Gülşen

Gülşen, başarısıyla ünü Türkiye sınırlarını aşmış eski manken ve başarılı bir pop şarkıcıdır. 

Gülşen Kimdir?

Gülşen, İstanbul doğumludur ve Türkiye’nin en başarılı pop şarkıcıları arasında yer alır. 24 Mayıs 1976 yılında dünyaya gelen şarkıcının annesi ev hanımı, babası ise makine mühendisidir. Çocukluk ve gençlik yılları İstanbul Çapa’da geçen başarılı şarkıcı aslen Orduludur. Ailesi ile birlikte çocukluk ve gençlik dönemlerinde yaz mevsimlerinde Ordu’ya fındık toplamaya giden şarkıcı ilerleyen yıllarda eğitimi için İstanbul’da sürekli yaşamayı tercih etmiştir. 

Gülşen, Şehremini Lisesi’ni bitirmiş ve üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Nazariyatı bölümünde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi dönemlerinde okul ile birlikte gece kulüplerinde sahne almış ve ilk iş deneyimlerini barlarda yaşamıştır. Ardından okul ile ayı anda sahneye çıkmayı başaramamış ve eğitimini yarıda bırakarak sahnelere çıkmaya devam etmiştir. Bir dönem dövüş sanatlarına merakı olduğu bilinen Gülşen, gençlik dönemlerinde ilen Uzak Doğu dövüş kulüplerinden de eğitim almış ve siyah kuşak sahibi olmuştur. 

Üniversite eğitimini yarıda bırakan şarkıcı daha sonraki yıllarda Türk Halk Müziği eğitimi almıştır. Ardından ise ilk olarak Çelik ve Bendeniz gibi şarkıcıların sahnelerinde vokalist olarak sahneye çıkmıştır. 

1995 yılında ilk olarak Ataköy’de sahneye çıktığı dönemlerde Özkan Turgay ile tanışan şarkıcı ilk albüm teklifini Turgay’dan almış ve Raks Müzik ile dört yıl sürecek ilk müzik anlaşmasını yapmıştır. 

Gülşen’in piyasalardaki bilinen ilk şarkısı Be Adam’dır.  İlerleyen yıllarda Of Of isimli albümü ile büyük bir çıkış yakalayan şarkıcı bu şarkısı ile önemli bir müzik ödülünün sahibi oldu. 

Gülşen’in geçmişte günümüze çıkarttığı albümler şöyledir;

  • 1996 – Be Adam
  • 1999- Erkeksen
  • 2001- Şimdi
  • 2004 – Of Of
  • 2006 – Yurtta Aşk Cihanda Aşk
  • 2007 – Ama Bir Farkla 
  • 2009 – Önsöz
  • 2013 – Beni Durdursan Mı?
  • 2015 – Bangır Bangır 

Gülşen, yapımcı ve prodüktör Ozan Çolakoğlu ile evlidir. Son üç albümünün yapımcılığını üstlenen Çolakoğlu ile 2016 yılında evlenen şarkıcının 2017 yılında oğlu Azur Benan dünyaya gelmiştir. 

Gülşen Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Gülşen düğün ve diğer sayısız organizasyonlarda sahnede aranan isimler arasında yer alır. Genç kitleyi sahne performansı ile mutlu eden şarkıcı dans şovları ve özel sahne ekibi ile organizasyonlara ayrı bir renk katmaktadır. Gülşen düğün ve diğer organizasyonlara katılım şartları hakkında bilgi alabilmek için FA Organizasyon ile iletişime geçebilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz. 

Gülşen Sahne Fiyatı

Gülşen konser ve organizasyon fiyatları sanatçının özel taleplerine bağlı olarak değişir. Bunun yanında organizasyonun hangi şehirde ve hangi saatler arasında gerçekleşeceği de fiyat konusunda önemlidir. Sanatçının sahne istekleri ve diğer gereksinimler hakkında detaylı bilgi almak için FA Organizasyon ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Gülşen İletişim

Gülşen menajer iletişim numarası +90 (555) 423 13 13’tür. Menajer iletişim numarası üzerinden yapacağınız görüşmeler ile şarkıcının hangi organizasyonlarda ne gibi şartlarının olduğunu öğrenebilir ve uygun tarih için taleplerinizi iletebilirsiniz. Gülşen iletişim numarasını dilediğiniz her zaman arayabilirsiniz.  FA Organizasyon ekibimiz sanatçının organizasyonlarınızda sahne alması için gerekli her türlü hizmeti özenle sizlere sağlayacaktır. 
Gülşen Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.