Murat Dalkılıç FA Organizasyon

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç Türkiye’nin önemli pop müzik sanatçılarındandır. Aynı zamanda söz yazarı ve oyuncu olarak da önemli bir kariyere sahiptir. 2008 yılında çıkış yapan ünlü şarkı şarkıcı birçok stüdyo albümü ile geniş hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Çeşitli alanlarda ödüller kazanmış ve bunun yanında dizilerde ve filmlerde de rol almış sanatçılardan biri olmayı başarmıştır. 

 

Murat Dalkılıç Kimdir?

Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Sanatçı uzun yıllarını müzik piyasalarına vermiştir. Sayısız konserleri ve organizasyon çalışmaları bulunur. Sanatçının eğitim ve kariyer hayatı hakkında ise şunlar söylenebilir:

 • Ünlü sanatçı ilk ve orta öğretimini Kuşadası’nda tamamlamıştır. 
 • Bu dönemlerde basketbolcu olmak istemiştir. Resim, müzik ve birçok aktiviteyi ise hobi edinmiştir. 
 • 15 yaşında ilk müzik grubunu kurmuştur ve bu gruba solist olmuştur. 
 • 17 yaşında Kuşadası’nda lise döneminde profesyonel basketbolcu olmuştur. 
 • 1 yıl sonra ise basketbolu tamamen bırakarak müzik yapmaya karar vermiştir. 
 • Müzik kariyerine gitar çalarak başlamıştır. 
 • 2008 senesinde ilk albümü olan “Kasaba”yı çıkarmıştır.

Piyano eğitimleri yanında İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden 2012 senesinde mezun olmuştur. 2013 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümlerinde master eğitimlerini tamamlamıştır. Birçok dernek ve vakıf hayır çalışmalarında önemli görevler üstlenmiştir. Günümüzde hala çeşitli organizasyonlarda sahne almaya devam etmektedir. Murat Dalkılıç iletişim bilgilerine menajeri aracılığı ile ulaşılabilmektedir.

 

Murat Dalkılıç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Murat Dalkılıç birçok şehirde ve ülkede konserleri ile öne çıkan sanatçılarımız arasında yer alır. Hemen her konser ve etkinliğinde binlerce kişi bir araya gelmektedir. Halk konseri, özel konser ve daha birçok alanda Murat Dalkılıç sahnesi öne çıkar. Sanatçıların toplu olarak katıldığı etkinliklerde de katılmaktadır. Aynı zamanda yardım kampanyalarında da görev alan sanatçılar arasında önemli yeri bulunur. 


Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç Sahne Fiyatı

Murat Dalkılıç konser sahne fiyatı hakkında bilgi edinmek için mutlaka menajerlik bilgilerine ulaşmanız gerekir. Sanatçının sahne fiyatları sahne alacağı etkinlik ve konser türüne göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda sanatçılar her sene sahne aldıkları organizasyonlardaki fiyatlarını güncellemektedirler. Sahnede kaç saat kalacakları ve diğer tüm bu faktörler bu süreçte önem arz eden konular arasında yer alır. Murat Dalkılıç düğün gibi birçok farklı organizasyonda sahne alan sanatçılarımızdandır. Sahne aldığı etkinlikler arasında şunları saymak mümkündür:

 • Halk konserleri
 • Özel konserler
 • Düğün ve nişan organizasyonları
 • Eğlence mekanları
 • Parti ve yıl sonu kutlamaları
 • Üniversitelerin bahar şenlikleri
 • Festival ve yöresel eğlenceler

Gibi birçok eğlencede Murat Dalkılıç sahne almaktadır. Aldığı sahneye ücretleri ise katıldığı organizasyonlar ve etkinliklere göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle sabit bir sahne fiyatından bahsetmek mümkün olmaz. Ancak Murat Dalkılıç menajer iletişim bilgilerine ulaştığınız takdirde sanatçının sahne fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Murat Dalkılıç İletişim

Murat Dalkılıç iletişim bilgilerine ulaşmak için FA organizasyon firmamıza başvurabilirsiniz. Sizler için menajer iletişim bilgilerine paylaşabilir ve organizasyon sahne fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bizlere ulaşarak hem sanatçının organizasyon ve etkinlik bilgisinden haberdar olabilirsiniz. Bilgilere ulaşıldığında konser ve etkinlik bilgileri, sahne fiyatları hakkında da bilgi edinmek mümkün olur. 

 

Murat Dalkılıç Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.