Aslı Güngör

Aslı Güngör

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Aslı Güngör’ün kısa özgeçmişi

Aslı Güngör küçük yaşlardan itibaren sahnelerde ve okul korolarında şarkı söylerken bir taraftan da şiirler, şarkılar yazarak kaydediyordu. TRT İzmir Gençlik Korosu ile profesyonelliğe taşıdığı müzik yolculuğunu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü’ndeki öğrencilik yıllarında yaptığı sahne programları ile devam ettirmiştir. Aynı zamanda yıllar içerisinde bestelemeye devam ettiği şarkıları için, stüdyo çalışmalarını da üniversite yıllarında başlatmış oldu.

2008 yılında ‘Kalp Kalbe Karşı ile ‘MÜYAP dijital satış şampiyonu’ ödülünü almıştır. 2009 yılının Ocak ayında yayınlamış olduğu solo albümü ‘Aslı Güngör 2009’da yer verdiği ‘Son Öpücük’ ve ‘Aşk Her Şeye Değer’ gibi parçalar tüm Türkiye’de büyük ses getirmiştir. Albüm, resmi MÜYAP verilerine göre 2.700.000 (2milyon700 bin) dijital satış rakamıyla rekor kırmıştır. Aynı zamanda 2009 yılında yine dijital ortamda ‘şarkıları en fazla satın alınan sanatçı’ ünvanı ile ismini hafızalara kazımıştır. 

2000’li yıllara damgasını vuran başarılı ve güzel sanatçımız Güngör; aynı dönemde Türk pop müziğine yön vermiş olan pek çok değerli ve ünlü sanatçı ile iş birliği yapmıştır. Bu düetleri tüm Türkiye’de ses getirerek satış ve dinlenme rekorları kırmıştır ve halen de günümüzde etkisini sürdürmeye devam etmektedir.

Aslı Güngör FA Organizasyon Konser Etkinliği

Güncel olarak yoluna kendi yapım şirketi ile devam etmekte olan Aslı Güngör 2020 Ekim ayında ‘Meleklerin Yolu’ nu yayınlamış ve ardından 2022 Ağustos ayında Avrupa Müzik etiketi ile ‘Unutursun’ adlı şarkısını dinleyenlerine sunmuştur. Güzel sesini ve etkileyici müziklerini sevenleri ile buluşturmaya hem dijital müzik platformlarından hem de katılım sağladığı çeşitli festival konser ve organizasyonlar ile devam etmektedir.

Her dinlendiğinde aynı etkileri dinleyenlere aktaran birbirinden güzel ve benzersiz şarkıları ile festival ve konser gibi çeşitli organizasyonlarda boy göstermekte olan Aslı Güngör; dilerseniz sizlere unutulmaz bir organizasyon etkinliği deneyimi yaşatabilir. Bunun için yapmanız gerek

Aslı Güngör Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.