Sena Şener Menajeri

Sena Şener

Sena Şener, Türkiye’nin en popüler ve başarılı kadın sanatçılarından biri haline gelen Türk müzisyen ve şarkıcı-söz yazarıdır.
 

Sena Şener Kimdir?

Sena Şener, 19 Eylül 1998 tarihinde Gaziantep’te doğmuştur. Müzikle 9 yaşında gitar çalmaya başlayarak tanışmıştır. 15 yaşında Youtube’da cover şarkılar paylaşarak müzik kariyerine adım atmıştır.

 

Sena Şener Kimdir?

 

2016 yılında ilk teklisi “Bak Bana”yı yayınlamış ve bu şarkıyla büyük bir çıkış yakalamıştır. “Sevmemeliyiz”, “Ona”, “Porselen Kalbim”, “İtirazım Var”, “Kaybettiklerimi Geri Ver” gibi şarkılarıyla popülerliğini sürdürmüştür. 2018 yılında ilk albümü “İnsan Gelir İnsan Geçer”i yayınlamıştır.

 

Sena Şener’in Müzik Tarzı

Sena Şener’in müzik tarzı indie pop ve folk olarak tanımlanabilir. Şarkılarında akustik gitar ve elektronik tınılar ön plana çıkmaktadır. Şarkı sözleri genellikle aşk, ayrılık, umut ve özgürlük gibi temalara değinmektedir.

 

Sena Şener’in Başarıları

 • 2017 yılında Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” ödülünü kazandı.
 • 2018 yılında Kral Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ve “En İyi Şarkı Sözü” (Sevmemeliyiz) ödüllerini kazandı.
 • 2019 yılında Spotify’da Türkiye’de en çok dinlenen kadın sanatçı oldu.

 

Sena Şener’in Konserleri

Sena Şener, Türkiye’nin birçok şehrinde konserler vermektedir. Güncel konser programı ve bilet bilgileri için resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

 

Sena Şener’in En Popüler Şarkıları

 • Sevmemeliyiz

  2016 yılında çıkan bu şarkı, Sena Şener’i geniş kitlelere tanıtan ve büyük bir çıkış yakalamasını sağlayan şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği ünlü müzisyene aittir.
 • Bak Bana

  Sena Şener’in ilk teklisi olan “Bak Bana”, 2016 yılında yayınlanmıştır. Şarkı, YouTube’da milyonlarca kez izlenmiştir.
 • Ona

  2017 yılında yayınlanan “Ona”, Sena Şener’in en sevilen şarkılarından biridir. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.
 • Porselen Kalbim

   2018 yılında yayınlanan “Porselen Kalbim”, Sena Şener’in “İnsan Gelir İnsan Geçer” adlı ilk albümünde yer alan bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.
 • İtirazım Var

   2018 yılında yayınlanan “İtirazım Var”, Sena Şener’in “İnsan Gelir İnsan Geçer” adlı ilk albümünde yer alan bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.
 • Kaybettiklerimi Geri Ver

   2018 yılında yayınlanan “Kaybettiklerimi Geri Ver”, Sena Şener’in “İnsan Gelir İnsan Geçer” adlı ilk albümünde yer alan bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği şarkıcıya aittir.
 • Ölsem

  2018 yılında yayınlanan “Ölsem”, Sena Şener’in “İnsan Gelir İnsan Geçer” adlı ilk albümünde yer alan bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.
 • Tenin Tenime

  2019 yılında yayınlanan “Tenin Tenime”, Sena Şener’in en sevilen şarkılarından biridir. Şarkının sözleri ve müziği başarılı müzisyene aittir.
 • Geri Dön

  2020 yılında yayınlanan “Geri Dön”, ünlü şarkıcının en sevilen şarkılarından biridir. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.
 • Yanımda Kal

  2021 yılında yayınlanan “Yanımda Kal”, Sena Şener’in en sevilen şarkılarından biridir. Şarkının sözleri ve müziği Sena Şener’e aittir.

 

Sena Şener Ne Tür Müzik Yapıyor?

Sena Şener, indie pop ve folk türünde müzik yapmaktadır. Şarkılarında akustik gitar ve elektronik tınılar ön plana çıkmaktadır. Şarkı sözleri genellikle aşk, ayrılık, umut ve özgürlük gibi temalara değinmektedir.

Müzisyenin müzik tarzını etkileyen bazı sanatçılar arasında Bob Dylan, Joni Mitchell, Elliott Smith, Bon Iver ve Sufjan Stevens yer almaktadır.

Sena Şener’in müzikal tarzı oldukça özgün ve kendine hastır. Şarkılarında samimi ve duygusal bir anlatım tarzı kullanmaktadır. Güçlü sesi ve etkileyici yorumu ile dinleyicileri kendisine hayran bırakmaktadır.

 

Sena Şener Menajeri

Sena Şener, alanında uzman bir ekiple güçlerini birleştirerek müzik kariyerini profesyonel bir şekilde yönetiyor. Bu sayede konserler ve organizasyonlar kusursuz bir şekilde planlanıyor, tanıtım çalışmalarıyla hayran kitlesi genişliyor ve uzun vadeli bir başarı için gerekli adımlar atılıyor.


Sena Şener’i etkinliğinize dahil etmek ve sanatçı menajerlik çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66

Sena Şener Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.