Ahmet Selçuk İlkan

Ahmet Selçuk İlkan

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Ahmet Selçuk İlkan’ın kısa özgeçmişi

Ahmet Selçuk İlkan Lise yıllarında ilgisi ve becerisi ışığında yazmakta olduğu şiirleri ile ilgi çekmiştir. Bu şiirleri yıllar içerisinde çeşitli sanat dergilerinde yayınlanmış ve kariyerinde güçlü temel adımlar atmasına destek olmuştur. 

1975 yılında Hayat Dergisi’nin düzenlediği ‘Aşk’ konulu şiir yarışmasında ‘’Hatırlar mısın?’’ isimli şiiri ile ilk birincilik ödülünü kazanmıştır. Bunun akabinde 1978 yılında profesyonel olarak şarkı sözü yazarlığına da başlayan İlkan’ın bestelerini, o dönemin popüler sanatçıları da seslendirmiştir. Bugüne kadar Türk müzik dünyasının en ünlü bestekâr ve yorumcuları ile çalışan İlkan’ın 1000’in üzerinde eseri bulunmaktadır.

Ahmet Selçuk İlkan’ın öne çıkan bir diğer özelliği ise Türk müzik dünyasında ilk melodi şiir akımını başlatmış olmasıdır. Mum Işığında (Ayten) isimli şiir albümü, 1982 yılında piyasaya sürüldüğünde yepyeni bir akım Türk sanat camiasını sarsmak üzereydi. Bunların akabinde 1991 yılında ilk şiir klibini çeken İlkan’ın bugüne kadar yayınlanmış 8 tane şiir albümü bulunmaktadır.

Ahmet Selçuk İlkan Organizasyon Etkinliği

Türk halk müziği gibi geleneksel değer taşımakta olan sanat alanında kendini kanıtlamış olan sanatçılarımız yanı sıra Ahmet Selçuk İlkan da sanatçı menajerliğini gururla yapmakta olduğumuz sanatçılarımızdan biridir. Türk halk müziği türk sanat müziği gibi geçmişten günümüze değerini ve önemini korumaya devam etmekte olan kültürlerimiz dilerseniz sizlere en özel günlerinizde eşlik etmektedir. Sizler ve katılımcılarımız için unutulmaz ve eşsiz bir gün sunabilmek için firmamız özverili şekilde tüm organizasyon detaylarını planlayarak yerine getirmektedir.

Alanında oldukça uzman ses ışık ve sahne ekiplerinden oluşan firmamız FA Organizasyon; sizler için en detaylı ve kusursuz organizasyon etkinliğini planlayarak başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Hedeflediğiniz organizasyon etkinliği kapsamında sizlere ve tüm misafirlerinize hitap edecek en doğru sanatçı seçimini gerçekleştirmekteyiz. Yüzlerce farklı değerli sanatçılarımızın sanatçı menajerliğini ve booking haklarını taşımakta olduğumuz firmamız FA Organizasyon ile dilediğiniz her an iletişime kolayca geçebilirsiniz. 

Ahmet Selçuk İlkan Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.