Anadolu Ateşi

Anadolu Ateşi

Sanatçı temsilciliğini yaptığımız Anadolu Ateşi’nin kısa özgeçmişi

Anadolu Ateşi efsanelerin dansı olarak da adlandırılmakta olan bu grup kendilerini Doğu ile Batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresi şeklinde tanımlamaktadır.

Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya çağdaş standartlarda bir gösteriyi, bir kültürel şöleni sunmaktadır. Özellikle Türkiye’de oldukça özgün bir proje olması açısından ilgi çeken ve başarıları ile her yaştan her kitleden kişileri kendine çekerek sergilediği tüm sahnelerde beğenileri toplamaya devam etmektedir. Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan bu proje, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozağinin barışla harmanlanan ateşini bir gösteri havasında öncelikle Türkiye’ye, ardından da tüm dünyaya tanıtma hedefi taşımaktadır.

2002 yılında dünya turnesine başlayan grup; Almanya, Avustralya, Belçika, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, İsviçre, Karayip Adaları, Azor Adaları, Meksika, Rusya, Şili, Kanada, Japonya, Portekiz, İsveç, Pakistan, Tunus, Fas, Çin gibi ülkeler başta olmak üzere, Yeni Zelanda’dan Amerika’ya, Sibirya’dan Bahreyn’e, Umman’dan Güney Kore’ye, kısacası dünyanın dört bir tarafında gösteriler yapmış, 5000’den fazla temsil ile 47 milyon sanatsevere ulaşmıştır.

Bir dans topluluğu olan Anadolu Ateşi; Mustafa Erdoğan’ın sanat yönetmenliği eşliğinde her geçen gün pek çok farklı etkinlikte yer alarak kariyer yolculuğuna devam etmektedir.

Anadolu Ateşi Festival Etkinlikleri

Kariyerlerinin ilk adımında gazetelerde ekibe dansçı arayarak başlayan grup; günümüzde de gün geçtikçe halen büyümeye devam etmektedir. Proje çalışmaları 1999 yılında başlayan grup, yüzlerce farklı dans etkinliği ve gösterisi sergilemiştir. 

Festivallerin daha pek çok farklı organizasyonların oldukça ses getiren grubu olan Anadolu Ateşi’nin sanatçı menajerliğini firmamız FA Organizasyon sağlamaktadır. Sizler de açılış, gala gibi daha pek çok alternatif etkinliklerinizde Anadolu Ateşi gibi daha pek çok sanatçıya yer vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Ateşi Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.