Zeynep Avcı

Zeynep Avcı, adını O Ses Almanya yarışması ile dünyaya duyurmayı başarmış, Türk asıllı genç sanatçıdır.

Zeynep Avcı Kimdir?

Zeynep Avcı aslen Türk kökenlidir ve Almanya’da dünyaya gelmiştir. 1970’li yıllarda Berlin’de doğan Zeynep avcı, çocukluğunu ve gençliğini Berlin’de geçirmiş ve başarılı bir eğitim hayatı sonrasında müzik ile tanışmıştır. Çocuk yaştan itibaren müziğe ilgi duyduğunu belirten şarkıcı küçük yaştan itibaren şarkılar söylemeye başlamış ve gelecekte müzik eğitimi alma konusunda kararlı durarak şarkıcılık mesleğinde başarılı bir kariyere imza atmıştır.

Zeynep avcı konser ve diğer organizasyonlar ile adını daha geniş bir kitleye duyurmayı başarmıştır. Yaklaşık 20 yıldır Berlin’de çeşitli mekânlarda sahne alan şarkıcı, Türkiye’de katıldığı bir programdan sonra ülkemizde de farklı organizasyonlarda sahne almaya başlamıştır.

Zeynep Avcı adı “Beatztanbul” orkestrası ile de anılır. Henüz küçük yaşlarda iken Nuri Karademirli ile tanışan sanatçı, Karademirli’den ud ve müzik eğitimi almıştır. Orkestra içerisinde aktif şekilde rol alan sanatçı daha sonra Serap Saat ile tanışmış ve Türk Sanat Müziği alanında ilerleme fırsatı bulmuştur.  Sanatçının en çok ses getiren seslendirdiği şarkılar şöyledir;

 • Yalan (2022)
 • Çığ (2022)
 • Öldürür Sevdan (2022)
 • Taviz (2022)
 • Seni İstiyorum (2022)
 • Uslanmıyor Bu (2022)

Zeynep Avcı’nın ailesi 70’li yıllarda Almanya’ya göç etmiştir. Koç burcu olan sanatçı Zonguldaklı bir işçi ailesinin üç çocuğundan birisidir. Avcı, bekâr ve 2 çocuk annesidir.

Zeynep Avcı Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Zeynep Avcı düğün ve diğer etkinliklerde aktif şekilde rol alır. Türkiye ve Almanya başta olmak üzere birçok büyük davette boy gösteren şarkıcı aynı zamanda festivallerde de davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatır. Sahne performansı ile çok konuşulan Zeynep Avcı iletişim bilgileri üzerinden gerekli bilgiyi alabilir ve etkinliklerinizde Zeynep Avcı’nın sahneye çıkmasını sağlayabilirsiniz. Zeynep Avcı ile muhteşem bir sahne performansına imza atmak ve şarkıcıyı hayranları ile buluşturmak için FA Organizasyon ekibimize ulaşmanız yeterlidir. Birçok düğün organizasyonu ve diğer muhtelif organizasyonlarda yer alacak sanatçılara dair detaylı bilgi almak için her zaman organizasyon ekibimize ulaşabilirsiniz.

Zeynep Avcı Sahne Fiyatı

Zeynep Avcı sahne fiyatı, tercih edilecek olan;

 • Şehir
 • Organizasyon türü
 • Katılımcı sayısı
 • Sahnede kalacağı Süre
 • Sanatçının özel istekleri

Başta olmak üzere diğer birçok kritere göre değişir. Konserlere orkestra ekibi ile birlikte katılan sanatçı organizasyon şirketi üzerinden konser rezervasyonlarını yaptırmaktadır. Organizasyon şirketi ile iletişime geçtikten sonra sanatçının özel istekleri hakkında da bilgi sahibi olarak Zeynep Avcı konser fiyatı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Zeynep Avcı menajer iletişim numarası için +90 (555) 423 13 13 numaralı hattı çevirebilir ve konser detaylarını öğrenebilirsiniz.

Zeynep Avcı İletişim

Zeynep Avcı iletişim numarası +90 (555) 423 13 13 numaralı hattır. Dilediğiniz zaman numara üzerinden iletişime geçebilir ve Zeynep Avcı konser bilgileri hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Zeynep Avcı konser etkinlikleri FA Organizasyon ekibimiz ile gerçekleştirilir. Türkiye geneli ve diğer bölgelerde gerçekleştirmek istediğiniz davet ve organizasyonlarınızda Zeynep Avcı’ya sahnede yer vermek için FA Organizasyon ekibimize ulaşabilir ve profesyonel sahne organizasyonlarına imza atabilirsiniz.

Zeynep Avcı Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri

Planlamak istediğiniz sanatçı organizasyonları, konser, gala gecesi ve muhtelif etkinliklerinizde sahne bütçeleri ve sanatçı menajerliği hakkında bilgi almak için FA Organizasyon +90 (555) 423 13 13 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Hemen Teklif ve Bilgi Al

Sanatçımıza ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Web sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.