Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, ülkemizde başarılı sanat ve sahne kariyerine sahip sanatçılarımız arasında yer alır. 

Ferhat Göçer Kimdir?

 Şanlıurfa Birecik doğumlu sanatçı Ferhat Göçer,  11 Mayıs 1970 yılında doğmuştur. Öğretmen bir alenin çocuğu olan sanatçı İlkokul eğitimini Şanlıurfa’nın köyünde tamamlamış ve ardından İzmit’te Lise öğrenimini bitirmiştir. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen sanatçı burada İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Asıl mesleği doktorluk olan sanatçının branşı ise Genel Cerrah’tır. Müziğe olan tutkusu nedeni ile sağlıkçı kimliğini ikinci plana atmış ve sanata önem vererek cerralık kimliğini bırakmıştır. 

Müzik kariyerindeki ilk adımlarını atmak için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nde lisans eğitimine başlayan Ferhat Göçer, aynı dönemde arkadaşları ile bir müzik grubu kurmuş ve başarılarla dolu kariyerinin ilk hamlelerini bu grupta yapmıştır. 

Ferhat Göçer, dünya opera repertuvarı başta olmak üzere, günümüzde birçok farklı eserleri seslendirmiştir. Farklı müzik türlerine ilgi duyduğunu her fırsatta belirtin sanatçı, ilk adımını 2005 yılında Ferhat Göçer ismi ile yayınlamıştır.  Ardından 2007 yılında çıkarttığı albümü ile geniş bir kitlede ses getiren Ferhat Göçer, Emma Shaplin, Gino Castelli, Alessandro Safina, Al Bano gibi ünlüler ile de aynı sahnede yer almayı başarmıştır. Ferhat Göçer’in geçmişten günümüze müzik piyasasında yer alan şarkı ve albümleri aşağıdadır;

  • 2005 – Ferhat Göçer 
  • 2007 – Yolun Açık Olsun
  • 2008 – Çok Sevdim İkimizi
  • 2009 – Götür Beni Gittiğin Yere
  • 2010 – Biz Aşkımıza Bakalım
  • 2011 – Seni Sevmeye Aşığım
  • 2012 – Yanına Kalmaz
  • 2013 – Esirinim
  • 2013 – Kalbe Kiralık Aşklar

Sanatçı günümüzde düzenlenen konser ve etkinlikler ile aktif sanat yaşamını sürdürmektedir. Birçok organizasyonda yer alan sanatçı hem yurt içi hem de yurt dışında düzenlenen sayısız organizasyonda sahne almaktadır 

Ferhat Göçer Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri 

Ferhat Göçer aktif sanat yaşamı boyunca sayısız organizasyon ve etkinlikte yer almıştır. Sahne performansları ile dikkat çeken sanatçı hem yurt içi hem de yurt dışı sahne performansları ile hayranlarıyla bir araya gelir. Konser haricinde fuar, açılış, gala ve daha birçok özel etkinlikte de sahne alan şarkıcının sahne organizasyonları hakkında bilgi almak için FA Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Organizatör ekibimiz şarkıcının müsaitlik durumu ve sahne performans gereksinimleri gibi konularda detaylı bilgiyi sizlere sunacaktır. FA Organizasyon ile her zaman iletişime geçebilir ve düzenlemek istediğiniz organizasyonlarda Ferhat Göçer’i sahnede görebilirsiniz. FA Organizatör ekibimiz Ferhat Göçer iletişim numarası olan +90 (555) 423 13 13  üzerinden her türlü konuda destek vermektedir.

Ferhat Göçer Sahne Fiyatı 

Ferhat Göçer sahne fiyatı, organizasyon detaylarına göre değişmektedir. Sahne ekibi ile birlikte konserlere çıkan sanatçının organizasyon giderleri, masraf detayına göre değişir. Sahne alacağı şehir ve ülke belli olduktan sonra uygun tarih belirlemek ve detaylı bilgi almak için bizimle görüşebilirsiniz. 

Ferhat Göçer İletişim 

Ferhat Göçer menajer iletişim bilgileri için +90 (555) 423 13 13 numaralı hattı arayabilirsiniz. Sanatçıya dair her türlü konser bilgisi iletişim numarası üzerinden sizlere sağlanacaktır. Ferhat Göçer düğün ve sahne performansları için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini merak ediyorsanız FA Organizasyon ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Ferhat Göçer Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.