Funda Arar

Funda Arar

Funda Arar hem sesi hem de güzelliği ile ülkemizin en önemli kadın sanatçıları arasında yer alır. 

Funda Arar Kimdir?

Funda Arar Ankara doğumlu sanatçılarımız arasında yer alır. Ankara’da ilk ve ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra babasının görev yeri nedeni ile eğitimini Muğla ve Adapazarı’nda devam ettirmiştir. 

Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda ortaya çıkan Funda Arar, ilkokul yıllarında çeşitli müzik aletlerini çalmaya başlamıştır. Mandolin ve solfej gibi aletler için ders alan sanatçı daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na girmiştir. Üst seviye kazandığı okulda üstün başarı gösteren sanatçı, okulu bitirdi ve müzik öğretmeni olarak meslekte ilk adımını attı. Ardından ise sahne çalışmalarına başlayarak ünlü olma yolunda başarılı adımlar ile ilerledi. 

Her bir albümü bir diğerinden daha çok ses getiren şarkıcı özellikle âşıkların kalbine değindi ve konserlerinde çok yüksek satı rakamlarına ulaştı. Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçıları arasında yer alan Funda arar, birçok farklı müzik tarzında çalışmalar yaptı ve çok sayıda önemli eseri yeniden seslendirdi. Albümlerinde birçok ünlü sanatçı ve söz yazarı ile de çalışma fırsatı bulan Funda Arar,  üniversitelerin festival ve şenliklerinde de en fazla konser veren sanatçılar arasında yer aldı. 

Hem müzik kariyeri hem de hayatı ile örnek gösterilen sanatçılar arasında bulunan Funda Arar, sayısız ünlü şarkı sözü vererek de müziğe olan tutkusunu kanıtlamıştır. Funda Arar’ın geçmişten günümüze piyasaya sürdüğü albüm ve single parçaları aşağıdaki gibidir;

 • 2000 – Sevgilerde 
 • 2002 – Alagül
 • 2003 – Sevda Yanığı 
 • 2006 – Son Dans
 • 2008 – Rüya
 • 2009 – Zamanın Eli
 • 2011 – Aşkın Masum Çocukları 
 • 2012 – Sessiz Sinema
 • 2015 – Hoş geldin
 • 2017 – Aşk Hikâyesi
 • 2018 – Arabesk 

Funda Arar, başarılı sanat yaşamı boyunca sayısız önemli ödülün de sahibi olmuştur. Türkiye ve dünya genelinde oldukça büyük hayran kitlesine sahip olan sanatçı aktif sanat hayatına devam etmektedir.

Funda Arar Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri 

Funda Arar konser ve organizasyonların aranan isimlerinden birisidir. Her yaştan dinleyici kitlesine sahip olan sanatçı başarılı sahne performansı ile de adından söz ettirir. 7’den 70’e bütün organizasyonlarda sayısız kez yer alan Funda arar bu anlamda organizasyonların aranan ismidir. Funda Arar düğün ve konser organizasyonu yapmak istediğinizde FA Organizasyon ile iletişime geçebilir ve birbirinden özel davetlere imza atabilirsiniz. 

Funda Arar Sahne Fiyatı 

Funda Arar sahne fiyatı sanatçının sahne alacağı şehir ve sahne süresi başta olmak üzere birçok farklı kritere göre değişir. Sahne ekibi ve orkestrası ile birlikte sahneye çıkan Funda Arar sahnesinin fiyatı ve sanatçının diğer sahne talepleri hakkında detaylı bilgi için Funda Arar menajer iletişim numarasını çevirebilirsiniz. FA Organizasyon hizmetlerimiz Funda Arar organizasyonları konusunda tam yetkilidir. Organizatörlerimize ulaşabilir ve başarılı bir Funda Arar sahne organizasyonu hizmeti alabilirsiniz.  

Funda Arar İletişim 

Funda Arar iletişim numarası +90 (555) 423 13 13 ‘tür. Dilediğiniz zaman hem mobil hem de sabit hatlardan bu numarayı çevirerek sahne ve konser organizasyonu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Organizatör ekibimiz ihtiyaç olacak her türlü hizmeti detaylarıyla sunmaktan mutluluk duyar. 

Funda Arar Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.