Asli-Hünel-Menajerlik-Firmasi-

Aslı Hünel

Aslı Hünel kimdir iletişim bilgileri nelerdir sorularına cevap arıyorsanız, doğru adrese geldiniz. İşte merak edilen detaylar! 

Sevilen sanatçının iletişim bilgileri oldukça fazla merak edilmektedir. Sanatçı ile iletişime geçmek isteyen kadar, sanat hayatını da öğrenmek isteyen hayranları vardır.  

Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabında da aktif bir şekilde takipçileri ile ilgilenmektedir. Sosyal medya hesaplarından da takip edilen sanatçının şarkıları ve eserleri oldukça çok sevilir.

Çeşitli organizasyon etkinliklerinde adının sık sık duyulduğu sanatçının ünlü olma hikayesi de merak konusudur.  Ünlü sanatçının sahne performansı izleyenlerini ve sevenlerini memnun etmektedir.

Böylesine başarılı bir sahne performansı her davet, nişan organizasyon, düğün organizasyon veya kına organizasyon etkinliklerinde aranacak boyuttadır.  

Aslı Hünel Kaç Yaşında Çocuğu Var mı? Nerelidir? 

Aslı Hünel eşi Savaş Yurtsever iş insanı olarak eşine destek çıkmaktadır. Türk Sanat müziği sanatçısı sayın Hünel, 4 Haziran 1977 senesinde dünyaya gelmiştir. 1977 doğumlu olan sevilen sanatçı, İstanbul’da doğmuştur. 

Sanatçının müzik yaşamına girişi oldukça küçük yaşlarda gerçekleşmiştir. 14 yaşında şan dersi almaya başlayan sanatçımız, Türkiye’nin birçok noktasında sahne almıştır.

Üsküdar Musiki Cemiyeti ile beraber müzik hayatına sıkı bir giriş yapan Hünel, her zaman müziğe olan tutkusundan bahsetmektedir.  

Hünel ailesinin bir diğer kızları, Saruhan Hünel ise oyunculuğu ile sanat camiasında yer alır. Sevilen sanatçının babasının köklerinde ise Selanik göçmeni olduğu bilinirken, annesi Arap olarak bilinir. İstanbul’da yaşayan ünlü ses, çocuk yaşında birçok yerden teklif alması ile çocukluğunu yaşayamadı. 

Çocukluğunu yaşamasına fırsat kalmaksızın, güzel ve özel sesi Un kapanı Plakçılar Çarşısı ve gazinolardan duyulmuştur. Sesini ve başarısını duyan birçok mekân ve plak şirketi sahibi çeşitli etkinlikler için çalışmaya başladı.  

Çalışmaya başlaması ailesinin bazı isteklerine bağlı kalarak 16 yaşını bulmuştur. Aslı Hünel evi olan İstanbul’da başlamış olduğu serüvende iniş ve çıkışlar ile devam etmiştir.  

Şarkıcı Aslı Hünel Kimdir Hayatı! Nasıl Ünlü Oldu? 

Sevilen sanatçının nasıl ünlü olduğu ve sanat hayatına nasıl giriş yaptığı hayranları tarafından merakla araştırılmaktadır. Daha 9 yaşlarındayken Nuri Yüksel’in de yorumuyla geleceğe bir yıldız olmaya hazırlanan Hünel, cana yakınlığı ile de oldukça sevildi. 

Hünel’in asıl maceraya başlangıcı 12 yaşında babasının da yakın dostu olduğu besteci ünlü Baki Duyarlar ile tanışması ile başladı.

Sevilen sanatçımızın sesini duyan ve özel bulan Baki Duyarlar’ın desteği Hünel’in daha da canla başla çalışmasına olanak vermiştir. Zor ve bir hayli emek isteyen musikilere küçük yaşta çalışan Hünel, geleceğe emin adımlar ile yürümeye başlamıştı. 

Üsküdar Musiki Cemiyeti sınavını da başarı ile tamamlayan ve kazanan Hünel, müzik camiasına bir giriş yaptı. Şan, solfej, repertuar ve usul derslerini de başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda İngilizce eğitimini de boşlamayan Hünel, 17 yaşında ilk albümünü çıkarmıştır. 

Aslı Hünel kardeşi ile de sanat camiasında bir arada olmaktaydı. “Güneş Doğmuyor” albümü ile sevenlerinin karşısına çıkan Hünel, ardından “Kendine İyi Bak” albümü ile de yine konserlere özel bir albümü tamamladı.  

Aslı Hünel Konserleri ve Konser Gösterisi 

Aslı Hünel kimdir sorularını cevapladığımıza göre sahne performansına da değinmeden edemeyeceğiz. Sevilen ünlü sanatçı birçok konuda göstermiş olduğu başarısı ile bilinmektedir. 

Sahnede eğlenceyi organize edişi ve sahne performansını başarılı kılma becerisi ile birçok etkinliğin aranan yüzü olmuştur. Sevgili sanatçı, birçok organizasyonda yer alması ile de sevenlerinin hafızalarına şarkıları ile kazınmıştır. 

Yapmış olduğu birçok şarkıya gelen olumlu tepkiler sahne performansı ve konserlerine de yansımaktadır. Sahnedeki eğlenceli ve profesyonel başarısı ile izleyicilere unutamayacağı anlar yaşatmaktadır. 

Sanatçının başarılı performansı için aşağıdaki gibi etkinliklerde buluşabilirsiniz. 

  • Nişan organizasyon 
  • Düğün organizasyon 
  • Evlilik teklifi organizasyon 
  • Söz organizasyon 
  • Doğum günü organizasyon 
  • Kına organizasyon 

Yeni sanatçılar ve özgün sesleri keşfeden firmamıza siz de bilgi bırakmak ister misiniz? İletişim için; +90 (555) 423 13 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Aslı Hünel İletişim  

Aslı Hünel şarkıları ile sahne performanslarında buluşmaya ne dersiniz? Her türlü organizasyon etkinliğinizde sevilen sanatçılar ile iletişime geçerek mükemmel anılar bırakmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz. 

Aslı Hünel Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.