Lara fotoğrafı

Lara

Lara, müzik dünyasının yükselen yıldızlarından biri. Güçlü sesi, etkileyici sahne performansı ve samimi kişiliğiyle kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Müzik tutkusu ve azmiyle her geçen gün başarı basamaklarını tırmanan ünlü şarkıcı, kalplere dokunan şarkılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Lara Kimdir?

Fatma Nur Keskin, sahne adıyla Lara, 19 Mart 1981’de Kırıkkale’de müziğin notalarının yankılandığı bir ailede dünyaya geldi. Kırıkkale’de lise yıllarını tamamladıktan sonra yeni ufuklara yelken açarak Alanya’da hostes olarak çalışmaya başladı, gökyüzünde özgürlüğün tadını çıkarırken kalbinin melodileri de her geçen gün daha da güçlendi.

 

Lara fotoğrafı

 

2003 yılı ünlü şarkıcının hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir dönüm noktasıydı. Işık adını verdiği ilk albümü, Ozan Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Bu albümle birlikte başarılı isim, müzik dünyasına ışıltılı bir giriş yaptı ve adını duyurmaya başladı.

2005 yılında “Adam Gibi Adam” adlı ikinci albümüyle büyük bir çıkış yakaladı. Albümdeki şarkılar dillerden düşmedi ve Sanatçının hayran kitlesi hızla büyüdü. Yaklaşık 100 binlik satış rakamına ulaşan albüm, 4. Müyap Müzik Ödülleri’nde Altın Albüm ödülünü kazandı ve ünlü ismin başarısını tescilledi. 2008 yılında “Yadigar” albümüyle sevenlerine duygu dolu bir armağan sundu.

2010 yılında ise “Yolla” isimli maksi single albümüyle müzikseverlere farklı bir müzikal deneyim yaşattı. Sanatçı, 2014 yılında Mutlu Genç ile birlikte seslendirdiği “Maç Kaç Kaç” düetiyle yine adından söz ettirdi. 2015 yılında ise “Bi Sana” isimli şarkısıyla sevenleriyle buluştu. Bu iki şarkı da dijital platformlarda büyük ilgi gördü.

2024 yılı itibarı ile “Larabesk” isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan Lara; projesinde yer alan, sözü ve müziği Gürdal Karagöz’e ait “Sözlerim Sevenlere” isimli ilk şarkısını yayınladı. Müzikal yolculuğuna ara vermeden devam ediyor.

 

Lara Şarkıları

  • Işık (2003)
  • Adam Gibi Adam (2005)
  • Yadigar (2008)
  • Yolla (2010)
  • Maç Kaç Kaç (2014) – Düet ( Mutlu Genç )
  • Bi Sana (2015) – Single
  • İhaneti Giymişsin (2017) – Single
  • Larabesk (2024) – Albüm

 

Lara Menajeri

Lara menajer iletişim numarası +90 (555) 423 13 13‘tür. Sanatçının menajerliğini, eğlence sektöründe tanınmış bir marka olan FA Organizasyon üstleniyor. Menajerinin desteğiyle sanatçı, müzik kariyerini emin adımlarla ilerletmeye devam ediyor. Menajeri, sanatçının ışığının daha da parlamasına yardımcı oluyor ve müziğini daha geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyor.

 

Lara fotoğrafı

Lara Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.