Güzeli” ve “Satmışım”, 1996 yılında çıkardığı “Güvendiğim Dağlara Kar Yağdı”, 2005 yılında çıkardığı “Kırmızı Biber” şarkıları dinleyicileri tarafından çok sevilmiş ve günümüzde de halen dinlenen şarkılar arasında yer almıştır.

Konser

Sanatçı menajerliği ve sanatçı booking hizmetleri sunan FA Organizasyon olarak festival, konser, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınızda Bendeniz başta olmak üzere sizlere sayısız sanatçıyla buluşturmaktayız.

Sosyal Medya Hesapları

Bendeniz sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook, Twitter.

Bendeniz Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.